Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrobi mi lodzika jak ...........

Polecane posty

Gość gość

ogolę swojego fiutka i jajeczka. Oczywiście zadeklarowała, że jeśli mam z tym problem to ona podczas wspólnej kąpieli może to zrobić osobiście. Oświadczyła, że ona też chce mieć przyjemność z lodzika a z moim buszem to niemożliwe. Pragnę aby to zrobiła ale czy to wypada aby facet był tam ogolony? Ona twierdzi, że będzie wręcz bardziej seksi. Mam dać się ogolić? Kobiety ratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
To ogól, w czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem własnie w tym, że wstydzę się być tam goły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kobieta lubi jak jestem ogolony więc się golę. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy czy reszta ciala tez bujnie zarosnieta... wtedy wyglada to smiesznie, niczym trojkat bermudzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moim facetem też mam problem, że nie chce się "tam" golić... Dla mnie włoski od pępka w dół są jeszcze znośne, jeżeli je przecina, ale jajka to masakra. Lodzik wygląda tak, że je pomijam, bo nie lubię na nich włosów, tyle :( znacznie przyjemniej i sexi jest kiedy ich tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem mocno zarosnięty także na upartego można by ogolić tylko ta głupia świadomośc dorosły facet a jajeczka wygolone. Jednak świadomośc lodzika mojej ukochanej wreszcie przeważy i chyba poświęcę swoj wstyd i pozwolę jej na ogolenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
To pierwszy raz lód, że się tak ekscytujesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do bella Tak to mój pierwszy raz i na dodatek mam być tam golutki. Zjaram się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony sam sie tam goli czasami chce żebym ja to zrobiła i nie ma ani on ani ja z tym problemów. Kwestia zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozesz isc do takiej ktorej to nie przeszkadza, juz ze sperma na twarzy bedzie sie szeroko usmiechac, a z zebow beda wystawac czarne loniaki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
12:30 udawany prawiczek i to bardzo młodzitki bo język jakim operujesz jest na poziomie szkolno-przedszkolnym. Gól jajeczka, a będzie obiecany lodzik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sie zdecyduje bo nie mam wyjscia tym bardziej, że dziewczyna jest tam gładka i podoba mi się to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bella Nie musisz wypominać, też kiedyś zaczynałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nie w pracy pod prysznicem widać tendencję: faceci bardziej obyci i otwarci w seksie są podgoleni lub wygodniej na zero. Ci zacofani mają busz, że aż wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Golę od kilku lat i nie wyobrażam sobie inaczej. Moja pani też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak mozna du py nie golic? przeciez jak sie caly dzien siedzi na krzesle i pierdzi w stolek to z trudem domyc mozna... jak sie fizycznie z********a to tym bardziej sie spoci... Ja jestem facetem, nie jakas ksiezniczka, nie robie tego codziennie ani co dwa dni, bo mam wyj****e... Ale przynajmniej zeby z grubsza poleciec maszynka elektryczna to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
13:33 już się tak nie gorączkuj. Jak będziesz miał robić minetkę to udzielę Ci kilka wskazówek, odnośnie tego co my kobiety wtedy lubimy. Tak od starszej i doświadczonej koleżanki.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bella 86 minetkę już robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mowa o takich zadaniach/wyzwyaniach. Mam pytanie, ma ktoś z was gre planszową ero-biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci golcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zrobiłabym lodzika gdyby nie był wygolony.Sama też się golę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzyżbyJedynyDoświadczony
W czasie lodzika leżę na lewym boku z prawym udem uniesionym. Jej główka wciśnięta pomiędzy moje uda. Mówimy, że ja to dziadek do orzechów, a Jej główka to orzeszek. Oczywiście bez przesady z zaciskamiem. Tylko w czasie wytrysku Ona udaje, że chce się wyrwać, a ja zaciskając uda nie pozwalam Jej uciec dopóki wszystkiego nie wypije. Przedtem, gdy obrabia fiutka języczkiem, tak Jej policzki, jak i moje uda wilgotnieją od potu w bezpośrednim stykaniu się. Tego Ona nie lubi. Nie lubi też łaskotania swej twarzy przez moje owłosienie, a głupotom golenia się "tam" stanowczo oboje się nie poddajemy. Rozwiązanie mamy proste. Dziurka w moich piżamowych spodniach i moja fujara przez nią wystawiona. Chyba przyznacie, że proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że ta pozycja to JEJ wynalazek. Ja też miewałem wynalazki, ale ich praktyczne wypróbowanie dyskredytowało je. Okazywały się być zupełnie do zupy, najczęściej bardzo niewygodne. To Ona jest geniuszem w tych sprawach. Z instynktu, a nie doświadczenia. Przed laty ze sporym wysiłkiem rozdziewiczyłem Ją. To Ona doznała orgazmu od samego mojego pierwszego patrzenia między Jej uda. Ma bardzo silną wrodzoną seksualność. Trafiło mi się, jak ślepej kurze ziarno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLodziara
Zdecydowanie ogolić....moim zdaniem to wcale nie jest niemęskie- golenie jajek. Gdyby kazała ci ogolić nogi albo klatę to byłoby to piździałowate, ale golenie miejsc intymnych zarówno przez kobiety jak i facetów jest normalne. Chyba ty też wolisz robić minetkę kiedy ma wygoloną, a nie łykać jej włoski i co chwila z buzi je sobie wyjmować to raczej nie jest zbyt podniecające. Tak samo kobieta chce mieć przyjemność z obciągania, Ja uwielbiam to robić facetowi, bardzo mnie to kręci, ale gdy nie ma ogolonych jajek to nie wyobrażam sobie ich ssać no bo niby jak??? :/ Z byłym miałam taki problem, nie chciał golić bo uważał to za ciapowatość. Głupie podejście moim zdaniem. Także podkreślam, golenie miejsc intymnych u facetów jak najbardziej, to jest po prostu dbanie o komfort partnerki, także nie ma się czym martwić że nie wypada. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzyżbyJedynyDoświadczony
Niedoświadczony z konietami , ale z facetami ... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuułłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do podszywaczacza tylko dlatego się odzywam, że z płochej ciekawości zapytam: co takiego, w tym co napisałem, nasuwa domniemanie o moim gejostwie? Domniemanie co prawda na tym forum zaszczytne, ale na takie pochlebstwa chyba nie zasługuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygolony ptaszek i jajeczka są bardziej seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka zupa jest NAJLEPSZA? Na którym boku NAJLEPIEJ spać? Co LEPIEJ: golić, czy nie golić? Co LEPIEJ pić: wódkę, czy piwo? o A może NAJLEPIEJ się ludziom nie wpieprzać z własnymi preferencjami? Ty nie czekasz na cudze porady, to daruj sobie doradzanie innym, wyśmiewanie ich upodobań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zgadzam sie z bella 86- ogól...nie rozumiem problemu :P Albo chociaż krotko przytnij.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×