Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Janka Malinowska

Zrzuciłam 12 kg w niecałe 2 miesiące

Polecane posty

Mi się wreszcie udało osiągnąć cel. Stosowałam dietę 1200 kcal i brałam jedne suplementy. Na początku było mi bardzo ciężko bo co ograniczałam posiłki to mi się bardzo jeść chciało i nie mogłam wytrzymać i podjadłam tu słodycza jakiegoś, tu małą kanapkę. No ale więcej się nieco ruszałam, zaczęłam biegać. Poczytałam też w necie i sobie kupiłam glukomannan coby mniej podjadać (tu artykuł jakby ktoś chciał poczytać o jego działaniu: http://antyportal.org/glukomannan-odchudza/ ). To mi też pomogło i mniej jadłam. Do tego codziennie staralam się biegać lub chociaż chodzić. I się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez to stosowałam i nie dosc, ze nie schudłam to przytyłam. Do niczego się to nie nadaje, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna fajna babka nic za ciebie nie zrobi, to ty musisz wykluczyc smieciowe jedzenie i ruszac sie. Niepotrzebne tu babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobne efekty bez zbędnej ideologii i ze smacznymi frykasami www.dietalegre.pl/polozka/dietalegre-zestaw-ulubionych/s97c32i335.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam i załuje jestem gruba. Kit te specyfiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to widać ze to wszystko reklamy, postarajcie się bardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anna
czesc, ja zrzucilam podobnie i tez w 6 tygodni, ale bylam na diecie sb, bez zadnych supli i jadlam ok 2 tys kcal dziennie, polecam ta diete, mam problem zz kompem, wiec sorry za bledy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, ze reklamy, dlatego trzeba je osmieszac za kazdym razem będę pisac, ze tyje na tych szpeczyfikach hahaha, wam tez polecam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkol231
Jak można pisać że się tyje albo że nie pomaga jak się nie próbowało nawet! Ja nie rozumiem Was, krytykujecie ludzi którzy wspomagają się przy diecie suplementem;) Ja sama przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i powiem Wam,że czuję się rewelacyjnie chudnę ale wiecie od leżenia kilogramy wam nie będą spadać;) trzeba dać coś od siebie;) to nie lekarstwo tylko suplement który wspomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Chciałabym się z Wami podzielić moją opinią na temat błonnika Glukomannan. Przetestowałam różne, możliwe wersje, więc mam nadzieję że mój komentarz będzie wiarygodny. Proszek - okropny w smaku. Miałam problemy z jego połknięciem. Kapsułki - kuracja przebiegła sprawnie. Aczkolwiek nie zaobserwowałam żadnych pozytywnych skutków... Waga nie spadła ani grama, a ja dalej czułam się nabrzmiała i ociężała.... Gotowe produkty spożywcze - kupiłam mąkę i ten słynny makaron. Cóż mogę napisac... Produkty pozbawione smaku. Nie obejdzie się bez potrójnej, a nawet poczwórnej porcji przypraw!!! Podsumowując: nie polecam. Oczywiście nie neguje dobroczynnych właściwości błonnika, co nie zmienia faktu, że Glukomannan kompletnie nie spełnił moich oczekiwań!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glukomannan 3000 nie polecam. Kupiłam 3 opakowania (nie były wcale tanie) aby mieć już je na pełen miesiąc. Okazało się to być tylko kolejną wielką ściemą, stratą pieniędzy, zwykłą reklamą. Nie schudłam ani grama wręcz przeciwnie po tych tabletkach miałam jeszcze większy apetyt łącznie ze słodyczami. Kolejna ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×