Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ludwika8

Fakturowanie online?

Polecane posty

Gość Ludwika8

Witajcie. Ostatnio zamierzam się do zmiany programu do fakturowania. Ten co mam już nie spełnia dla mnie wszystkich niezbędnych funkcji. Dlatego zwracam się do was, czy znacie jakiś program do fakturowania online? Wiem ze magfirma.pl taki oferuje ale nie korzystałam, ani nikt z moich znajomych/rodziny więc nie mam gdzie opinii zasięgnąć. Jak nie ten to jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrabanda1
MagFirma jest dobra, więc spokojnie możesz korzystać, mi służy od dawna i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollla1
Przede wszystkim mag firma jest banalnie prostym w obsłudze programem, a to się właśnie liczy . Zaoszczędzamy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość678
Mogę polecić nasz program do wystawiania faktur online - fakturownia.pl . Staramy się aby był to najprostszy a zarazem w pełni funkcjonalny program do faktur w polskim internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkStar
Wiele programów testowałem, ale tylko jeden mogę polecić z czystym sumieniem - bizin.pl. Poświęcam dużo mniej czasu na papierologię, a zarazem wszystko mam pod ręką, nawet w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koljok
Ja też mam za sobą niełatwą drogę prób i błędów jednak w końcu udało mi się trafić na magfirma.pl co zdecydowanie ułatwiło mi pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohaterka
Najlepiej zrobić to z www.magfirma.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralfifo
Jeśli nie spełnia oczekiwań to na pewno dobrym okaże się bizin.pl Weź tą opcję full. Ja ją mam. Płacę tylko 10 pln na miesiąc, a możliwości tyle, że inne wymiękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
afaktury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie ufam programom on-line. Wolę mieć zainstalowany na moduł na komputerze. Korzystam z programu Faktura VAT Pakiet Przedsiębiorcy. Spróbuj bezpłatnie pobierając go stąd, może spełni akurat Twoje oczekiwania: http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna7781
Mi znajoma poleciła darmowy program do wystawiania efaktur https://biuro24.pl dzięki czemu prowadzenie firmy jest o wiele prostsze :) Wszystko mogę zrobić z dowolnego miejsca, czy to w domu czy to w pracy, a wcześniej wszystko mogłam robić jedynie w pracy, a czasami fajnie byłoby mieć taki program w domu. Teraz wszystko jest o wiele prostsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riki32
Zobacz też ten program https://wfirma.pl/program-do-faktur-online . Daje ogromne możliwości - m.in. możliwość personalizacji wystawianych faktur czy automatycznego generowania faktur cyklicznych. Do tego można go zintegrować z wieloma innymi systemami. To obecnie chyba najbardziej rozbudowane tego typu narzędzie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie fakturowanie online jest dobrym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku małych firm albo działalności jednoosobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missi32
To prawda. Samodzielna księgowość jest dużo tańsza. A wcale nie musi to być takie trudne. Są np. różne kalkulatory, które ułatwiają różne wyliczenia.Dla przykładu tutaj http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulator-wynagrodzen kalkulator wynagrodzeń. Warto wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziala78
Na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://wfirma.pl/program-do-faktur-online . Jest to ciekawe rozwiązanie jeśli chodzi o fakturowanie online, ponieważ można tam wystawiać wszystkie rodzaje faktur. Poza tym można go zintegrować np. z systemem do zarządzania kontaktami z kontrahentami CRM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exportfrompoland
Czytałem interesujący artykuł na ten temat na portalu www.exportfrompoland.info. Poszukaj tam informacji, na pewno znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Myślę, że to całkiem niezły patent :) Jak widać jest wiele ciekawych programów za pomocą których sprawnie wystawisz ażdy rodzaj faktury. Podobnie jest z programem https://faktura.pl/. Tu dodatkowo masz 30 dniowy okres testowy a potem jeśli nie wystawiasz więcej niż 3 faktury miesięcznie też nie ponosisz żadnych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokar

