Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość laura_1988
mój mały za to od wczoraj tak szaleje, że się zastanawiam kiedy on wogóle śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja na włosy też nie mogę narzekać. Wypada ich zdecydowanie mniej i nie przetluszczaja sie tak szybko . Za to paznokcie mam słabe. Rozdwajaja się :/ co do ruchow Dzidziusia to mój wierci się praktycznie non stop. Nieważne czy w dzien czy w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanko chodzi ktora z was lub zamierza do szkoly rodzenia? ja zapisalam sie na takie zajecia i zaczynam jutro . kurs darmowy , 10 spotkan a przed zajeciami gimnastyka. co o tym sadzicie? ,macie jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ewela ja też zamierzam sie zapisac do szkoły rodzenia. Teraz jestem w 24 tygodniu, a podobno najlepiej po 25 się wybrać. Mysle, że zapisze się w szpitalu, w którym zamierzam rodzic. Podobno tak jest najlepiej, bo zajęcia prowadzą położne, które później można spotkać na sali porodowej i jest możliwość "zwiedzenia" porodowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
a jak na chwilę obecną wygląda u was sytuacja z wagą? u mnie dziś się zaczyna 25 tydzień a na wadze mniej niż +1,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Hej. Laura ja mam 23 tyg i 3 kg na plus także nie jest źle. Jestem nawet zadowolona. niektózy są w szoku, że mam na poczatku października rodzić. Pytają gdzie ten brzuch. Nie ukrywam, że mnie to cieszy bo wizja lata z wielkim bagażem mnie przerażała. Ale jeszcze nigdy nic nie wiadomo. Dziewczyny mam problem. Czy to możliwe że próbka na posiew moczu jest źle pobrana? Czekam na wynik od 1 czerwca i ciągle nie ma online, w laboratorium nikt nie odbiera. I już sama nie wiem co myśleć. Aha w czwartek idę na to echo. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
k25i na jakiej ulicy jest ta hurtownia? Kupowałam fotelik w lego chyba na górnej czy gdzieś tam jak WORD i byłam raz w ABC niemowlaka zobaczyć wózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
u mnie brzuszek jest bardzo widoczny , a przyrost tylko 1,5kg to pewnie efekt tego że zaczęłam gubić kilogramy zdobyte przed ciążą-już wtedy miałam nadwagę a ostatnimi czasy przestałam objadać się wieczorem i jakoś zaczęły mnie odrzucać smażone potrawy mięsne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Laura ale trzymasz fason. Ja obecnie zaczynam 21 tc i plus 3 kg. Ale w spodnie sprzed ciąży żadne juz nie wchodzę. Nie dopne sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Na I Maja 191. Jak jedziesz Łódzką to widac. Nie dosc ze tanio to jeszcze 5%rabatu dostalam:) niby 5% a wyszlo sporo rabatu:-P A co do ruchow to moja pierwsza ciąza wiec nie spodziewalam sie dziecko moze az tak dawac odczuc ze tam jest:) az brzuch wypucha napatrzec sie nie moge. Waga ja jestem 27/28tc mam +0,7kg :) na sportowo brzucha nie widac w sukience widac pileczke:) wcziraj mialam wychodne spacerek i zakupy kilku mebli w 5minut:) w ogole co do zakupow zawsze bylam marudna a w tej ciazy nic nie grymasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja jestem w 24 tc ciazy i jakieś 3 kg przytylam. Za tydzien mam wizyte wiec może nawet i więcej. Ale waze teraz jakies 52 kg wiec te moje 3 kg to chyba całe nic. .. chociaż bardzo dużo kobiet tyje chyba dopiero w tej drugiej połowie ciąży. To wtedy brzuszek najbardziej rośnie, wtedy woda zatrzymuje się w organizmie itp. Mysle, że jeszcze wiele przed nami :D ale faktycznie z małym brzuszkiem w lecie czy w zimie napewno jest o niebo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie wszyscy i mowia ze w 7mies brzuch podskoczy jeszcze i doktorek tez mowil ze teraz pewnie mnie przybedzie na poczatku 3trymestru a potem juz tylko dzidzius rosnie. Mnie mowia ze sie na twarzy zaokraglilam. Ostatnich pare lat mialam grzywke na prosto a teraz nie mam i mam skrocone wlosy tak za lopatki i zazwyczaj robie kucyk taki ze wszystkue wlosy zwiazane to rzeczywiscie inna twarz a teraz to juz pewnie wszystko zacznie puchnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Co