Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktoś...

Polecane posty

Nie zaczynaj proszę ,Clairs😘! tak wszedłem na dzień wcześniej niż poznałem Ciebie:)jakoś tak i też baaaardzo dawno mnie nie było.Tak byłem pod innym nikiem to prawda.Pewnie podobnie jak Ty. Przecież powiedziałem Ci ,że powiemy sobie prawdę:) no daj buziaka bo zaraz będę się ubierał, i nie smutaj,bo wszystko przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
A czekaj, czekaj, Ty jesteś też czatowy akcja - reakcja lub jak wolisz reakcja - akcja:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak widzisz zalogowany jestem na niebiesko bo wciąż czekam by Tobie odpisać i nie rozmawiam z innymi gdy jesteś przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Spoko:) Ubieraj się i leć zaszaleć ostatni raz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CairsSkoro mówiłaś ,że nie dla Ciebie czat to znaczy ,że tam też byłaś i wiesz jak tam jest:;):D a i przecież tu skaczesz po tematach:D No nie przyganiaj mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubieram się w trakcie pisania:D spoko,zarzucę tylko kurtkę jeszcze i mogę iść:),ale nie mogę jak tak piszesz ,że jestem kafteryjna łajza bo chę być przy Tobie ile się da.No co ja zrobię ,że tak chcę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Ok, niech Ci będzie. Jak to było? Czy ja muszę na siłę udawadniać, że nie jestem wielbłądem?:) Przecież nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dostaniesz Ty w dupsko dostaniesz:D Jeszcze przed żadną tak nie tłumaczyłem się:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Baw się dobrze:) Wiesz co? Lekko nie będzie bo obydwoje mamy silne charaktery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Masz na odchodne buziaki👄👄usta]niech popłyną razem z Tobą ......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lubisz takie wyzwania?Wiesz,wszystko co dobre i warte zachodu przychodzi w trudach i bólach,ale właśnie dla takich chwil warto jest je znosić i chyba warto żyć dla takich dobrych chwil? Nieprawda? No dobrze.Dobranoc 😘😘😘Spij słodko i nie mysl o mnie źle lecz przytul tę myśl do serca:) Poczekam jeszcze jak odpiszesz i uciekam.Pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Miało być "popłyną":P Dobra, dobra już będę grzeczna:D:P Pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×