Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prostytutki ile zarabiacie?

Polecane posty

Gość gość

Ja pracuje w tym zawodzie 1,5 roku i jest mi dobrze. Zarabiam 300-400zł na godzinę, a pracuje tylko 2-3 godziny dziennie. Czasami w weekendy cały dzień. Łatwo policzyć że miesięcznie zarabiam ponad 30 tysięcy złotych. Odłożyłam już ponad 350 tysięcy jeszcze popracuję w tym zawodzie maksymalnie 2 lata i kończę z tym, ale będę mieć za co godnie żyć. Żyję na poziomie. Nie wiem jak wy możecie pracować po 8 godzin dziennie za 1400 zł to jest śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ... A ja jestem alfonsem i zdzieram haracz z tych ladacznic. Za godzinę średnio 3300-3700 złoty wychodzi. Nie wiem jak Ty możesz pracować za 400 za godzinę. Śmiech na sali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwo policzyć że miesięcznie zarabiam ponad 30 tysięcy złotych x a ja jestem baletnicą w Ułan Bator :) wg sondaży CBOS przeprowadzonych anonimowo wsrod prostytutek, alfonsow itp większosc prostytutek zarabia 2000-5000 miesięcznie, 20% prostytutek zarabia do 1000 zł :) 30 tys miesiecznie, niezłą masz fantazje, no chyba ze masz urode modelki, piękną twarz, idealne cialo...wtedy mozesz żadac i 1000 zł za godzine w cenie anal, rimming, oral z polykiem itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×