Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
izabella1987

on w "pakiecie" z przyjaciółmi

Polecane posty

Poznałam go w "pakiecie w przyjaciółmi", z małżeństwem z dzieckiem. Problem polega jednak na tym, że on bywa u nich niemal codziennie. Codziennie słyszę od niego, że Anka - jego koleżanka - jest tak zaniedbywana przez męża, że na jej głowie ciąży tylko opieka na dzieckiem, że ona sobie żyły wypruwa a jej mąż jej nie pomaga..... Ona do mojego faceta pisze codziennie: "wpadnij po pracy na rosół", "Antoś (jej syn) za Tobą tęskni"... Powiedziałam mu, że to jest w moim przekonaniu chory układ, ale on nie widzi w tym nic złego. Wszystko wskazuje na to, że również mąż Anki nie dostrzega problemu. Co Wy o tym sądzicie? Przecież to nie jest normalne? Mój facet jeszcze ciągle zachwyca się ich dzieckiem i traktuje je tak jakby było jego....

Gość gość
Miałem dziewczynę "w pakecie" z takim przyjacielem, i też codziennie słyszałem cóż ten cud natury powiedział czy zrobił. Jeszcze też słyszałem jak to on modnie sie ubiera(typ metroseksualny, dluzej siedział w łazience od mojej dziewczyny). U mnie skończylo sie wielka awantura i rozstaniem.

Gość gość
może to jego dziecko?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować