Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

UWAGA! TO MOJE OSTATNIE DNI WOLNOŚCI NA

Polecane posty

Gość gość

,,BEZROBOCIU" ja bez przerwy pracuje nad gruntem pod swoją przyszłą firmę ale Kamień Węgielny POD MOJĄ FIRMĘ został już wmurowany. Właśnie czytam przepisy prawa... i gołym okiem widzę że prawo powstało wyraźnie po to by mnie wystraszyć i zamienić moją odwagę cywilną w obawę o swoją wolność-przykład,,W przypadku przedsiębiorców, których dzieci, posiadają orzeczenie o kompletnej niepełnosprawność lub stopień niepełnosprawności wymagający osobistej opieki, działalność można zawiesić na okres 6. lat, jednak nie dłużej niż do ukończenia przez dziecko pełnoletniości." PYTANIE czy nie prościej było napisać że do lat 18? A nie na 2 lata ale nie dłużej jak na 202:D MASAKRA! DEBILE TWORZYLI PRAWO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerkam do papierów i gdyby nie epizod, dosłownie epizod, to ostatni raz zatrudniona byłam 11lat temu Wof W urzędzie pracy robili mi takie testy, ekskluzywne jak na nich, bo dowiedziałam się z nich że nie nadaję się do pracy w grupie Jetem indywidualistką przez wielkie ,,I" ale to, tak wyłącznie dla mojej świadomości bo ich to zupełnie nie interesuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×