Ciekawy program ma Mega-Tech czyli program do faktur Faktura Small Business: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/   Z tą aplikacją wystawisz faktury w różnych językach i walutach, wyślesz fakturę do kontrahenta mailem.. Nawet jak nie jesteś Vat-owcem to program również jest dla Ciebie dostosowany gdyż wystawi faktury dla zwolnionych z VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FisExpert

A ja mogę polecić serwis: https://FakturyOnline.biz.pl

Ma bardzo dużą różnorodność wystawianych dokumentów: proformy, faktury, korekty, różnego rodzaju noty, wezwania do zapłaty, zamówienia, oferty handlowe, wydania towaru itd. A przy tym jest prosty w obsłudze.

W wersji darmowej, bez rejestracji wystawić można nieograniczoną liczbę dokumentów, pobrać je sobie na dysk jako PDF lub wysłać bezpośrednio na e-mail klienta. A po, także bezpłatnej, rejestracji można już sobie prawie dowolnie konfigurować cały interface wprowadzania dokumentów, łącznie z kolorami tabelek w systemie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikam

Znajoma korzysta z https://wfirma.pl/program-do-faktur-online i sama zaczęłam testować te narzędzia z wfirma - po kilku dniach ogarniam i to całkiem proste rzeczywiście. Dlaczego wcześniej nie zaczęłam tego robić samodzielnie, przecież to oszczędności i to spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marce

No ja dotychczas przez lata tylko systim.pl uzywalem wiec to moge polecic, wejdz na ich strone sobie i demo zobacz moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małGONIA49

Powyżej dwukrotnie pojawia się oprogramowanie bizin, które po sprawdzeniu cenników różnych firm odpowiada mi najbardziej. Jednak nie podajecie tu żadnych szczegółów z praktycznego stosowania, a na nich zależy mi najbardziej. Proszę o informacje nt. tego jak wygląda obsluga, czy jest skomplikowana. Czy w rzeczywistości faktycznie zmiany prawne są nanoszone szybko na oprogramowanie? I czy w razie problemów jest coś takiego jak pomoc techniczna, czy jest sprawna czy liczyć trzeba tylko na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Mam w swojej firmie bizin od ponad dwóch lat i nie mialam okazji szukać pomocy ws funkcjonowania, bo wszystko działało jak trzeba po prostu. Obsługa jest banalnie prosta, a jeśli coś ma swoje procedury do poprawnego działania jak np konfiguracja drukarki fiskalnej to można opis tejże odnaleźć na stronie krok po kroku. Jeśli chodzi o zgodność z prawem to przy każdych zmianach jest to aktualizowane na bieżąco, bez opóźnień. Ogólnie jestem w stanie wymienić pewnie mnóstwo takich zalet ale nie wiem co może Cię z tego zwyczajnie interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omash

mi  bardzo na rękę jest w bizinie że nie trzeba go instalować w żaden sposob tylko można się zalogować z dowolnego miejsca, nawet jeśli jakiś pracownik jest już zalogowany i to ze sobą nie koliduje. wprawdzie do tego trzeba mieć już abonament a nie tę darmową wersję ale i tak jest spoko bo ceny nie są obciążające dla budżetu firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam program do faktur Faktura Small Business. Nie jest to co prawda w pełni online program bo trzeba go zainstalować na komputerze ale instalacja zajmuję chwilę a dane mogą być zapisywane w chmurze przez co na każdym komputerze będzie do nich dostęp.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakich funkcji potrzebujesz dokładnie? Zerknij na ofertę faktura-online.pl - mają wszystko czego potrzeba do prostego i szybkiego wystawiania faktur 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na skuteczne programy do fakturowania, które jednocześnie rozbudowane są o dodatkowe funkcjonalności jak m.in Faktura VAT 2022 Standard który przygotował wersje w zależności od typu firmy oraz jej wielkości. Licencja na rok nie jest droga, a też wcześniej można je przetestować w wersji próbnej. Posiada m.in takie funkcjonalności jak Automatyczne aktualizacje, Praca lokalna, zdalna, w chmurze lub online, Listy i Raporty czy także opcję Szybkie wystawianie faktur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×