Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość gość
k25, no ból jest faktycznie fajny, szczególnie jak rodzisz 12 godzin i mdlejesz z bólu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K25i stwierdziłam, że dałam radę podczas pierwszego porodu to teraz też dam ;). Poza tym tam gdzie chciałam rodzić nie ma możliwości. Ale kwestie szpitala jeszcze muszę z moim omówić bo niezbyt pochlebne opinie czytałam o porodówce w moim mieście. Przez 11 lat dużo się tam pozmieniało. A po zmianie ordynatora to na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja tez raczej nie bede brala zzo. Przy pierwszej ciazy nie bralam i jesli teraz uds sie sn to raczej tez nie. Boje sie konsekwencji typu zatrzymanie akcji czy późniejsze dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja myslalam, ze bede rodzic ze znieczuleniem. U mnie w szpitalu za darmo a wcześniej również bezpłatna konsultacja z anestezjologiem. Tylko w sumie ja nie znam konsekwencji wzięcia zzo....:/ nie wiem jakie sa za a jakie przeciw. Musze z moim lekarzem porozmawiac. A tak to raczej nie jestem z tych, które chcą na sile wytrwac bez znieczulenia. Bo niektóre kobiety chca tym coś pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bzdura ! Może powiedz ze się cykasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
znieczulenie - dobry temat. ja mialam nic mi nie pomoglo, dwa razy poczulam ulge ze ida skurcze a ja nic nie czuje. a potem to juz masakra. tez soebie wyobrazalam ze jak dostane to juz w gorki ... u mnie sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie do tego dąże że każdy ma inny próg bólu co nie odrazy znaczy że na siłę żeby KOMUŚ coś pokazać ( a jak się rodzi to się ma w nosie wszystko i wszystkich, myślisz tylko o dziecku) a i Ola jest doskonałym przykładem ze i znieczulenie czasem nie działa wręcz utrudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Jej mamuśki jak po meczu ? Moje dziecko zasnąć nie umialo po tych emocjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Luiza ja sama nie mogłam :-D coz moge powiedzieć. Bardzo dużo osiagneli i uważam że zasłużyli na ten półfinał a najbardziej szkoda miKuby bo super gral cale mistrzostwa a tu mu sie nie powiodło. Gosciu a moze jakos sie podpiszesz a nie rzucasz kasliwe uwagi. Sprzatnelam wczoraj sypialnie lacznie z umyciem okna myslalam ze gorzej odchoruje ale nawet nie bylo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Karola właśnie najbardziej to szkoda Kuby ale cóż zdarza się najlepszym chcby Ronaldo też wczoraj nic ciekawego nie pokazał ,To Lewandowski lepiej zagrał niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja tam sie na pilce noznej nie znam ale Ronaldo wedlug mnie jest przereklamowany. Robil tylko te swoje miny. Jutro mamy wesele ciesze się że się trochę ochlodzilo bo chyba bym zdwchlla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Gosc ale nikt ci nie broni tego zeby wytrzymywac bez znieczulenia. Twierdzisz, ze ktos sie moze "cykac". A no moze wyobraz sobie. Jak dla mnie mozesz miec nawet cesarskie ciecie bez znieczulenia. A wysmiewajac tak to wlasnie jest zgrywanie bohaterki. Mysle, ze nie o to chodzi na tym forum. Juz jedna na tym forum byla, albo nadal jest, ty, której wszystkie pytania i odpowiedzi przeszkadzały. Nie czytaj tego jak ma cie to steresowac. Każdy ma wybór. Dziewczyny chciały się tylko zorientowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Luiza ja jeszcze teraz przeżywam ten mecz :) zastanawialam się czy wogole oglądać:) Karola udanej imprezy:) fajnie, że u Ciebie odpowiednia pogoda. U mnie dzisiaj ma być 30 stopni a jutro jeszcze więcej :( Dopiero w niedzielę lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
