Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość rasalgul
Angry Birds Film (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/xzFangry-birds-film >>>http://d8x.pl/r/xzFangry-birds-film >>>http://d8x.pl/r/xzFangry-birds-film Filmowa animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat. Do tej pory grę „Angry Birds” ściągnęło ponad dwa miliardy użytkowników na całym świecie, a w każdym miesiącu gra w nią ok. 60 milionów ludzi. Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek... Angry Birds nadlatują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Przypomnialo mi sie ze jak bylam na glukozie to pani mi nie pozwolila siadac noga na noge bo mowila ze zaslabne. Noe wiem czy to mialo zwiazek z samym pobieraniem krwi czy z czym. Ale pisze moze komus sie przyda to info. Dzis byla na glukizue starsza pani i faktycznie wymiotowala ze 3razy i sie nie przyznala tej pani z punktu pobran. Ciezarne dwie pily i nic im nie bylo. Ale ywazam ze to ze sie nie przyznala to nie dobrze zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A co do ubranek to co lepiej pakowac do szpitala takie body ze raczki na dlugi rekaw i dol zapinany w kroku i do tego te spodenki ze skarpetakami jakby czy lepiej te pajace na dlugi rekaw jedno czesciowe? Te pajace maja guziczki od samej gory do konca jednej nozki. Nie wiem jak te ubranka sie poprawnie nazywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja dzis bylam na glukozie..i powiem wam szczerze, ze myslalam, ze to bedzie slodsze...niektore syropy sa slodsze ;-) wypilam w sumie w ciagu 3 minut ;-) Oczywiscie po zjedzeniu w domu sniadania... po wypicu czekalam godzinke. Ginekolozka mnie zbadala, wsyzstko pozamykane...i tym razem moje dziecie pieknie pokazalo co ma miedzy nozkami :D Bedzie dziewczynka. Czyli wiekszosc ubranek juz mam. Pod koniec sierpnia, na poczatku wrzesnia podokupuje pare sweterkow i grubszych spodenek (na spacer) i ubrania beda skompletowane. Dzis rozgladalam sie w sklepie za lozeczkiem,komoda i szafa..Ceny byly magiczne, ale meble wygladaja pieknie.. tynka, nie martw sie, nie tylko ty przytylas...ja tez ;-) mam juz +6 kg na koncie... Ale szczerze mowiac dogadzam sobie calkiem niezle :P Jak sie zacznie karmic, to kilogramy szybko leca :-) W pierwszej ciazy przytylam 15 kg- 5 tygodni po porodzie wazylam juz tyle samo co przed ciaza. Wiec nie martw sie na zapas :) k25, nie zauwazylam roznicy przed braniem i podczas brania magnezu... A mowilas, ze nie lubisz lykac tabletek...jest tez magnez do picia, ja wlasnie dzis kupilam taki w saszetkach , w polsce tez na pewno taki jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ale jak mi kazal kinkretnie ten to go lykam. Uczucie jakby my w gardle stal mam czaly czas. Lykam go 3x2tabl. Moze sie przyzwyczaje. Jakbym guziki lykala. A u nas doktorek mowil ze norma sie zmienila ze glukiza w ciazy to jest pobranie przed i po godzinie i po dwoch. Bo jak ja bylam to dzwonilam do niego bo pani nie wiedziala ile pobran ma mi zrobic i do niego dzwinilam to kazal mi powiedzuec ze wszystkie punkty pobran dostaly pisma odnosnie ciezarnych. I u nas na czco, nie spotkalam sie by ktos byl po jedzeniu. To fajnie mialas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dziewczyny a ja znowu schudłam od ostatniej wizyty która była 2 tyg o pół kilo ale stresowałam się sporo tym żelazem:/ obecnie mam 0,75 kg na plusie 24+5, dziecko przybiera prawidłowo niby wszystko jest dobrze tylko, ze ja w tym momencie ważę prawie 65 kg czyli nie jest to mało. jakie miałyscie wyniki glukozy? ja 82 na czczo, 168 po godzinie i 121 po 2 godzinach, bardzo dobrze zniosłam zero mdłości :) dzidziuś ułożony jest miednicowo i daje ostro po pęcherzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i my z tą waga podobnie mamy ale Ty jesteś o prawie miesiąc dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala w sumie ta waga najmniej wazna jak dzidziusie rosną zdrowo:) ale ja mam rozstepy, jakvy mnie kot podrapal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mamy a myslicie ze te actimele do picia to dzialają jak probiotyk czy to tylko przereklamowane jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i a gdzie Ci się robią rozstepy? Bo pisalas na początku że na boczkach Ci się pojawiły. Ja narazie nie mam, ale boję się, że skoro mam mały brzuch a to juz 6 miesiąc to pozniej nagle zacznie rosnąć w zastraszającym tempie i skóra nie nadąży... mojej siostrze kilka pojawiło się w okolicy pepka, ale teraz po kilku latach nic kompletnie nie widać tak bardzo zbledly. Moja mama też ma trochę, ale też