Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 go艣膰

pierwszy samoch贸d

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

Jaki by艂 wasz pierwszy w艂asny samoch贸d, kt贸ry kupili艣cie po zdaniu prawka?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
w 1997 by艂 to nissan sentra z 1986, fajne autko, zaoszcz臋dzi艂em wtedy kase przez ponad rok i kupi艂em sam, frajda by艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 艣w prZemys艂aw
拧koda felicia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prawictwo pospolite 152
jaki samoch贸d ? po chuuj mi samoch贸d

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 efie21
偶eby mnie wozi膰 tu i tam :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Toyota Yaris

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 k
Yugo, wspominam go z sentymentem. Brzydki jak noc ale skr臋tny i 艂atwy w naprawie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
peugeot 307 2003r.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ju偶 si臋 mog臋 cieszy膰 swoim pierwszym autkiem. Nie mog艂am si臋 doczeka膰, kiedy wreszcie zdam prawko, bo planowa艂am od dawna zakup szybkiego 3-drzwiowego MINI w salonie MINI Bawaria Motors. Oczywi艣cie nie przesadzam z t膮 szybk膮 jazd膮, ale wiem, 偶e fajnie jest czasem troch臋 przycisn膮膰聽:)聽Posiada du偶o niezwyk艂ych funkcji w wyposa偶eniu i daje mi niesamowit膮 frajd臋 podczas podr贸偶owania.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia

A ja posz艂am troch臋 po bandzie, ale chyba z nowymi trendami, bo zamiast kupowania, wzi臋艂am sobie auto w abonamencie - 艣liczn膮 Renault Clio w bia艂ym kolorze z Master1. Zawsze chcia艂am tak膮 mie膰. Jako 艣wie偶y kierowca musia艂abym zap艂aci膰 krocie za ubezpieczenie, a tak mam wszystko w cenie miesi臋cznego abonamentu. Przez 2 lata mam spok贸j, a potem wymieniam na nowszy model. No i oczywi艣cie nic mnie interesuje w kwestii napraw, itp. Tylko tankuje i je偶d偶臋.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 KingaLoska

Ja si臋 zdecydowa艂am na mazd臋 3 - chcia艂am co艣 nie du偶ego, co sprawdzi si臋 w mie艣cie ale te偶 jednak 偶wawego. No i tak je藕dzi艂am po salonach, poogl膮da艂am, posz艂am na jazd臋 pr贸bn膮 i w ma藕dzie Klimczak w Cz臋stochowie si臋 na ten model zdecydowa艂am聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Pierwszy samoch贸d mam ju偶 za sob膮, ale teraz marzy mi si臋 co艣 lepszego. Mo偶e Porsche? Na pewno jakie艣 starsze. Wiem, 偶e mo偶na taki samoch贸d fajnie odrestaurowa膰 na przyk艂ad tutaj:聽http://aldamotorsport.pl/porsche-naprawa-serwis-renowacja/ . Mo偶e jeszcze w tym roku mi si臋 uda:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

sprzedam opla

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

馃檪

Edytowano przez Benk
kod

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

:))

Edytowano przez Benk
kodd

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Maluch

Zda艂em matur臋 i na czas studi贸w kupi艂em sobie Opla Astr臋 z Master1.pl. Oni sprzedaj膮 auta po kontraktach leasingowych. Takie u偶ywki chyba s膮聽najlepsze. Dosta艂em pe艂n膮 histori臋 serwisow膮, auto by艂o przez ostatnie 3 lata serwisowane w ASO i na 100% ma oryginalny przebieg. Poza tym auto super si臋 sprawdza. No i oni w tym Master1 maj膮 mn贸stwo samochod贸w, wi臋c pewnie ka偶dy wybierze co艣 dla siebie. Og贸lnie polecam.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Valia

M贸j pierwszy to by艂 korando III rodzic贸w, bardzo przyjemnie si臋 nim je藕dzi艂o 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kamyk

Tu ju偶 chyba kto艣 napisa艂. Moje pierwsze auto te偶 jest z Master1. Tylko, 偶e ja wzi膮艂em je sobie w abonamencie na rok. To jest mega fajna opcja, bo zawsze chcia艂em mie膰 mo偶liwo艣膰 cz臋stej wymiany samochod贸w na nowsze. I teraz poje偶d偶臋 sobie przez rok ma艂ym Fiatem 500, bo zawsze mi si臋 podoba艂o, a w kolejnym roku wezm臋 co艣 wi臋kszego. No i dobre jest to, 偶e nie interesuj膮 mnie 偶adne dodatkowe op艂aty, nawet ubezpieczenie. P艂ac臋 tylko co miesi膮c abonament (570 z艂) i nic wi臋cej, opr贸cz paliwa, mnie nie interesuje. Dla mnie to bardzo spoko opcja.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gananak

Pierwszy jaki kupi艂em za w艂asne pieni膮dze to yaris II z silnikiem 1.4 d-4d. Lepiej nie mog艂em trafi膰. Nie wymaga艂 kosztownych napraw a do tego spala艂 nieca艂e 5l ropy. Jakbym nie potrzebowa艂 wi臋kszego wozu to bym chyba nigdy go nie sprzeda艂 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Pytanie jakie warto sobie zadac to czy wybrac samochod nowy czy uzywany. Ile osob, tyle bedzie opinii na ten temat. Patrzac na to co sie dzieje na rynku to nawet ze sredniej polki samochody potrafia byc niezawodne przez dlugie lata. Zawsze jednak lepiej miec gwarancje przy zakupie czegos z salonu i spac spokojnie. Nie brakuje mozliwosci finansowania poniewaz co raz wiecej marek takich jak Renault聽https://www.renaultfinansowanie.pl/ - ma w swojej ofercie atrakcyjne warunki. Wezcie to pod uwage gdy nastepnym razem staniecie przed tym trudnym wyborem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Eryk

Je偶eli potrzebna by艂aby regeneracja sprz臋g艂a polecam firm臋 Avanti z Kielc. Wykonaj膮 j膮 szybko i profesjonalnie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 anhelikkka22

Moim pierwszym autem by艂o Mini, kupi艂am je w salonie Bawaria Motors Mini w Jankach,聽 bardzo dobre wspominam to jak mi si臋 nim je藕dzi艂o. Salon ten mia艂 dobr膮 obs艂ug臋 i fajn膮 ofert臋, akurat by艂a wyprzeda偶 wi臋c mo偶e do nich zajrzyjcie i sprawd藕cie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Leasing jest super聽wyborem. Pr贸cz oczywi艣cie leasingu dla firm jest tak偶e mo偶liwos膰 wzi臋cia leasing konsumencki, jakby艣 nie mia艂 przedsi臋biorstwa. Oczywi艣cie nie jest to tak samo op艂acalne ale wci膮偶 warunki s膮 podobne. A poza tym polecam sprawdzi膰 co聽Toyota banku oferuje przy wsp贸艂pracy,聽 jest to dobry bank kierowcy i stabilny przede wszytskim

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×