Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SONOCO ŁÓDŹ

Polecane posty

Gość gość
Znowu to samo, żenada poprostu ludzie lepiej idźmy na spacer bo tu ludzie oby wchodzą i to przez nich taki motłoch się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy obcy? Pracowal w sonoco to moze sie wypowiadać. A to ze jakas tempa strzala nie rozumie ironii to nie jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem całą stronę dobra ok wszystko super tylko skoro osoba juz nie pracuje to po co się pyta kiedy wypłata,,, tego juz nie potrafię zrozumieć,,, i jest to dla mnie lekko dziwne ze skoro z zakładem nie ma się już nic wspólnego to po co się udzielać pisać bzdury i pytać o wypłatę,,,, to jest dla mnie tępa strzała albo raczej zbłąkana z całym szacunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś już wypłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nie...niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos się orientuje czy przelewy zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa będzie w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ogarnicie sie yroche bo aż się plakac chce jak się czyta wasze posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się ogarnac jak sie jest poprostu debilem? Powaga te fora sonocowskie powinny być zabronione bo co się tu czyta to wola o pomstę do nieba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i właśnie to pisze się o wplatach kiedy wiadomo ze są do 10 od lat niepamiętnych a ktoś znowu czy ktoś ma wypłatę, przecież wiadomo że każdy dostanie,, ludzie naprawdę ktoś dobrze napisał o naszym forum bo jak nie o wplatach, to flugi i bluzgi i oszczerstwa,, naprawdę na wymioty się zbiera bo same ballady bo bajki przerosło dawno,, i kogo by nie zapytać na zmianach to każdy z obrzydzeniem kiwa głową ze szkoda czasu,,,, dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaaaaak czy wszystkie osoby dostały juz wypłatę??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy wszyscy dostali juz pieniążki????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszyscy już mają przelewy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaaa nie!!!!o matko ja nie mam!! A za luty to juz robią??? A jak nie to kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj może za jakieś 2tyg dostaniesz bo mają opóźnienia wiec jeśli byś nie dostał to udaj się do Berendsena i złóż reklamacje wtedy dostaniesz zaliczkę w wysokości 100zł potem rozpatrza Twoją sprawie i ciągu 14dniu pieniądze powinny dotrzeć na Twoje konto,takie procedury ale chyba nie robi Ci to kłopotu te parę dni w tą czy w tą nie robią Ci chyba różnicy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj może za jakieś 2tyg dostaniesz bo mają opóźnienia wiec jeśli byś nie dostał to udaj się do Berendsena i złóż reklamacje wtedy dostaniesz zaliczkę w wysokości 100zł potem rozpatrza Twoją sprawie i ciągu 14dniu pieniądze powinny dotrzeć na Twoje konto,takie procedury ale chyba nie robi Ci to kłopotu te parę dni w tą czy w tą nie robią Ci chyba różnicy,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie naprawdę nie robi mi to żadnej różnicy będę śledzić swoje konto a jeśli do wtorku nic mi nie wpłynie pójdę do Berendsena, dzięki za pomoc ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ejjj..kto za mnie odpowiedział? I skąd wiedzial,ze to wlasnie chciałem powiedziec?;) o matko nadal nie mam wyplaty za grudzień..ale to nic moze w ambulatorium cos zaradza..? Do berendensena nie pójdę bo tam śmierdzi. Trudno,moze w marcu mi wyplaca cosik. Ktos ma taka sytuacje? 3miechy bez wyplaty..musiałem do mamusi sie wprowadzić ale ona też ciagle pyta"kiedy przelew?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to widzę jest nas więcej bo ja też nie mam wypłaty byłem w,, Solidarności,,, powiedzieli ze coś takiego może się zdarzyć ale usuwają usterkę ponoć po 20 mają przyjechać mechanicy z Anglii to może coś zaradza i kasa będzie,,, trza robić i trza czekać tak mi poradzono,,, no i tak zrobić chyba muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będą przelewy??????? Czy ktoś wie o której są ostanie transze, może jednak wejdą dzisaj??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale padaka. Ja tez nie mam wyplaty. A ci mechanicy kiedy będą dokladnie? Ja bylem poradzić sie w Gilette..ale oni tez nie dostali wyplat Lol. Ale ja sie nie zrażam..będę wytrwale sprawdzać konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę robią z nami co chcą a niedługo święta i mogę się założyć ze możemy nic nie dostać trzeba by było skargę do enel medu napisać bo to przechodzi juz ludzkie sumienie,,,,, ,,,,,,, zamiast pieniędzy dostałam trzy wołczery na darmowe obiady wygarnelam w enelmedzie i dali ale żeby na razie skargi nie pisać,,,,, ale i tak będę zmuszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps,,, mechanicy przylatują prawdopodobne lipiec, sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szmat czasu, ale warto poczekać,, dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie da się ich jakos przyspieszyć? Jak ja do wakacji dożyje? Nie jem juz 3 miesiące,chyba pojde po te vouchery do Enel..albo na usunięcie żołądka..czytałem w Newsweeku ze robią tam takie operacyje. Idzie ktos ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobisz jeszcze Twój źoładek może być w dobrej cenie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie większość będzie chciała jak usłyszą ile można zarobić w Newsweeku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogielo was ja nic ze swoich bebechów nie sprzedaje ludzie w Sonoco to same warjaty do czegóż to doszło, przecież to nielegalne ludzie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty? Dawaj do enl. Doczytalem w telegazecie ze do tej op żołądka gratisowo dodają usuniecie nerek i jelit..i wtedy dostajecie gwarancje przelanej wyplaty ale dopiero od sierpnia jak mechaniory poreperuja system..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×