wcale ich nie widać. Chyba ze naciagnie skore. Ja się cieszę że rodzimy jesieni, bo do lata będziemy mieć mnostwo czasu, żeby wrócić do formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik wlasnie na boczkach od poczatku ciszy najpierw byly paski teraz zostaly mi kawalki tych kresek takie okolo centymetrowe mazniecia. I na piersiach od spodu i pod jednym kolanem i to swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i mam zobaczysz, że wszystko zblednie:) boczki czy piersi myślę że nie sa tak widoczne jak środek brzuszka :) ale niech już żadne się nie pojawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dziwnie tak na piersiach od spodu dobrze ze nie od gory to sie dekold zalozy:-P w sumie masz Sepik racje przez zime sie dojdzie do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
Ja na piersiach od spodu mialam od kąd pamietam heh ;) Na razie rostępów nie mam, mam + 6.5 kg jestem w 25 tygodniu. Ale nie przejmuję się ..;) Codziennie sobie robię godzinne spacerki i jakies ćwiczenia na nogi i pośladki ;) jak mam siły ;) Jeedno co mnie denerwuje, że ludzie komentują tak wyglad jedni mówią o jak rośniesz..no chyba w koncu w ciazy jestem co nie ;) Inne ze ładnie wygladam także juz mam w nosie co i jak wazne ze ja sie dobrze czuje ;) znaczy staram caly czas sie akceptowac;) Moja mala tez się tak wierci, że nie spodziewałam się ze brzuch moze tak skakac heh megaaa dziwne uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Może macie rację lepiej nie kupować tych ubranek z allegro... tez się obawiam ze wydam kasę a okaże się że nic się nie przyda. Chyba będę sama kompletować, tyle ile dostane od znajomych to ok a resztę sama będę kupowała. Ale to dopiero po ślubie teraz nie mam do tego głowy kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Jeśli chodzi o ciuszki to teraz jest mnóstwo promocji. Bylam dzisiaj w smyku i naprawde jest z czego wybierac. W h&m też obnizki. W pepco to zawsze coś taniego się znajdzie, ale z tego co koleżanki mi mowily to jakość marna. Chociaż ja i tak cos tam kupie. Przecież taki maluszek nie rzadko ubierze cis tylko raz czy dwa, wiec Kiedy ma się to sprac czy rozciagnac. Tynka poza tym zobaczysz iiiiile tego wszystkiego dostaniesz od rodziny, przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Milka Ty masz dobrze bo mozesz sie ruszac zeby jędrnosci nie stracic a ja nie:( leze jak kluska:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka pojdziesz ze dwa, trzy razy do sklepow na dzial dzieciecy po slubie zeby na spokojnie i juz nam napiszesz ze masz ciuszki skompletowane:) najtaniej jest tam gdzie sie wydaje ze jest drogo:) jak sie komus dziecko rodzilo ze znajomych to kupowalam wielopaki spiochow w zarze po 5 par fajnie spakowane i za grosze. Najdrozej to chyba na marketowych chalach, chociaz moja siostra tez sporo na realu kupowala ale teraz to juz chyba nie ma bo sie na te auchany pozmienialo. To jak w koncu z tym pepco bo mnie sie wydaje ze jakosc marna a mize to po prostu są cienkie materialy. Bo ja kupilam tam ze dwa spiochy jajby z tiulową spódniczką mam to pod domem to zawsze ide poogladac wygladaja rzeczy marnie ale w sumie zalozy sie raz czy dwa a ceny tam sa od 9,99juz to moze mozna cos kupowac tam? Tam są sliczne te rzeczy czasami, jeszcze w ciazy nie bylam a juz podziwialam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka trzeba bylo na zaproszeniach rymowanke strzelic ze zamiast kwiatow chcecie ciuszki dla potomka:) zartuje sobie:) mnie sie nie podoba jak ludzie wymyslają co chca zamiast kwiatow ale skad wiesz moze ktos tak cos kupi:) :) :) a jak idą przygotowania do wielkiego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Cieszę się i doceniam to z dnia na dzień że mogę chodzić i w ogóle. Wiem że dużo dziewczyn właśnie ma problemy ... Ale też wiem że wszystko może się wydarzyć dlatego staram się korzystać z każdego dnia:):) kurde dziewczyny 4 rano A ja już duże oczy od 2 godzin też tak macie? coś ostatnio się za często tak budzę . jutro idę na glukoze i może podświadomie się stresuje nie tyle co badaniem a jego wynikiem ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
