Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie kogoś znanego wśród swojej rodziny znajomych

Polecane posty

Gość gość

Bo ja nie xD Ostatnio mi tak wpadło do głowy i o ile rodzinę mam sporą a nikt z krewnych, kuzynów nawet nie występował nigdy w tv, nie jest nikim stamtąd, znajomi też. A w sumie to sporo ich tam jest, zaczynajac od polityków, dziennikarzy, kończąc na celebrytach (tu może i lepiej :P). Ciekawe by to było, znać kogoś takiego z innej strony, z przeszłości i widzieć go w tv, czytać komentarze o nim w internecie itd. Oczywiście nie oczekuję, że ktoś napisze "jestem kuzynką Piotrka Kraśki" :D bo chcemy być anonimowi, ale macie wśród znajomych rodziny kogoś rozpoznawalnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kuzyn jest sędzia karnym i parę razy był w tv ale pewnie nie o taka rozpoznawalność ci chodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina Terentiew podobno jest jakoś tam spokrewniona z rodziną mojej babci ,ale to dalekie pokrewienstwo :) A poza tym to chyba nikogo w rodzinie sławnego nie mam, ale np Robert Rozmus to jest wujek mojej koleżanki, znajoma moich rodziców zna osobiści Anne Dymną ( ja niestety nie miałam okazji bo ta znajoma jest z innego miasta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilku aktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jednego z piłkarzy polskiej reprezentacji i posła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×