Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiki10

czy powinnam zadzwonić

Polecane posty

Witam wczoraj z mężem sie poklocilam,i za każdym razem jak tak jest,to on ma wywalone,ja bez pieniędzy,zabiera nawet papierosy,ja ciągle z dzieckiem,dzisiaj rano wyszedl do tej pory jego nie ma albo i siostry,u mamy,albo nie wiem,czy powinnam zadzwonić do niego żeby córka tez sie zajal,a nie wywalone mieć.nigdzie sama nigdy nie wychodze a jak wychodze do koleżanki to tylko z dzieckiem on nigdy,czy mam zadzwonić,żeby sie zajal dzieckiem bo tez chce wyjść,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki, i dalej myslisz, ze on jutro pojdzie na terapie? Poza tym ja bym sie bala, ze on krzywdy dziecku zrobi. Wystarczy, ze tobie gebe obil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana masz racje,to ka wczoraj bylam u szwagra na urodzinach,moja siostra znienawidziala jego,przyszlam po dwóch piwkach,a on zły ze rozwód itd,to wszystko jemu wygarnęłam że jest skąpy i mnie ogranicza ze wszystkim bo jemu wszystko wolno mi nic,tylko w domu gotować,sprzątać i dzieckiem sie opiekować,a ten pojechal do siostruni,która jest patologiem,ma trójkę dzieci,lubi wypić,facet w kiciu a ta sie puszcza z innymi,to ona zawsze żyje naszym życiem ingeruje,obgaduje mnie i doradza,a ten sie jej słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na terapie to sama idz i ze soba cos zrob,a nie z kims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×