Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość sepik
We wtorek idę do lekarza to zapytam go o ten zastrzyk. Ja mam - a Maz +. Także u nas zastrzyk bedzie napewno, ale nie wiem kiedy się go podaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Gąbka do wanienki odpada napewno bo by trzeba co chwile kupowac. Myslalam wlasnie by myc po prostu dlonmi ale skoro są gabki i myjki to nie wiem jak trzeba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie jako niemowlaka mama mowi ze Johnson uczulal bardzo i na poczatku ciazy kupilam balsam tej firmy dla bobaskow na dobranic zeby smarowac brzuszek i tez moja skóra zle reagowala i u siostry kiedys sobie dlonie posmarowalam oliwką w zelu i wysypki dostala. Moja siostra swojemu wszystko z Johnsona kupuje a ja teraz kupilam malej bambino zel dwa w jednym. :) dobrze ze tam co sie jeszcze wybieram po rzeczy dla bobaska nie wciskają na sile bo bym wszystko wziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ta co miala w szpitalu mowila ze miedzy 28 a 30 i 0la tez pisze ze 28tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
no tak wyczytałaś, że masz niby 130 czyli 2x60:P a co w morfologii nie tak? ja mam wizytę dopiero 8 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
do kapieli foczke mam ale ona plastikowa. nic z gabek ani myjek. dziekuje za zainteresowanie, nieszczesnym RH-. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala mam tak w morfologi: Limfocyty % 18,4 Neutrofile % 75,5 a normy podane obok to dla Limf. 20-45 czyli jakby za malo a dla Neut. 40-70 czyli mam za duzo. Tylko to sa normy dla zdrowych ludzi to moze w ciazy jest inaczej. Z tym juz wytrwam do wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ola ale chyba i tak nic nie pomoglysmy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala z tym toxo to zawalu dostalam i skrętu jelit. Ale czlowiek glupi i przewrazliwiony juz chyba. 9 mies ciaza to dlugo jak po pol roku sie juz tak wariuje, to co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
najwyzej nie pojade na urlop ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ola bobasek najwazniejszy:) zorientuj sie szybciutko a nie martw na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Badanie toxo ujemne mam czyli wszystko dobrze:) na moczu się nie znam więc nie wiem o co tam chodzi ..:) a glukoza mi wyszła że ma czczo 88 a po 2 godzinach 118 czyli jak rozumiem wszystko dobrze tak? ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dobrze milka. A ja z tym toxo sie strachu najadlam... teraz nie wiem co z tą morfologią. Rety duzo jeszcze tych badan do konca ciazy. Mialam wizyty co 3tyg i co 3 tyg badania jakies dostawalam a teraz jak co dwa to zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Milka ok badania ja też miałam podobnie i lekarz mówił, że ok:) k25i wyniki masz delikatnie różne od norm nie martwiłabym się gdyby była ogromna różnica wtedy można się zastanawiać, poza tym morfologia codziennie jest inna ja powtórzyłam żelazo w sobotę ( wcześniej robiłam w czwartek) i wyniki z czwartku ok 281 a z soboty 130 błąd? zrobiłam też ferrytyne i mam 17 przy normie od 13-150 więc niziutko wygląda na to, że powinnam brać żelazo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
nie chcę "straszyć" ale jak urodzi się maleństwo to dopiero zmartwienia, ja się martwię każdym katarem bólem brzucha córki itp. wiem, ze przesadzam i po ciąży raczej czeka mnie psycholog bądź psychiatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K25 te limfocyty i neutrofile u mnie tez przekraczają lub sa poniżej normy za każdym razem w badaniu .moj. Lekarz mówi ze to jest normalne w ciąży . Zreszta na necie poczytałam tez ze to nic groźnego i w ciąży sa inne normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To dzieki wam nie bede chodzic dzis po scisnach o wyniki:) Aniala ja tak ostatnio do meza zartowalam ze teraz przezywam kazdy bol brzucha, zatwardzenie, sennosc, bezsennosc a jak sie dziecko urodzi to bede schizowac o jej kupki i o kazdą krostke a moj maz mowi ze jak bedziemy na szczepienia chodzic to ja bede plakac przed czy malutką nie zaboli a malutka po jak ją zaboli. Maz mowi ze dwa razy wiecej butow w domu to nic w porownaniu z tym co ja bede przezywac o bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To dzieki wam nie bede chodzic dzis po scisnach o wyniki:) Aniala ja tak ostatnio do meza zartowalam ze teraz przezywam kazdy bol brzucha, zatwardzenie, sennosc, bezsennosc a jak sie dziecko urodzi to bede schizowac o jej kupki i o kazdą krostke a moj maz mowi ze jak bedziemy na szczepienia chodzic to ja bede plakac przed czy malutką nie zaboli a malutka po jak ją zaboli. Maz mowi ze dwa razy wiecej butow w domu to nic w porownaniu z tym co ja bede przezywac o bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
