Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy są tu zadeklarowani rasiści?

Polecane posty

Gość gość

wobec uchodźców, arabów? itd opowiedzcie o swojej postawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przepadam za skośnookimi bo to prymitywy które znęcają się nad zwierzętami, chory naród który produkuje obrzydliwe horrory które ryją psychike mam nadzieje że kiedyś zdechną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś byłam bardzo proludzka, teraz uważam, że pełnowartościowyjest europejczyk i amerykanin, czyli europejczyk i dorbze, że brali tych wszystkich kundli za mordę co to kuźwa za człowiek arab uchodźca terrorysta muslim? oni rurę wydechową samochodów rooochaja, a czegoś chcą w europie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie lubię szkopów albo nas atakują i gazują ludzi albo muzułmanów do europy sprowadzają co z nimi jest nie tak jeszcze lepią im się paluchy co do naszej demokracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem rasistą. Nienawidzę Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345tdweff
za nim wyjechałam do UK myslalam ze nie jestem rasistka,lecz gdy zobaczyłam te wszystkie multikulti,to myslenie czarnych ze wszędzie należy się im wszystko ,a ja jako biala mam mieć gorzej bo jeden czy drugi z tych krajów potrafi drwic z nas białych zmieniłam zdanie.... i tak smialo dziś powiem Jestem rasistka ,lecz nie z mojej winy ,bo bylam jak wiekszasc z Nas wychowywana na to aby akcteptowac wszystkie nacie.Jednak to ze ludzie ich tak spostrzegają a nie inaczej jest tylko i wylocznie ich wina! z gory sadzy ze dla nich wszystko ,oni mogą nami gardzić ,nasza religia kultura a my będziemy u ich stop.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×