do wlosow to na poczatku ciazy mialam lupiez myslalam ze nie ma szans by sie go pozbyc ale udalo sie dosc niecodziennym sposobem:) w ogole mi nie wypadają nawet przy czesaniu a przed ciazą sie sypaly. Jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to postanowilam sciagnac zel z paznokci i myslalam ze bede miec problemy zanim odrosną a odrosly moment. Bardzo szybko mi rosną ciagle je skracam chociaz przed szputalem to zal mi bylo obcinac:/ a teraz to juz z nudow je piluje:) i wlosy na nogach rosną slabiutko to jest mega plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Za to mam bardzo suche usta masakra jakas:/ i cera w strefie T jest czesto tlusta czasem nawet jakas dioda gdzies wyskoczy a problemow z cerą nie miewalam. Ale to przy onnych rzeczach nie problem:) po ciazy czlowiek sie zregeneruje i bedzie wszystko ok. Tylko kazdy straszy tym strasznym wypadaniem wlosow po ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik ile masz wzrostu bo z wagi to chyba drobniutka kobieta z Ciebie. Trzeba sie cieszyc ze nie tyjemy. Wiadomo jak bedziemy wygladac po ciazy. Wczesnoej sie tego balam ale tetaz mi to obojetne. Wszedzie promuja ze dwa tyg po porodzie plaskie brzuchy, kobiety kwitnące a podobno w zyciu tak kolorowo nie jest. Dzidzius najwazniejszy i jego zdrowie. Chociaz chcialabym zeby szybko te 10tyg mi zlecialo do porodu i zebym juz ze zdrową dzidzią wyszla do domu:) zeby wszystko poszlo sprawnie i nie bylo takie straszne jak piszą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dziewczyny a jecie jakies smakolyki czy tak tylko super zdrowo sie odzywiacie jak w ciązy wypada? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola a moze powinnas podjechac do tego labolatorium bo to dziwna sprawa tyle czekac. Ale nie martw sie bo jak wynik jest zly to sami dzwonią od razu wiec musi byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i mam 1.62 cm także wielka nie urosłam. Tak jak piszesz oby tylko Dzidzius był zdrowy :) teraz już będzie nam szybciutko leciał czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja ogólnie bardzo dużo jem. Wszyscy się śmieją ze mnie. Mogłabym bez przerwy cos przeżuwac. Staram się jeść zdrowo, ale bez przesady. Niestety zdarza mi się napic pepsi, Zjeść w McDonald, czy kebaba :) jak mam smak to musze i juz :) jem i slodkie i ostre. Lody, czasem chipsy nawet( ale tylko solone, bo mają najmniej konserwantow) a przed ciaza wogole nie lubiłam. Także ja do tych co przykładem świecą jesli chodzi o diete nie naleze:) za to maz mnie pilnuje:D nie pozwala mi zupki chinskiej sobie kupic a tak bym zjadla...ostanio w sklepie powiedzialam mu, ze skoro ja nie mogę sobie kupic zupki to on krakersow. Bez słowa odlozyl te swoje krakersy o_O a myslalam, ze wymusze to na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik to Ty z taką wagą i wzrostem pewnie szybko wrocisz do formy. To mnie macdonald niesamowicie smakuje w ciazy i lays paprykowe co nie jadalam chipsow odkad poznalam mojego Meza i on tez raczej macdonalda unika:/ ser bialy moglabym jesc na tony smieje sie ze mala lubi ser bialy po tacie bo ja nie lubilam a teraz jem praktycznie codziennie. Pepsi tez mi sie chce czesto. I pomidorow duzo jem. Wlasnie wczesniej sie chyba lepiej odzywialam jak w ciazy... lody mi smakują bardzo, pączki:) jablka sie nauczylam jesc ale jakos nie chce mi sie siegac po owice chyba ze pi tuczące banany. I zupy mi smakują. Zupy!!! Mniam!!! Mama to mi strasznie dogadza z obiadkami to pewnie przytyje plus to ze leze moze dac kilogramy. Zawsze mowilam ze zupa to nie obiad a jak moja siostra byla w ciazy i przyjezdzala tu na obiady po pracy to zawsze chciala jakis barszcz i jak wiedzialam ze przyjedzie to zawsze jadlam na miescie bo barszcze to byl dla mnie dramat a teraz jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
