Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość gość
No Aniela to zaszalałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka2710
A ile dałaś za ten termometr? A Was tez tak kłuje koło pępka? Mam wrazenie ze mi zaraz wyjdzie pępkiem i kłuje .. na linni jego wysokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Dziewczyny tak mnie nakreciłyscie że rano mąż kupił kapsułki lovela i ubranka się suszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Polecam fotelik na OLX nowy powystawowy maxi cosi cabriofix . Miałam go kupić ale wybrałam model prebble podobno ulepszona funkcja zapinania pasów. Tylko że już jest używany a w tej samej cenie co ten nowy . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Hartmann termowal baby sense tyle pisze. I ma fajne etu. Po rabacie mam cene na paragonie 113,05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Najsmiesniejsze jest to jak czytam o danej rzeczy a ktos pisze na forum cos w stylu warto kupic bo ja mialam i sprzedalam z zyskiem... dlatego ja jestem anty uzywanym rzeczom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A co do klucia pepka to mi sie wypina tak pod bardziej przy samym pepku i jak dotykam to kluje a czasem nawet ubranie mnie w to uraza. Jakby mial pępek pęknoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
No mi pępek wylazł juz strasznie wokół skora czerwona chyba rozstępy:( nie wiem co dalej będzie czasem troche kłuje. Mnie to teraz po całym dniu za to w kroczu kluje jakby się miało cos rozerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala bo Ty to dzisiaj poszlalas triche z robotą co?! Mnie tak klulo wczoraj caly dzien i przed wczoraj. To takie beznadziejnie uczucie ze jak sie lezy to strach sie przekrecic a jak stohe pod prysznicem to sie bohe boge podniesc do gory zeby umyc. A co Cie w ogole i po jakiego zebralo na te okna!!! Powibien Cie maz pirzadnie opieprzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ale literowek narobilam:) tam pisalo ze sie noge boje podniesc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Aniala na zdjęciu masz piękny brzuszek. Co Ty chcesz od tego pepka? ;) ja tez myslalam ze jakieś małe rozstepy na pupie mi się zrobily. Mój maz twierdzil ze to nie rozstepy. Wczoraj kazalam mu sie wyogladac i wszystko zniknelo o_O ja nie mam takiego uczucia eksplodujacego brzucha. Czasem tylko jak się najem wieczorem to wtedy. Koleżanka jak ostatnio mi dotykala śmiała się, ze miekki. Wiem ze twardy to źle, ale miekki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ide dzisiaj na takie szkolenie-konferencje organizowana m.in. przez jeden ze szpitali w Rzeszowie w hotelu. Bylam już kiedyś tylko organizowane bylo przez czasopismo Mamo to ja. Mnóstwo przyszłych mam, super wyklady różnych osob, dużo prezencikow, probek, konsultacje, konkursy itd. Zobacze jak dzisiaj będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie polozna mowila ze bedzie robil caly twardy ze pod piersami miekki powinien byc i ze trzeba umiec odrozniac twardy od stawiania. A mnoe brzuch rosnie z dnia na dzien. Jakby dol pępka to juz mam prawie plaski a u gory jeszcze wglebienie jest ale ten dol juz mnie tak boli przez to baciagniecie chyba zaraz mi wyjdzie na wierzch. A jeszcze wczoraj byl naciagniety ale wglebiony. Wow czytalam ze teraz brzuch rosnie centymetr na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diewczyny, prosze o pomoc pisze prace magisterską o żywieniu kobiet w ciąży usmiech.gif Bardzo bardzo prosze o wypełnienie ankiety usmiech.gif Sama jestem mama ale muszę juz skonczyc te studia bo sie ciagną za mną strasznie. https://www.ankietka.pl/ankieta/235398/zywien ie-kobiet-w-ciazy.html Pozdrawiam ciepło, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja w niedziele miałam taki brzuch napiety ze myślałam ze mi rozerwie. Jak szliśmy na spacer to musiałam co chwilę zwalniać. Ale mnie głowa boli. Nie wypiłam rano kawy i jestem padnięta. Bola was łydki? Normalnie czuje jakbym miala zakwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ksrola mnie bola a w nocy mnie skurcze lydek lapia. Bola mnie jak pojde na zakupki. Myslalam ze od tego ze ciagle leze a potem pochodze. Ze moje lydki zapomnialy jak sie chodzi. Ale Ty przeciez nie lezyc czyli to kolejna dolegliwisc ciazowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A ten brzuch to Ci sie tak napinal hmm jakby to okreslic to uczucie podobne jest do tego jak niebedac w ciazy chce sie siku i sie dlugo nie pojdzie i taki ciezki dol sie robi i ciezko sie wyprostowac? To cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
