Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dziewczyny, jakie nosicie... majtki?

Polecane posty

Gość gość

Heh, może głupie pytanie... ale robiłam ostatnio porządki w swojej szafie i mam 3 szt majtek w jakies motylki, ptaszki, strzałeczki... reszta gładkie. I zastanawiam się cy wypada w takich chodzić, czy nie zbyt dziecinne. Wczesniej nie zwracalam uwagi zbytnio, ale nie wiem czy wypada... czy nosicie majtki w jakies wzorki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak , ja mam w paseczki , w kratkę w miśki nawet , :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w TAKICH CI/PA ŁADNIE WYGLADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że wypada nosić we wzorki :) oby tylko nie prześwitywały przez jasne spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko nic nie prześwituje, jasnych spodni nawet nie nosze :) a jakie kolory majtek preferujecie? Ja mam bardzo dużo różnych oprócz klasycznych białych i czarnych mam czerwone, różowe, beżowe, w paseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką wybierzesz bieliznę, zależy od twojego portfela i od tego w czym ci jest wygodnie. Na rynku znajdujemy szeroki wybór majtek: korygujące, szorty, stringi, bezszwowe, bokserki, figi. Kolorystka i wzory w szerokim zakresie do wyboru. Klientki najczęściej wybierają jednokolorową bieliznę koronkową. Polecam www.deniss.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s***************a j c i e z tymi reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dk98
A kup sobie bezszwowe majtki i zobacz jakie sa wygodne :) i są fajne bo się nie odznaczają pod spodniami czy pod spódniczką :D Ostatnio sobie kupiłam kilka par tutaj-- > http://www.ekubas.pl/ Nawet maja trochę promocji :D Może znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię markę obsessive. Zamawiam na stronie www.sklep-biustonosze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huy
Stringi.....czarne biale czerwone lub koronkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię takich kolorowych bawełnianych majtek jak dla dziecka. Wole jednokolorowe z wstawkami z koronki czarnych mam dużo, różowych, miętowy, chabrowych, białych. Do dżinsów zazwyczaj czarne lub chabrowe a pod sukienkę to zazwyczaj albo pod kolor albo białe chyba że sukienka czy spódnica czarna to jasne ze czarne. zwykle bawełniane czarne to tylko jak m okres i to na noc w dzień bielizna się nie brudzi bo używam tampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam jednego ulubionego kroju. Zazwyczaj kupuję to co akurat mi się spodoba. Niedawno bardzo fajną bieliznę zamówiłam z www.e-zmyslowabielizna.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpię majtek. Po co to komu? Nasze prababcie ich nie znały. Jakbym miała więcej odwagi nie nosiłabym wcale. A tak.. tylko jak natrói dopisuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja noszę zwykłe, bawełniane majtki. w takich czuję się zdecydowanie najlepiej. nie wyobrażam sobie nosić jakiś koronek czy innych sztucznych materiałów - ani to wygodne, ani zdrowe. stringi to już w ogóle masakra, jak się cały dzień wpijają między pośladki. kupuję zazwyczaj jednokolorowe - czarne, różowe, cieliste. w pepco są po jakieś 3 zł. ale we wzorki też są fajne, przecież nikt nie widzi, co mam na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię takie koronkowe wycięte typu „cheeky”, najwiecej mam ciemnych kolorów. A co do takich zwykłych we wzorki to mam takie, ale to są „okresowki”. Wiadomo na jakie dni są przeznaczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nosze wzorkow.lubie biale stringi z szerokim paskiem u gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak koronka to jest to :) oczywiscie mam parę par zwyklej bielizny, ale zdecydowanie w mojej szafie przewaza wlasnie piekna koronka. To w niej czuje się naprawde kobieco. Bardzo lubię bielizne Alles bo przekonala mnie do siebie naprawde ekstra jakością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Máighréad

Jednokolorowe, białe, czarne. >  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako facet noszę pierwsze lepsze z brzegu jakie w sklepie złapie z reguły to cottonworld 3 pary za 20-40 zł albo cplus3 cena podobna. No raz kupiłem majtki w h&m i było to Straszne dziadostwo a dużych wymagań nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie staram się nosić jednolite kolory, czasami coś sexy dla narzeczonego, a czasami coś w "misie" "napisy". Zależy w czym się czujesz dobrze i Ci wygodnie. Są gusta i guściki o których się nie rozmawia, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×