Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wyposażenie restauracji

Polecane posty

Gość gość
My kupiliśmy miesiąc temu zmywarkę winterhalter, jest rewelacyjna, oszczędna, w końcu mamy sterylnie czyste wszystkie naczynia a nie tylko talerze i sztućce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważniejsze jest wyposażenie części dla gości. Restauracja musi być elegancka, jeżeli ma przyciągać klientów. Polecam wam zajrzeć na stronę www.mesa.biz.pl Znajdziecie tam szeroki wybór obrusów do restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeśli chcecie wyposażyć swoja restaurację lub karczmę według swojego projektu to polecam firmę onlywood, projektują wszystko w drewnie: logo, drewniane tacki, talerze, serwetniki, cukierniczki dosłownie wszystko co potrzebujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość longlivemachine
Najlepsze wyposażenie restauracji znajdziecie na https://ballarini.pl - jest tu wszystko czego potrzeba, rewelacyjne akcesoria kuchenne, garnki, patelnie, noże itp. Z marek polecam Staub, Ballarini, Zwilling i Miyabi. No i na blogu można znaleźć mnóstwo przepisów, zawsze można w restauracji wykorzystać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroki wybór urządzeń gastronomicznych znajdziecie w ofercie firmy www.geth.pl Sama od nich zakupiłam maszynę do wytwarzania lodu, szafę chłodniczą, zmywarkę i piec. Polecam wam zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navaro
Z uwagi na to, że koszty wejścia są w przypadku otwierania restauracji i tak duże, warto dobrze przeanalizować możliwości i jak wynika z mojego doświadczenia wziąć pod uwagę zakup sprzętu używanego. Oczywiście źródło musi być sprawdzone. Ciekawe opcje pojawiają się na aukcjach poleasingowych, sporo tego jest, można zajrzeć na EFL, ale tez zerknąć na oferty Idea czy Getin Banku.Czesto jest to jeszcze naprawdę pełnowartościowy i sprawny sprzęt, a cenowo przedstawia się bardzo atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.abcpak.pl, maja rewelacyjne opakowania papierowe, które całą pewnością w gastronomii się przydadzą. Firma mnie uwiodła cenami, warto się nimi zainteresować! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo rzeczy kupicie w hurtowni gastronomicznej online czyli GastroMarathon http://gastromarathon.pl/ Warto u nich kupić, bo są po prostu bardzo dobrze zaopatrzeni, mają wszystko co potrzeba a ceny mają zupełnie normalne. I do tego jakość sprzętów,jest bardzo dobra, wszystko działa bez problemu, zadnych awarii a mamy już ich wyposażenie od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o jedzenie to trzeba lokalnych dostawców szukać. A jeśli o sprzęt to nie wiem czy od jednej firmy da się wszystko kupić. Warto stawiać jednak na jakość. Ja ze sprzętu który kupiłem parę lat temu to zdecydowanie najbardziej chwalę sobie zmywarki od Winterhalter. Świetnej jakości, wydajne, porządnie myją i są bezawaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam GastroNet24. Prawdopodobnie bezkonkurencyjny sklep jeżeli chodzi o wyposażenie restauracji - bardzo duży wybór solidnych produktów. https://gastronet24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie sobie na ofertę firmy Womeb http://womeb.com.pl/meble-hotelowe-restauracyjne/ Jak szukacie nietypowych rozwiązań to ta firma nada się doskonale. Wykonują meble na indywidualne zamówienie klienta. U nas sprawdzili się bardzo dobrze, meble są solidnie wykonane i cieszą oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztućce, naczynia, urządzenia gastronomiczne oraz inne elementy wyposażenia restauracji znajdziecie w ofercie firmy www.gastromarathon.pl Polecam wam zapoznać się z ich ofertą. Posiadają sporo produktów w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walinto
