Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arecki446

dajta tych emigrantów na kurpie

Polecane posty

Gość Arecki446

tam ich porządku nauczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Candarelli
przyjdą i tak zasrają pole, że nawet pokrzywy nie urosną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kto tam śedział to wi jake tam su obycaje. Tam nawet ślepy pies z obcy wiosky nie pszeleći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Candarelli
zacznijcie hodować kozy dla Muslimów i pobierajcie opłaty od Muslimów za pracę kozy , ustalcie stawki , - wylizanie vaginy kozy 5 PLN - koza robi lodzika Muslimowi 10 PLN - stosunek z Capkiem 20 PLN - itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłają ich do ośpodków na mazurach. Dajta ich do pegerów na kurpiach. Tylko ci co rządzą to wiedzą na czym pic polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Candarelli
do żadnej roboty to się nie nadaje, więc nie panikuj a gdy przyjdą na Kurpie to ukradną wszystkie kury i koty , krowy też zjedzą , jedynie świnie w chlewie mogą się czuć bezpiecznie ale nie wiadomo , gdy kozy zaczną bardzo beczeć to znaczy, że są w trakcie kopulowania albo już zaciążyły z Muslimem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadasz głupoty. Cofnij się o wieki. Tam nawet żaen cygan czy żyd niemiał racji bytu. Tymbardziej arab. Poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sobie na razie, mówię na razie ale to będzie krótkie na razie, pożartować z tematu emigrantów tzw. uchodźców. Nie wiadomo jak Unia postąpi z nami. Sprawa się wkrótce rozstrzygnie czy poprzestanie { Unia czyli Niemcy] na połajankach czy wprowadzi jakieś sankcje dla Polski. Jeśli sprzedawczyki z KODu wyprowadzą ludzi na ulice i zaczną się rozroochy, mogą wkroczyć obce siły i zacznie się następny rozbiór Polski. Niemcy tylko czekają na to, rozwiążą swój problem z tą dziczą, którą bedziemy utrzymywać i godzić się na wprowadzenie praw szariatu. Wcale nie jest do śmiechu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17.27. Masz rację. Ale my POLACY nie damy z siebe zedrzeć skóry. Tak śpiewał śp Jacek Kaczmarski. Nawet to sobie pogrywam na gitarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Candarelli
w tej chwili w Warszawie jest aż 'czarno' od Muslimów i my warszawiacy nie mamy zielonego pojęcia , gdzie te Muslimy mieszkają i z czego żyją , łażą małymi grupami , gdzieś dzwonią , rozmawiają , nie wiadomo co kombinują ale póki co naszych dziewczyn nie zaczepiają i nie było przypadku aby jakieś czarne bydle z brudnymi łapskami włożyło pod sukienkę brudne łapska , oni widzą, że są obserwowani przez warszawiaków i na razie są 'grzeczni' , tak myślę , że Pani Prezydent Warszawy WALTZ powinna wyjaśnić sprawę pobytu Muslimów w Warszawie ale chyba tego nie dokona , ponieważ za kilka dni wyleci na twarz z warszawskiego ratusza , być może kolejny Prezydent Warszawy wyjaśni warszawiakom , jak to jest z Muslimami i dlaczego pobili aż do krwi warszawskich kloszardów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario. I tak trzymać. Obserwować i jak trzeba to wp*****l. Niech poznają naszą gościnność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Candarelli
wiadoma sprawa, gdy chłopak z Czerniakowa, z Powiśla lub ze Szmulek tylko gwizdnie ostro i ponad-dźwiękowo to natychmiast kończą się waśnie stadionowe i tu nie ma wrogów , wszyscy działają wspólnie aby naszej dziewczynie pomóc , i Muslim musi się liczyć z tym, że zostawi swoje kły na betonie , mam nadzieję, że w innych miastach też popieracie akcję , gdy dziewczyna krzyknie to Muslim musi to poczuć, że wykonał zły ****** będzie musiał odwiedzić lekarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muslimy siedzą cicho i nie podskakują gdy jest ich mała ilość, gdy zaczną sprowadzać swoich pobratymców w ramach łączenia rodzin, a rodziny mają liczne, to zaczną się organizować, zajmować dzielnice, wprowadzać swoje prawa i nawet policja będzie bała się tam wkraczać. Tak dzieje się już w Norwegii, Francji i niektórych dzielnicach Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość gościem, ale musi się podporządkować tutejszym obyczajom. A jak kie, to łomot. Niech poznają naszą gościnność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×