a u mnie niestety dzidzius leniwy nie rusza sie. chyba najem sie dzis czekolady. dobrze ze mam wizyte w piatek bo zwariuje. a juz tak szalal ladnie a teraz cisza? co prawda pogoda taka ze i ja senna ale bez przesady. mam nadzieje ze w brzuszku wszytsko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Milka ja też tak mam, że budze się często nawet przed 5 i wydaje mi sie, ze mogłabym już wstać, tylko po co :) Ola napewno wszystko jest ok. To zależy od dziecka. Sa wierc***etki i leniuszki. Może faktycznie spróbuj z czymś słodkim. Połóż się na plecach i poczekaj z pół godzinki. Ja ostatnio miałam smaki na lemoniade, taka bardzo kwasna, troszke tylko miodu i brazowego cukru. Dzidzius strasznie wariowal. Czytalam, ze dzieci w brzuszku nie lubią kwasnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja tez sie budze tak wczesnie ale po spojrzeniu na zegarek chetnie dosypiam. I mam tez drzemki w dzien bo jak tak leze to chcac nie chcac z nudy zasypiam. Wieczorem gdy juz pogasze swiatla i mam zamiar isc spac to biegam sikac, pojde, wroce i zanim sie uloze to znow mi sie chce, i wtedy kopie we wszystkie strony. I musze przed snem isc ze 4razy siku i nie moge sie ulozyc, wygibasy takie robi ze chce mi skóra na brzuchu popępac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0527
Hej hej. Nie bylo mnie tu troche bo co chcialam napisac to albo mbie wywalalo albo uznawalo za spam U nas 25-26tc i mamy 6kg na plusie. W ostatni weekend maly byl tak spokojny ze juz mialam na IP jechac bo w niedziele to caly dzien go nie czulam ale od wczoraj nadrabia i juz sie uspokoilam Co do ubranek to ja mam po corce ale i po innycj dzieciach z rodziny. W pepco zauwazylam ze sa dwie jakosci czasem mozna naprawde fajnie trafic na dosc dobry material za grosze a tym bardziej ze wlasnie maluchy pochodza tyljo chwile w tych malych ubrankach a potem jak wieksze to nie szkoda wyrzucic bluzki za 10 jak ubrudzi czy porwie . Wczoraj spisalam rzeczy ktore musze kupic dla malego no to podatawowe tzn pampersy chusteczki smoczki i w sumie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Hej. Też mnie dawno tu nie bylo. Ja 23 tydzień i 5 kg więcej plus. Rozstępy to rzecz indywidualna i genetyczna. Kremy tu nic nie pomogą. Co do ubranek ja lubię kupować ubranka w Pepco. W h&m i tym podobnych też możesz kupić rzecz nie najlepszej jakości. Na wyjścia staram się kupić coś z wyższej półki ale nie mam jakiegoś parcia. Myślałam że na badanie glukozy trzeba być na czczo(ja tak byłam 2 razy)a tu któraś dziewczyna napisała że była po śniadaniu ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki , jesli chodzi o ciuszki to ja puki co nic nie kupuje wiadomo jak to jest zawsze kolezanki cos przekarza a juz mam to zapowidzenie takze najpierw pozbieram od nich ciuszki przegladne , posprawdzam rozmiary jakis brakuje i moze cos dokupie , wiadomo ze jak sie bobas urodzi to zawsze przychodzi rodzinka i znajomi na ogledziny heh i kazdy tez cos kupuje takze ja nie bede szalec z wyprawka na poczatku bo bobas tak szybko rosnie ze niektorych rozmiarow nawet nie wykorzystam albo zaloze 2 razy.. jest tego w skklepie mnostwo wiec nie jest problem podjechac i cos dokupic w razie czego . na poczatek zaopatrze sie tylko w jakies spioszki - pajacyki czy ubranka do szpitala zeby przebrac w swoje . moze dlatego ze pracuje w sklepie z ciuszkami dzieciecymi nie jestem na nie jakos "napalona" hehe bo nic nie jest mi obce i wszytsko mam opatrzone heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ewela to duży plus skoro pracujesz w takim sklepie. Zawsze coś fajnego możesz odłożyć sobie albo w dobrej cenie:) ja wczoraj w smyku kupilam np 2 pary spodni za 20 zl. 10 zl za parę tp całe nic. 5 par body za 40 zl też się oplaca. Wczoraj tak chodzilam z mezem i narzekalam że dla dziewczynek to jest mnóstwo Wszystkiego a dla chłopców bardzo mało. Tez macie takie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0527
Mi w pierwszej ciazy rozstepy wyszly doslownie tydzien przed porodem a teraz te ktore wyszly wtedy bardziej sa widoczne ale nowych tez teoche mam tyle ze ja wlasnie mam na srodku brzucha wokol pepka a pepek juz mi dawno wystaje:-) ja mam wrazenie ze np w pepco jest wiecej dla chlopcow. W innych nie wiem bo dawno bigdzie nie bylam bo mam taki swoj jeden sklep sprawdzony z polskimi ubraniami no fakt ze czasem drozej jak dla doroslej ale fajne rzeczy tam sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik ja zawsze mialam na odwrot ze dla dziewczynek wszystko rozowe i tiule a chlopcy tak pieknie wystrojeni:) pewnie kiepska jakosc mozna kupic wszedzie ale h&m jest po prostu taniuski w porownaniu z np 5,10,15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ewna o glukozie na czco pisala I Can a jak zie nie myle to ona jest z granicą wiec lepiej sie noe sugeruj. Ale zapytaj w aptece o glukoze o smaku cytrynowym bo wcziraj ta ciezarna taką miala nie wkrapiala tylko nic tylko mowila ze kupila smakową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×