Nóż i nóz - t jest akurat pierwsza z najbardziej potrzebnych rzeczy w kuchni xD Z akcesorii kuchennych polecam zajrzeć na stronę ballarini i w takie produkty jak noże kuchenne Miyabi, czy Zwilling, któe są dosyć popularne w kuchniach restauracji, garnki Ballarini https://ballarini.pl/zestawy-garnkow/ . Żeliwne garnki ichnie są niezniszczalne i całkpowicie utrzymują pyszny smak dobrze dobranych warzyw, akcesoria do grillowania i pieczenia, a równiez znajdziecie na stronie garnki roraz patelnie firmy Staub!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wybieramy noże do restauracji, to powinny być one najwyższej jakości - ostre i trwałe. Inaczej praca w kuchni stanie się męką. Nie od dziś wiadomo, że jednymi z najlepszych noży są noże japońskie. Ich renoma jest znana na całym świecie. Trzeba jednak uważać, żeby zaopatrywać się w nie z pewnego źródła, np. https://hamono.pl/pl/116-noze . W sieci możemy niestety napotkać na wiele podróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli już decydujemy się na prowadzenie restauracji to trzeba ją wyposażyć w wyposażenie o specjalnym przeznaczeniu. Ja mam taką firmę w której jakiś czas temu kupowałem umywalki i szafy szatniowe z firmy http://stalnierdzewna-gren.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagga1984
Warto rozejrzeć się po aukcjach poleasingowych typu EFL. Można tam kupić używany sprzęt gastronomiczny dobrych sprawdzonych producentów, który z powodzeniem jest jeszcze w pełni użyteczny, a nie obciąży za mocno kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam wykonać rzeczy na zamówienie - przynajmniej masz pewność, że będzie zrobione po Twojemu, a i cenowo wygląda to całkiem przystępnie. Ja polecam firmę E-TPP . Bardzo dobrze wykonane i mają ciekawe portfolio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno otworzyłam swoją własną restaurację. Meble gastronomiczne oraz okap kuchenny do mojej restauracji zakupiłam od firmy www.belmag.pl Zajmują się wytwarzaniem i sprzedawaniem okapów i mebli gastronomicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassna30
Warto być na bieżąco z ofertami aukcji poleasingowych typu EFL. Można znaleźć tam jeszcze w pełni użyteczny sprzęt o dobrych parametrach w sensownej cenie i zatrzymać przysłowiowe parę złotych w portfelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagga
Planując zakup wyposażenia do restauracji, warto porządnie przejrzeć oferty sprzedaży sprzętu poleasingowego (np. na EFL i Pekao; można też szukać przez allegro). Można trafić sporo fajnych okazji. Często lepiej kupić lepszy sprzęt używany niż nowy, ale gorszy jakościowo. A jak wiadomo budżet nie zawsze jest wystarczający na nowe wyposażenie najlepszej jakości. I nie zawsze zakup nowego ma sens w planie wydatków, nawet jeśli nas na to stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdą restaurację trzeba wyposażyć w profesjonalną chemię do jej czyszczenia. W razie jakiej kol wiek kontroli restauracja musi być czysta. Dobre środki chemiczne przeznaczone do lokalów gastronomicznych znajdziecie w ofercie firmy www.pollena-paczkow.pl Warto zajrzeć na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saminaaa9021
Taka branża specjalistyczna potrzebuje odpowiednich narzędzi, urządzeń i wyposażenia i ja zagwarantuję Wam, że firma https://technologies4all.pl/ posiada wszystko to, czego potrzebujecie do swojego biznesu. Sprawdźcie sobie ich ofertę i to, co mogą Wam zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteście na etapie wyposażania waszej restauracji to zajrzyjcie na stronę www.gastromarathon.pl Jest to shurtownia z elementami wyposażenia kuchni i restauracji. Znajdziecie tam akcesoria barmańskie, talerze, sztućce czy urządzenia gastronomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaMencel
My braliśmy od https://multigastro.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kupowaliśmy praktycznie całość wyposażenia w Multi Gastro, tj. grille, meble, zmywarki, frytkownice itd. Obsługa i doradztwo na wysokim poziomie, więc mogę Ci polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DavidK
A może leasing? Albo zakup na aukcjach poleasingowych typu EFL?I jedno i drugie rozwiązanie może być bardzo sensownym pomysłem na wyposażenie bądź doposażenie restauracji lub baru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poszukać w sieci firm, które oferują takie wyposażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×