Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emma~O

Szkoła policealna psychologia czy fotografia

Polecane posty

Jestem w trzeciej klasie liceum i z powodu jedynek z matematyki grozi mi niedopuszczenie do matury. Moim marzenie było dostać się studia psychologiczne, jednak jak na razie będzie musiało ono trochę poczekać. Mam zamiar przystąpić do matury za rok, a teraz się zastanawiam nad szkołą policealną. Bardzo lubię robić zdjęcia, więc rozważam fotografię. Znalazłam też policealną szkołę psychologii, nie wiem czy jest sens się do niej wybierać. Czy taka szkoła coś mi da? raczej pracy po niej nie znajdę, ale może dzięki temu będzie mi łatwiej dostać się na studia psychologiczne jak już zdam maturę. No co z tą fotografię, czy zarobię na tym? Jestem trochę pogubiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym bardziej poleciła fotografię :) Jeśli bardzo Cię to interesuje to wybierz to :D Ja jakby miała możliwości to ten kierunek bym wybrała. Co prawda ten kierunek jest teraz bardzo na czasie, ale wydaje mi się że jest bardzo przyszłościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 2 znajome na fotografii i bardzo sobie chwaliły. Musisz sobie załatwić oczywiście porządny aparat, bo jakiś tani kompakt a tym bardziej telefon (nawet najlepszy) nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remema
Ja chodziłam na wizaż i stylizację do Progresu kiedyś, już dawno temu. Ostatnio weszłam na ich fb i widziałam, że wrzucili zdjęcia z fotografii reklamowej. Wygląda to naprawdę ciekawie! Fajnie, że ludzie mają taką pasję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego, jak policealna szkoła psychologii, bo psychologiem można być tylko z magistrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po psychologicznej nie masz nawet uprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza będzie fotografia, ponieważ dzięki temu będziesz mogło się nie tylko realizować zawodowa ale i hobbystycznie. Można również dodać filmik na www.utalentowani.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę zdecydowanie polecic ci szkole policealna http://cku1.edu.pl/ Maja bardzo rozbudowana oferte edukacyjna a przy tym w szkole panuje świetna atmosfera. Gwarantuje ze spodobałoby Ci się tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychologiem można zostać wyłącznie po studiach magisterskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według wybierając zawód warto patrzeć nie tylko na zainteresowania i zdolności, ale także na prognozy dotyczące ryku pracy. Na tym blogu http://pomorskie-praca.pl/zawody-z-gwarancja-zatrudnienia/ znajdziecie listę zawodów, które jak na razie będą długo na czasie… Osobiście zajmuje się księgowością i co prawda od razu po studiach było ciężko o prace i myślałam o tym, żeby zahaczyć się byle gdzie, ale teraz z kilkuletnim doświadczeniem radze sobie całkiem nieźle i mam wybór jeśli chodzi o pracodawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×