Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak tam wyborcy PiS

Polecane posty

Gość gość

zadowoleni z obniżenia ratingu? Ze skoku waluty? Ile z Was ma kredyty w walucie? Za jakiś czas zaczne wszystko drożec. Gorszy sort sobie poradzi - dawno wymienił oszczedności na walute albo wytransferował leglanie za granicę. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bo to pierwszy raz bedzie drożeć ,do tej pory nigdy nic nie drożało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska: - wprowadzenie podatku bankowego; - pomoc frankowiczom - czyli de facto mniejszy zyski banków w Polsce, które w większości należą do kapitału obcego USA: - obniżenie Ratingu, bo będą mięli mniej kasy. Nawet dzieci w przedszkolu na to wpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościo
te same firmy dawały wysokie oceny bankom amerykańskim tuż przed bankructwem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako gorszy sort odebralam dziś nowego mercedesika cla :) czerwonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grecja też miała świetne oceny jak wchodziła do strefy euro. a potem się okazało że nigdy nie spełniła kryteriów i wskaźniki zostały sfałszowane. tyle są warte te oceny. spadek złotówki trochę martwi ale to przejściowe. orbana też szarpali jak wściekłe psy a teraz węgry mają najlepszą sytuację od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja jako gorszy sort odebralam dziś nowego mercedesika cla usmiech.gif czerwonego" x to akurat tylko potwierdza że zdrajcy sprzedają nas nie dlatego że tak lubią tylko dla bardzo konkretnych konfiturek. ale niedługo już tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa..sprawiedliwośc w wersji Pis wygląda tak, ze zabiorą Ci samochód, bo za dobrz Ci się powodzi. oni nienawidzą bogatych innych niz ze swoich szeregów. Zabiorą Ci auto i sami zaczną nim jeździć. A głupi ciemny lud będzie się cieszył... dopóki nie załatwią tak samo kogoś z ich rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wycięcie własnego drzewa na własnej działce zwykły człowiek "z ludu" zapłaci karę od kilkunastu do kilkuset tysięcy złotych, zależnie od wielkości drzewa. mówimy o jednym drzewie. jeżeli zrobi to bez zezwolenia. rysiu sobiesiak za wycięcie pół hektara lasu bez zezwolenia zapłacił łącznie 5 tysięcy zł. no ale to do niego pan rosół powiedział "my ci załatwiliśmy wycinkę, ale śniegu ci nie załatwimy". zbysio (chlebowski) i miro (drzewiecki) biegali wokół niego jak elfy wokół św. mikołaja. tak wygląda sprawiedliwość w wersji PO. tak wygląda państwo które "istnieje tylko teoretycznie" oraz "chuj dupa i kamieni kupa". oczywiście "by żyło się lepiej". jeszcze macie kundle jakieś pytania? jeszcze będziecie próbowali tu szczekać na pis? my, pisiory i mochery bardzo dobrze wiemy dlaczego zagłosowaliśmy na pis. pytanie pozostaje dlaczego wy tak na ten pis ujadacie. jesteście jednymi z tych "mirów, rysiów i zbysiów" czy jesteście idiotami którzy dali się poszczuć na samych siebie i tym złodziejom koniecznie chcą napchać kasy do kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz Wy się chcecie napchac, prawda? TKM, nieprawdaż? Cp zwykłemu człowiekowi przyjdzie z rządów Pisu? Rating spadł, kapitał zaczął odpływać, waluta drozeje. Za rok zacznie wzrastac bezrobocie, inflacja za pół roku. Wszystko zdrozeje - juz jest drozej. Co zwykły, niezamożny człowiek zyska? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko spoko, wyciąć drzewa na działce bez pozwolenia nigdy nie było można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyska to że nie będzie dojony jak mleczna krowa po to żeby kieszenie mogli napchać sobie rozmaite "miry, rysie i zbysie". że skończy się sytuacja gdy międzynarodowy kapitał jest w polsce hołubiony a polski przedsiębiorca gnojony masami urzędasów i kontroli. zyska to że władza nie zamrozi mu na 8 lat kwoty wolnej od podatku gdy w tym samym czasie międzynarodowy kapitał wyprowadza z polski miliardy rocznie bez żadnych przeszkód. że rząd nie będzie rządem reprezentującym angelę merkel, kolesiów i rozmaite lobby tylko rządem reprezentującym polskich obywateli. to właśnie zyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie będzie dojony? Już z uwagi na podatki banki podniosły marze /opłaty za rachunki i bankomaty. Sklepy juz nieznacznie podniosły ceny. Urzędnicy jak byli, tak będą :) A z podniesienia kwoty wolnej już się wycofali, tak jak z 500 na dzieciaka :)))) Wydymali Was, Misiaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Za rok zacznie wzrastac bezrobocie, inflacja za pół roku. Wszystko zdrozeje - juz jest drozej." x ja pamiętam lata 2005-07, najlepsze pod względem gospodarczym lata w ostanim 25 leciu. obniżano podatki, zmniejszano deficyt, rosły inwestycje i gospodarka się rozwijała. dlatego te wasze "czarne proroctwa" mnie tylko śmieszą. oczywiście teraz będzie trudniej bo wasza kochana PO przez ostatnie lata doprowadziła do takiego zadłużenia że będziemy to przez dziesięciolecia spłacać. no ale lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zdrajcy z PO sprzedali Polske zachodnim instytucja i dla tego cierpimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak to nie będzie dojony? Już z uwagi na podatki banki podniosły marze /opłaty za rachunki i bankomaty. Sklepy juz nieznacznie podniosły ceny. Urzędnicy jak byli, tak będą usmiech.gif A z podniesienia kwoty wolnej już się wycofali, tak jak z 500 na dzieciaka " x tych "informacji" to ci lis z kuźniarem dostarczają, gnido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odebrał "mercedesika" i siedzi na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W latach 2005-2007 było lepiej, bo cala europejska gospodarka hulała. To nie była zasługa jakiejkolwiek partii. Wtedy byłoby dobrze także wtedy, gdyby rządziła małpa. Ale, żeby to wiedzieć, to trzeba mieć nieco wiedzy ekonomicznej i zajrzeć do roczników statystycznych - a tej ciemny lud nie ma :))))))) I dlatego jest głupi i, ciemny i biedny. I daje się d..ć Prezesowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tych "informacji" to ci lis z kuźniarem dostarczają, gnido?" nie, doświadczenie zawodowe z ostatnich dni. :) Mój pracodawca już podniósł ceny w swoich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wydymali Was, Misiaczki" x jak mnie cieszą takie bezradne pokrzykiwania sprzedajnych kundli. od pierwszego dnia grzmią jak to "pis oszukał wyborców" a wyborcy pisu pokazują im nieodmiennie wielkiego WAŁA i w dzisiejszym sondaży na pis chciało głosować 39 proc wyborców. no beka nie z tej ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W latach 2005-2007 było lepiej, bo cala europejska gospodarka hulała." x tia. i z tego "hulania" węgry o mało nie zbankrutowały a w budapeszcie były ogromne demonstracje antyrządowe w roku 2006 (czyli w samym środku owego "hulania"). no ale skoro "przekaz dnia" jest taki że to nie pis tylo "światowa gospodarka" stoi za sukcesem gospodarczym pisu to będziesz tę bzdurę powtarzał za każdym razem. przed pisem kryzys, po pisie kryzys tylko pis na dla lata "trafił w światową koniunkturę". wszycy inni się z "kryzysami" przez ostanie 25 lat "zmagali" tylko w pisie tacy farciarze :D jakie te antypisy są umysłowo ograniczone to mnie nieodmiennie zdumiewa :D no ale trzeba wierzyć w bzdury żeby na ten pis tak ujadać, bo jak inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak mnie cieszą takie bezradne pokrzykiwania sprzedajnych kundli. od pierwszego dnia grzmią jak to "pis oszukał wyborców" a wyborcy pisu pokazują im nieodmiennie wielkiego WAŁA i w dzisiejszym sondaży na pis chciało głosować 39 proc wyborców. no beka nie z tej ziemi" Cieszą się, bo nie rozumieją, co ich czeka za jakiś czas. Nie mają pojęcia o procesach ekonomiczno-gospodarczych, nie mają pojęcia o historii i socjologii i właśnie dlatego głup..i się cieszą. A Prezes cieszy się .... z nich, że tacy głupi są :))))) Pożyteczni idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie, doświadczenie zawodowe z ostatnich dni. usmiech.gif Mój pracodawca już podniósł ceny w swoich sklepach. " x nie no, to faktycznie decydujący argument. przecież "twój pracodawca" to stanowi o wzroście i spadku cen w polsce, jakże by inaczej. zamknąłeś