Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki jeden kawaler

Gdzie kawaler po 40tce może poznać partnerke do wspólnego życia

Polecane posty

Gość taki jeden kawaler

kawaler po 40stce, bez nałogów(niepijący, nie palący itp), spokojny, pracujący, troche nieśmiały, nie imprezujący i nie chodzący po knajpach, GDZIE może poznać wartościową kobiete, spokojną, lojalną, pracowitą, partnerke do życia i spędzania razem wolnego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kość6
Stary kawaler po 40tce to powinien się jak najczęściej wybierać na plażę (żeby się powoli przyzwyczajać do piachu) a nie szukać kogoś do wspólnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy, jaki tryb zycia prowadzisz... skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden kawaler
kość6 dziś 40 do piachu? chyba na głowe upadłeś. gość dziś zalezy, jaki tryb zycia prowadzisz... skad jestes? xxx jak to jaki tryb życia? chodzi ci o poziom materialny? Willi z basenem nie mam ani nie chce mieć, ani luksusowych samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się takimi komentarzami tutaj to typowe. Ciężko znaleźć kogoś normalnego do życia ale nie jest to niemożliwe. Po prostu rozmawiaj może załóż jakiś temat dla 40 latkow jeśli nie masz pomysłu na szukanie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem spokojną-40-latką ale pewnie za stara dla Ciebie jestem już, mam wiele zainteresowań, fajną pracę jestem samodzielna, niestety mam nałogi i palę i piję nie chcę mieć dzieci i faceta do "obrządku". do piachu się nie wybieram w najbliższym czasie i do ołtarza również (kwestia wieku i tego że nie jestem wierząca) szukam partnera o podobnym statusie jak mój i z podobnymi zainteresowaniami zalezy mi na wspólnym spędzaniu czasu na wspólnej pasji, nie na dzieciach i na gotowaniu dla Misia, tak napisałam bo Ty pewnie nie o tym, ale fajnie by było z kimś zimą na rowerze pojechać lub skoczyć gdzieś w jakieś dzikie kraje. pozdrawiam i powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kościele ...... tam nie piją,nie palą,nie imprezują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Partnerkę do wspólnego życia szuka się wcześniej..... z doświadczenia wiem,że kawalerowie po 40tce nie nadają sią do wspólnego życia,tacy już mają swoje poukładane kawalerskie życie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdwa
gdzie? wszedzie, nawet tutaj gdzie mieszkasz kawalerze? i czy jestes wierzacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fotka.pl :) tam są chętne małolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj znajomy poznal zone :D na fotka pl , szkoda ze nie wiedzial i nie widzial jej wad , a teraz to maja juz dzieci, lecz on chyba czasem zaluje ze sie z nia ozenil :D :D tak to jest jak sie za malolata mysli czym innym :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fotka pl to same kur/wy i gorsze szmaty, nikt normalny nie szuka tam poważnych partnerów, tam sama gimbaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40stkateż
Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden kawaler
skąd? czy gdzie? obecnie wietrzne miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie masz wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscnieszka
Co to jest wietrzne miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jak ty nie wiesz gdzie szukać, to juź pokazuje jaki operatywny i energiczny jesteś. Odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat się dowiesz. Już zwiał, bo o wykszt.padło pytanie!:-D typowe. Ale on szuka, dobre sobie. Niech powie, że trzeba czarodziejską kulę nabyc, aby się o dziwaku dowiedzieć. Tacy są, ci których nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×