Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia1995

Jak zachęcić faceta do seksu?

Polecane posty

Gość Natalia1995

Hej kobietki :) mam 20 lat, jestem z moim chłopakiem od kwietnia i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Jestem jego pierwszą dziewczyną na poważnie, wcześniej jako dzieciak z gimnazjum tylko z jedną przypadkowa stracił prawictwo(czego sie wstydzi). Jest we mnie zakochany, uwielbia bawić sie moimi piersiami(75E) i gdy na mnie patrzy to widzę zachwyt... ale nie jest zainteresowany stosunkami :( nigdy nie zainicjowal seksu i z reguły nie chce mu sie tego robić... nie chodzi o żadne kompleksy, lęki czy inne ukryte powody. Próbowałam różnych technik: otwieranie drzwi w wysokich szpilach, czerwonych ustach i koronkowych body, zakładanie kajdanek, kompletna skromność i delikatność... nic. Nic. Nic. NIC. z moim poprzednim partnerem mogłam kochać sie kilka razy dziennie i to bardzo mi odpowiadało bo ja kocham się kochać i przykro mi, że on nie jest zainteresowany. Nie robiliśmy tego od 3 miesięcy przed tym razem w listopadzie wcześniej byl raz w lipcu. Co z tym robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu aspiryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma jakieś kompleksy. Gadałaś z nim o tym? Może sam powie Ci co go gryzie albo czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś seksowna to on się nie jeden raz mógł w majty spuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedał ale uprzejmy i starasię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to nie seksowne, ale może powiesz mu wprost, że potrzebujesz się grzmocić codziennie? Jak nie, z dziewczyną zapraszamy do trójkąta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1995
Mówiłam :( niestety on mówi, ze nie bedzie sie zmuszał jak nie ma ochoty. Problemu z dochodzeniem nie ma, jak juz to robimy to może naprawdę tak długo jak chce... swojego penisa też lubi i jest dumny z jego wielkości. Po prostu nie ma ochoty a ja nie wiem co z tym :( Nigdy nie byłam w trójkącie, a tym bardziej z parą... to nie psuje nic miedzy wami ze sie sobą 'dzielicie'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie chcemy spróbować, oboje. Moja dziewczyna jest bi i potrzebuje kobiety, ja też nie mam nic przeciwko dodatkowej w łóżku. Niestety moje Kochanie jest dość wybredne i już jedną kandydatkę odrzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdnij przy nim to go zachęci. Jesteś może za sztywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1995
Ja tez jestem bi i musze przyznać, że brakuje mi kobiety obok siebie. :( a jaki typ preferujesz Ty i Twoja dziewczyna? Ja lubię drobne, szczupłe i słodkie kobiety o dziewczęcej urodzie. Facetów zaś najbardziej lubię wysokich i również szczupłych. Moze to dlatego, ze sama jestem mała, ale baaardzo kształtna... duże piersi, duże biodra a w talii 62cm. Taka ze mnie trochę Kim Kardashian tylko jednak nieco szczuplejsza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz gg? chętnie tam popiszę moje 8117738 ewentualnie maila mogę podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia1995
Nie, dziękuję, ale nie jestem realnie zainteresowana... mam swojego ukochanego i póki tak jest zostanę przy nim :) może jakbym była wolna. Po prostu pierwszy raz dostałam taką propozycję i z ciekawości stałam się w rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawości możemy też porozmawiać poza forum. Rozmowa przecież do niczego nie obliguje. Ok możemy też tu jeśli wolisz. Kasia lubi też drobne blondynki. Jest brunetką 168 średniej budowy, biust 75 c. Urocze ciemne oczka. Ja wolę dziewczyny z ciemnymi oczami, lubię widoczne obojczyki i wcięcie w talii. Przeciętnej budowy, blondyn, 176 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia1995 Opowiesz o swoim dotychczasowym doświadczeniu łóżkowym, co robiłaś, co lubisz, czego nie i czego chciałabyś spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas początki były trudne,ale w końcu przełamaliśmy się do gadżetów erotycznych,zamawiamy je na Eroticgo.pl bo zależy nam na dyskrecji,zachęciłam partnera do działania kompletem bielizny erotycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×