mi po prostu usta i chylę głowę przed twoim rzetelnym podejściem do analiz makroekonomicznych sytuacji gospodarczej polski :D jeszcze tu trochę pogadam z "antypisami" to się zeszczam ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frankowiczów też wydymali. Prezio co prawda napisał projekt (ku uciesze gawiedzi), ale zastzregł, ze nie był z nikim konsultowany i musi to zrobić wespól z KNF. Jako, ze ten projket to kupa merytoryczna, to wszyscy prawnicy i matematycy zajmujący się ryzykiem są zgodni, że KNF zakwestionuje ten projket. Ale wtedy Prezio wytłumaczy ciemnemu ludowi, ze nie ma pomocy, bo KNF nie pozoliła :)))))))) Tyle, ze zapomni dodac, ze nie pozwoliła bo nie mogła przepuscic takiej kupy :)))))) A ciemny lud sam się nie domyśli, bo nie ma wiedzy ekonomicznej/prawnej. Genialne posunięcie Prezia - tu chyle czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie mają pojęcia o procesach ekonomiczno-gospodarczych, nie mają pojęcia o historii i socjologii i właśnie dlatego głup..i się cieszą." x ty już pokazałeś jaki jesteś w tych sprawach zorientowany i wystarczy. prawdziwy ekspert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ciemny lud sam się nie domyśli, bo nie ma wiedzy ekonomicznej/prawnej. " x ale ty jako lud jasny ze "wszystkimi matematykami i prawnikami" prezia rozgryzłeś i z całym swoim autorytetem stwierdzasz że najlepsze wyniki gospodarcze w ostatnich 25 latach jakie polska osiągnęła pod rządami "prezia" to czysty przypadek i nie powinno mieć miejsca. a jednak. jaka to potworna podłość tej "światowej gospodarki" że ci tak na złość zrobiła i zamiast "preziowi" spadać to mu urosło. a zapowiedzi podobnych tobie "specjalistów", "wszystkich matematyków i prawników" twierdzących w 2005 że "za pisu euro i benzyna będą po 5 złotych" owszem sprawdziły się, ale dopiero za rządów donalda t. tacy to właśnie z was "specjaliści". od opowiadania kłamstw i straszenia pisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tego tematu to jakaś peezda bez wyobraźnie...jakiś polny,wiejski głupek.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"twierdzących w 2005 że "za pisu euro i benzyna będą po 5 złotych" owszem sprawdziły się, ale dopiero za rządów donalda t." tym stwierdzeniem okazujesz jak małą wiedzę masz o gospodarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja "wiedzę o gospodarce" to zostawiam tobie. z taką "wiedzą" jak twoja to ci nie pozostaje nic innego jak dawać się dymać w dupsko przez rozmaitych mirów, rysiów i zbysiów, ustawiających siebie swoich koleżków i sprzedających nas niemiaszkom za synekury na zachodzie i jeszcze twierdzić że tak właśnie być musi. x to musi być ciekawa "wiedza ekonomiczna" no ale taką widać masz i będziesz tych łajdaków bronił do krwi ostatniej kropli z żył. twoja sprawa, każdy ma prawo być kretynem robionym w bambuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyborcy produktów typu PO czy nowoczesna to w większości głupi durnie.Ci którzy głosowali na te partyjki świadomie mieli w tym konkretny interes.Reszta to zaczadzony mediami motłoch.Wsioki,słoiki,k****y bez wyobraźni i jakichkolwiek głębszych poglądów na tematy nie tylko polityczne,pijane dzieci we mgle jakim wydaje się że skreślenie jakiegoś krezusa czy wpływowego kołka czyni z nich choy wie kogo....to już było widać osiem lat temu...teraz to wyraźnie wręcz "krzyczy". To głupkowate argumenty o jakimś ratingu,pkb....to p********ie o populizmie. Produkt odpadowy. Ci jacy naprawde maja interes w rządach tych partyjek wycierają sobie o wasze grzbiety buciki....ciulki yebane...jesteście dla nich zerami...kiedy to zrozumiecie i czy w ogóle to zrozumiecie że banki i korporacje grały i grają od zawsze na wycyckanie i wydymanie wszystkiego co się rusza a wasza stopa życiowa nic ich nie obchodzi....nic ich nie obchodzi prócz tego by dymać was na wasze uciułane pieniądze wy peoskie pieski. A jak nie jestescie w stanie tego skumac albo nie chcecie to chociaż zamknijcie swoje śmierdzące otwory gębowe i przestańcie ujadać bo i tak wam nikt za to nie zaplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×