sepik - u mnie zimno, chodze w kurtce i chcialabym troche slonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Będę patrzyła na mecz Portugalii ciekawa jestem co pokażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Luiza z Ciebie jest niezły kibic widzę ;) musimy na zakupy jechać z mezem a tu takie gorąco. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie sie wtdaje ze w tych emocjach zapomne wolac o znieczulenie. Bo planowac mozna rozne rzeczy a nie zawsze wychodzi. Mam nadzieje ze uda sie bez znieczulenia i bedzie sprawnie. Moja znajoma polozna mowila ze nie zawsze zdazy sie rizejsc jak trzeba zbieczulenie i mozemy je dostac a czuc. A co do meczu to ja dopiero niedawno wstalam a mala caly mecz kopala i jeszcze po jak poszlam pod prysznic. Bylismy z Mezem w szoku takie pozy robila. :) ciekawe czy nasz gosc ktory nie chce sie podpisac ma w ogole dzieci? A moze sam jest? Teraz sa wakacje dzieci sie nudza wiec mozemy miec wiecej takich gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Błażej też cały mecz rozrabiał. Ja uwielbiam piłkę nożną. No i chyba jako jedyna w całej Pl kibicowałam Portugalii. Ale tak jest od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Oj Jadzia Jadzia. Najgorsze bylo wejscie na fb dzis kazdy komentuje mecz masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik to jak goraco to na zakupki wieczorkiem:) chociaz w sklepach chlodno i o tej godz mniej ludzi to moze i teraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Luiza z Ciebie jest niezły kibic widzę ;) musimy na zakupy jechać z mezem a tu takie gorąco. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i właśnie maz idzie później do pracy a nie chciałam sama jeździć. Jakoś w ciazy nie lubię prowadzic auta. Mniej pewnie się czuje. A zawsze jezdzilam autem do pracy z centrum gdzie mieszkamy tak teraz wole żeby maz prowadził. No właśnie w tych sklepach galeriach itd jest chłodniej. Gorzej wejść do nagrzanego auta :) dodał mi się poprzedni wpis jeszcze raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Prowadzic auto jak prowadzic ale nosic te zakupy ladowac do auta potem do domu. Lepiej z Mezem:) ja od zalozenia szwu nie prowadze. Moje auto stoi pod blokiem i jak bylam w szpitalu to pokradli mi znaczki. Zal mi kogos kto takie rzeczy kradne naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Wczoraj widzialam siecz kyzynka ktira ma 3 tyg do porodu. Biedna mówiła ze nie mieści się juz za kierownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
3tyg do porodu ale fajnie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A jak u Was z apetytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra ja to miałam takie nudności i musiałam wiecznie jeść i było ok , nudności minęły a apetyt pozostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A ktory jestes juz tydzien i czy to Ty Luiza czy gosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...:) ja wczoraj tez ogladalam mecz...az usnelam praiwe na samym koncu :P kurde, szkoda mi naszych chlopakow, bo w sumie lepiej grali, ronaldo to w ogole jak na niego patrze to wyglada na takiego aroganckiego typka...no w sumie toSZ to "gwiazda"... :O nie pokazal w tej grze nic... sepik, musisz porozmawiac o znieczuleniu z anestezjologiem..oczywiscie sa plusy i minusy...ale to kazda z nas musi zadecydowac dla samej siebie, co dla niej najlepsze :) dzis caly dzien w drodze. zapisalam moja "mala" na kurs plywania i teraz codziennie z rana jezdzimy na basen...potem poszlysmy na zakupy, kupilam pare rzeczy do ubrania z "sale" dla corki :D niedawno wrocilysmy do domu...teraz musze wypic kawke..bo usypiam na siedzaco :O was tez tak bierze spanie? bo mnie od kilku tygodni znow takie zmeczenie bierze jak na poczatki ciazy...musze sie popoludniem polozyc i zrobic mala drzemke. karola, milego imprezowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×