Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koszty wynajmu biura w Poznaniu

Polecane posty

Gość gość

Chcę wynająć biuro w centrum Poznania. Gdzie znajdę dobre oferty i niedrogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej pochodzić i popatrzeć czy nie ma kartek "wynajmę". Tak jest zazwyczaj najtaniej i bez agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź na jakąś stronę otodom i tak dalej.. tam zawsze ogłasza się dużo ludzi, którzy mają na wynajem biura, mieszkania i inne lokale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na portalu poznań jest bardzo dużo ogłoszeń :) Może tam znajdziesz to co cię interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego bez agencji jest źle? Ja wynajmowałam mieszkanie przez agencję i jak sie znajdzie dobra firmę to wcale nie zdzierają kasy i nie wychodzi drogo. odstępne nie było wysokie i w przypadku biur pewnie też znajdą się tak samo porządne firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ośka, bo to i tak zawsze drożej od pośrednika, niż samemu poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może w centrum Warszawy? Stolica to dobry start dla firmy i jest wiele bardzo fajnych biur. Ja tak zrobiłam, teraz nie żałuje w ogóle. Warunki umowy bardzo klarowne, a biuro znalazłam szybko i nie drogo. Polecam http://www.ratuszowa11.itr.org.pl/ . Przejrzyj, może wpadnie Ci coś w oko. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również wynajmuje powierzchnię w www.ratuszowa11.itr.org.pl mieli jedne z najlepszych ofert dla mojej firmy w dodatku w dobrej cenie, również mam o nich dobre zdanie. Jestem z nimi w współpracy od paru lat, nie miałam żadnych nieprzyjemności z tym związanych, polecam również jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia_Ko
@GrzegorzWitczak - ja korzystałam z usług pana Marcina Wilczyńskiego jak szukałam biura w centrum. Cała współpraca przebiegła sprawie i bezproblemowo, więc mogę Ci szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadosławPoznań
Grzegorz, oferta jest godna uwagi, a pana Wilczyńskiego mogę Ci szczerze polecić - mi również wyszukał świetną ofertę wynajmu biura w samym centrum miasta za super cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×