u mnie tez +3 kg. 24 tc. no coz ale chce mi sie jesc, i jak nie zjem to strasznie boli mnie zoladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Jutro chyba wyślę męża bo niestety jestem mało mobilna. Jutro jadę z dziećmi na wycieczkę w środę praca a w czwartek to echo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja jutro moze sie zbiore na badania z krwi i mocz co mi gin zlecil. Bardzo nie lubie lykac tabletek a mam ich ilosciowo sporo i caly czas mam wrazenie ze stoją mi w przelyku. I pije i pije i mysle ze to przepije ale to chyba tylko takie uczucie. Nagadalam ostanio Mezowi ze zostaje u mamy do porodu i dzis naprawde sie zmartwil ze zostane. Planuje wrocic do siebie jak tylko remont dobiegnie konca. A mam pytanie do tych co lykają magnez, czujecie sie przez to spokojniejsze? Wyciszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
hej Dziewczyny:) mój dzidziuś raz kopie jak szalony a innym razem mało k25i nie bardzo zauważyłam, żeby magnez mnie uspokajał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i mi tez dużo osób mowi, że w ciazy zaokraglila mi sie buzia tylko :) ja nie biorę magnezu wiec nie wiem. Teraz biorę tylko witaminy pregna plus a i to niecodziennie. Narazie wyniki sa ok wiec nie chce przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
ojejku dziewczyny to ja chyba faktyczni jakimś potworem jestem skoro u mnie już 8kg na + ;/ masakra ... ale nie wyglądam jakoś grubo, po prostu mam brzuch i duże piersi. eh ... mam tyle zamieszania ze ślubem, że rzadko mam czas żeby tutaj zaglądać. A ostatnio też nie mam siły na nic. Ta pogoda mnie męczy. Mam nadzieje, że w dniu ślubu będzie łanie ale nie za ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Mam do was jeszcze takie pytanie, bo zaczynam myśleć o tym żeby już kupować pomału ubranka dla dzieci ale ceny mnie powalają. Najchętniej kupiłabym od kogoś po prostu całą wyprawkę dla takiego dzidziusia. Niby znajoma oferowała się, że nam pożyczy ubranka ale nie wiem czy z tego warto korzystać bo boje się, że za bardzo je zniszczę i będzie miała pretensje a poza tym nie chcę się tak narzucać. Może któraś z was ma kogoś od kogo mogłabym odkupić ... bo na allegro jest wszystko i nic tak naprawdę.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moja siostra tak kupowala paczki ubranek na allegro to przyszlo co do czego okazalo sie ze nie ma go w co ubrac. Pisalo ze np 40 sztuk a w tym z 10czapek sie okszalo. Objedziecie mnie ale ja strasznie jestem przeciwna ubrankom po kims no chyba ze po swoim dziecku albo ktos ma bardzo bliska osobe i ma od niej. A z allegro to do konca nie wiesz skad ten ktos mial te ciuszki ile bobaskow juz je nosilo, tez sie kosmacą lub rozciagają pod szyjką. Na fb jest duzo fotek bobaskow w porozciaganych bodach. Chyba mamy sobie nie zdają sprawy. Fakt są to drogie rzeczy ale teraz np w c&a i h&m sa wyprzedaze na dlugi rekaw a Ty tynka rodzisz w pazdzierniku i ja mam np dwa hmm pajacyki jak sie nie myle to sie nazywa kupilam dwa w komplecie za 5zl w c&a. W lidlu tez mi sie wydaje fajna jakosc i tez mikrusy ze taknpowiem to są za grosze. Bo w pepco zawsze jest tanio, mają ladne bobaskowe rzeczy lubie tam zaglądac ale jakosc to chyba nie zbyt dobra takie cieniutkie rzeczy. Bo na innych marketowych halach jak np e.leleclerk to 48zl za body to drogo za jedną pare. Albo poszukaj w swoim miescie hurtowni. Dzis bylam na badaniach z krwi a potem wlasnie w lidlu po pieczywo to byly takie spodenki ze stupkami od razu dwie pary po 11.99 i kupilam sobie stanik do karmienia za 24zl. Ja mam ten plus ze mnie zawalila tesciowa ubrankami. Jak upiore to musze zrobic remament co juz mam czy musze cos dokupic bo mam od rozmiaru 56 i teraz juz 74zaczela kupowac. No tyle Tynka ze Ty nie masz czasu szukac ale moze po slubie cos gdzies Ci wpadnie w oko bo ja duzo rzeczy tak sztukowalam ze raz jedną potem drugą. Do tej hurtowni to mysle ze jeszcze na dwa podejscia pojade. A ktos powie urodzisz to zobaczysz ile to kosztuje a przeciez wyprawke tez trzeba zrobic. Nie lubie takiego gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala bo mnie sie wydaje ze magnez mnie wycisza. Jak nie bralam ponad tydzien to bylam jak osa latwa do wnerwienia a teraz znow chyba mnie troche wyciszylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×