Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktoś...

Polecane posty

Uf,przepchnęło się No nie z powodu słów ale faktycznie bardzo oszczędnie piszesz:) tak coś sobie tylko pomyslałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie odpowiedzialaś na pytanie czy Ci błyszczą oczy:) powiesz jaki masz ich kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
A co myślę? Że źle mnie oceniasz aczkolwiek wolno Ci. Nie jestem beztroska ale mam w sobie dużo optymizmu co pozwala urzymać mi się na powierzchni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Niebieskie. Błyszczą gdy jestem szczęśliwa, gdy pojawia się nadzieja na dobre jutro, gdy czuję się bezpiecznie. Ot takie banalne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ,nie chciałem🌼 Też mnie pochopnie ocenilaś poprzednio:),no ale juz juz,rozmawiamy a więc i poznajemy się.Jeśli zechcesz to poznasz mnie bardziej a jeśli Ty pozwolisz to i ja Ciebie.Wierzę,widzę ,że jesteś weoła i pełna wiary w siebie,w swoją wartość.To się wyczuwa w Tobie:)No już uśmiechnij się bo dostaniesz w pupę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Za tym wszystkim idzie reszta. Erotyka to emocje, silny bodziec do działania ale sam w sobie jest niczym bez współstniejacej reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieskie potrafią być surowe,ale potrafią błyszczeć na pewno ślicznie gdy jestes podekscytowana.Pozwól mi to sobie wyobrażać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Gra słów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Chyba aż spojrze w lustro na ile błyszczą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Oczy są odzwierciedleniem tego co się z nami dzieje, pokazują gołą prawdę. Można wyczytać z nich bardzo dużo a czasami nawet więcej już byśmy chcieli lub spodziewali sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak? spojrzałaś?błyszczą?Chciałbym je kiedys zobaczyć choć raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,odzwierciedlenie duszy,naga prawda o nas:)tylko ,że trzeba spojrzeć z bardzo bliska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,między wierszami i po sposobie pisania też można wiele wyczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Hmm. Jak sobie pomyślę co może mi się przyśnić to błyszczą bezapelacyjnie:) Może kiedyś zobaczysz, któż to wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Tak, wiem jak czytać między wierszami. To przydatna sztuka, która wiele mówi o kimś po drugiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
A na co chciałbyś żebym poczekala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie)aż wrócę..Chciałbym z Tobą wiele rozmawiać i pisać:)chciałbym Cię odnaleźć w tym zwariowanym świecie netu..lecz Ty jesteś realna dla mnie,nie wirtualna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Poczekam. Nigdzie się nie wybieram w najbliższym czasie. Jestem w miarę cierpliwa a czekanie nie sprawia mi kłopotu:) Wirtualność to trochę taka ułuda wabiąca nas dostępnością drugiej osoby. Realność to już coś namacalnego, rzeczywistego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Jakby nie było jesteśmy umówieni za miesiąc na innym temacie:) Aż muszę zajrzeć tam i sprawdzić kiedy to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostępnością?Nigdy tak tego nie traktowałem. czat, forum,blog to rozmowy z żywymi,czującymi ludźmi,to dalej real to sposób kontaktu,tyle ,że dotykamy slowami,czasem czule,czasem raniąc.Kiedyś slyszałem ,że słowa bywają czulsze niż dłonie:)chicalbym by moje takie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Coś w tym chyba jest bo słowa potrafią pieścić, ukoić, sprawić by ktoś poczuł się ważny dla kogoś. Jakże nieoceniona jest moc słów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×