k25i ja myłam od początku ręką. Wszyscy tak mówią o tym kontakcie przez skórę. Do kąpania używam różnych emolientów, balsam tylko tam gdzie skóra sucha. Ja też mam zawsze limfocyty powyżej normy. Gdyby było bardzo dużo ponad to można się martwić. Byłam dziś na tym echo serca. Okazało się, że zmiana zniknęla, wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To super Karola ze jest dobrze. W ciazy to powinny byc sane dobre wiesci a nie tyle znartwien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dziewczyny a czy ktoras ma problemy z załatwianiem się, bądz z gazami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Karola super:) no ja mam zaparcia:( w tym miesiacu biorę się powoli za zakupy, chyba muszę juz kupić łóżeczko bo powinno trochę postać, żeby wywietrzało choć te farby powinny być bezzapachowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
I jak sobie radzisz z tymi zaparciami? Bo ja juz chyba uwierzylam ze zaparcia są spowidowane tymi hormonami i juz nic nie pomoze:( jak sie juz zalatwie to boli mnie brzuch i tylek:/ masakra jakas. co do luzeczka to ja mam az dwie rzeczy w spadku po dziecku siostry nosidelko i lozeczko. Chcielismy je przemalowac ale boje sie wlasnie ze nie wywietrzeje, mimo tego ze są soecjalne farby to chyba troche ryzyko. Juz mialam ochotke na nowe ale tak mysle a co jesli kupie a mala nie bedzue chciala i tak tam spac? Bo synek siostry nie spal ani razu w lozeczku. chociaz ja bym chciala zeby spala w lózeczku a nie z nami bo szkoda mi mojego meza. Przeciez jak sie rodzi dziecko to trzeba byc jeszcze malzenstwem a nie tylko mamą i tatą. U mojej siostry teraz maly ma lozko taki fotel a spi z nią a na tym fotelu jej facet. Dziecko ma juz dwa lata a oni jeszcze nie spali na jednym lozku. Wiem ze dziecko duzo zmienia ale az tak drastycznie? Moj brat tez mowi mi jak narzekam ze teraz ja u mamy a maz tam i nie zawsze sie wyrabia tutaj na noc przyjechac na tygodniu a moj brat na to spokojnie nie przejmuj sie to normalne ze jak rodzi sie dziecko to facet jest odsuniety. Mnie juz nie chodzi o sam seks bo teraz juz mamy celibat przez szew ale zeby byla jakas bliskosc. Rety ale sie rozpisalam o ,,lozeczku" :) Aniala a jakie lozeczka Ci sie podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Mi kilka razy zdarzylo się, że nie mogłam się wyproznic. Ale ostatnio mam tak, że w momencie mi się zachce i musze lecieć :D Aniala może masz rację z tym lozeczkiem, że to musi postac i wywietrzyc się. Ja wiem, ze kupie białe :) bardzo mi się podobają :) zaczęłam sobie Szyc imię synka z filcu:) Lubie takie robótki :) a Wy macie jakies sposoby na nude? Chociaż Mamy, które maja juz dzieci napewno nie narzekają na brak zajec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja też chcę białe najzwyklejsze początkowo będzie u nas stało w sypialni, później będę myśleć o pokoiku dla dziecka:) wszystko mam w domu szare białe i drewniane i też rozglądam się za biało szarą pościelą, kocyki mi się podobają takie jakby tkane dziargane, no i marzy mi się szary wózek:P ale mąż nie chce się zgodzić bo mamy po córce ( troche zniszczony:() a z zaparciami mam tak, że parę dni nic i czuję się taka wzdęta ale czasem muszę na siłę innym razem trochę mnie przeczysci, staram się pić dużo wody z cytryną trochę siemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik a co ja mam o nudzie powiedziec? Jak glownie leze, ale zawsze bylam zdania ze inteligentni ludzie sie nie nudzą:-P Tv oglądam tylko do sniadania. Książki to praktycznie zjadam, juz nawet czytam to co na pierwszy rzut oka wydaje sie nie w moim stylu, a okazuje sie dobre. Mam malowanki antystresowe to jak sobie leze na lewym boku to akurat wygodnie sie maluje i to dobrze zabija czas. Albo po prostu leze na hustawce i robie nic. Wieczorami jak juz mąż pojedzie to lape doly straszne i zastanawiam sie czemu tak sie dluzy ten czas i w ogole:/ mam bloga ale w ciąży go bardzo zaniedbalam. a jakich rozmiarow to imie szyjesz? I powiesisz nad lózeczkiem? Czy gdzie? Czy nigdzie i to bedą takie literki tylko? Ja mam jasne to łózeczko a chcialabym venge no kusi mnie strasznie zakup nowego, ale to mogloby byc wyrzucenie kasy i juz obie wyobrazam te krzywe spojrzenia rodziny, ze wywalam kase. A najlepsze jest to ze ciotka usiluje mi wcisnąc wozek po swoim dziecku ktore juz ma 13lat... takze wiecie nie mam na to nawet komentarza:) a z wygladu to jakby mial ze 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To Aniala to podniszcz wozek bardziej i pokaz mezowi ze sie nie nadaje:-P ja chce tez szary albo granatowy. Bede miec dziewczynke a wystrój lozeczka mi sie podoba szary z ocupinką turkusu ewentualnie rózu. Juz nie dlugo sie po to wybiore. Ale slodko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala a w ten dzien co Cie przegoni to boli Cie najpierw lub w trakcie brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A wczoraj gdzies na fejsie widzialam reklame i bylo lozeczko wenge i biale a na przodzie mialo wrózke i ta wrózka miala troche krysztalków i pisalo ze to krysztalki swarovskiego niby;) cena 899zl boskie:) pokazywalam Mezowi a on mowi ze moze kupic to lozeczko zamiast poporodowej nagrody dla mnie haha to juz wole nagrode:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
wtedy zazwyczaj właśnie zaboli brzuch jakbym miała mieć biegunkę...a dziś mnie coś plecy bolą jakby nerki ciągle jakieś bóle, jeszcze pracuję jak wrócę to się kładę nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×