K25i mój mąż to akurat zagania mnie do "roboty" tak mam fajnie:( troche przesadziłam z tymi oknami chciałam żeby czyste byly na urodziny bo juz konkretnie zakurzone i lapki poodciskane a nie mam firan :( mam 8 okien w domu i dostałam opieprz od mamy i cioci:p i resztę mi umyły;) troche mnie kluje właśnie w kroku jakby w pochwie a wizyta w przyszłym tyg w piątek i nie da się przyspieszyc bo gin na urlopie. Ale mam nadzieje ze to tylko rozrastanie macicy i wiazadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To ode mnie tez opieprz dostaniesz. W ogole wszyscy mowia zeby w ciazy nie tylko nie myc okien, firan nie wieszac ale tak sie wyraze, lapami nie machac do gory. Moj tez na urlopie tylko ze moj w trakcie ciazy juz sobie trzeci raz pojechal wiec mam nadzieje ze juz do porodu nie bedzie jezdzil:)oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Na skurcze jakiego kolwiek pochodzenia a także dretwienie magnez albo aspargin . Ja właśnie mam takie uczucie jak piszesz z tym brzuchem jakby się siku chciało i to chyba jest stawianie brzucha ( skurcze macicy ) w piątek mam wizytę to dokładnie popytam co i jak rozróżniać . Bo jak dłużej postoje albo trochę więcej kroków też muszę stanąć i poczekać aż przejdzie wtedy brzuch jak skała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tylko polozna mi powiedziala ze to nie jest stawianie i lepiej zebym sie nie dowiedziala co to jest stawianie brzucha. Mnie sie tak robi od dnia po zalozeniu szwu. I polozne mi sprawdzaly brzuch i bylo ok. A jak na lozku zlapie to ciezko wstac. W szpitalu byls dziewczyna na kroplowki z magnezu wlasnie z powodu tego uczucia. Takze nie wiem. Ja lykam duzo magnezu przeciez a i tak mnie i to lapie i te skurcze lydek. Dzis byla u mnie znajoma to godzinke z nia siedzialam tak to caly dzien leze, stania tyle co pod prysznicem z rana i kisiel robilam bo mi sie zachcialo. A tak to leze a Marcelinka fika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jak wyjde na balkon to widze trawnik z 10metrow jezdnie i po drugiej stronie znow z 10m trawnik wraz z parkingiem i market. Poszlabym przywlecz cos dobrego i zeby miec troche ruchu ale wydaje mi sie to tak cholernie daleko:( a do pracy mialam z 5 max10min szybszym krokiem bo zawsze wychodzilam tak za 10 i bylam na styk a teraz jak o tym pomysle to isc tam pieszo to bylby maraton. Marzą mi sie juz te spacery z dzidziusiem w wozku:) bo sie przeleze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dziewczyny ja tez właśnie mam takie uczucie z tym twardnieniem i zazwyczaj wtedy muszę lecieć siku. W pierwszej ciąży tak bylo i nic się nie działo złego od tego ale tego kłucia chyba nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moja siostra twierdzi ze to klucie to normalne i ze poczuje jeszcze bol kosci w kroczu:( straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala a jak Ty sie w ogole czujesz po wczorajszym sprzataniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
To ja czuje inaczej m tak jakbym za duzo zjadla i ten brzuch mam taki napiety. U moze rzeczywiście jest to trochę od zoladka bo jak zjem wiecej to mi sie tak robi. Mi w pierwszej ciazy stawial sie brzuch to bylo zupelnie inne uczucie niz teraz. K25i uwielbiam straszenie innych kobiet w ciąży. Zamiast uspokoić to dokladaja jeszcze niepotrzebnie stresow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Z jej strony to chyba nie bylo straszenie tylko uspokojenoe zebym nie panikowala. W szpitalu to bylo dopiero straszenie takie bajki opowiadaly ze szok. W kazdym badz razie jak ja juz urodze to napewno nie bede straszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A dzis potwierdzilo sie ze moja kolezanka co chciala miec bardzo bobaska jest w 8tc:) ale sie ciesze razem z nią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia1981
K25i gratulacje dla koleżanki :). Eh wysprzątałam dzisiaj mieszkanie. Nasłuchałam się od mojego że hej. No ależ ile można nic nie robić. Wiem, że powinnam się oszczędzać jednak jeżeli tak dalej pójdzie to nie będę miała siły aby urodzić. Jedynie okien nie myję. Mam kategoryczny zakaz od mamy bo ona to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jadzia ja jak uslyszalam ze mam lezec to spanikowalam ze skad wezme sily na porod bo w sumie kazda lezaca tak gada a doktorek mi powiedzial ze to jedno nie ma nic wsolnego z drugim:) ze tak tylko mowia zeby mowic ze w emocjach porodu sile znajde na wszystko:) i przestalam sie stresiwac:) ja dzis pranie nastawilam puscilam az 3reczniki szalenstwo hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×