Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olciagość

nadruk na tkaninach warszawa

Polecane posty

Gość Olciagość

Cześć, Będę wdzięczna za opinię i informację gdzie w Warszawie będę mogła wykonać nadruk od ręki na ubraniach które sama dostarczę ? Potrzebuje wykonać napis z nazwą naszego przedszkola na przywiezionych przeze mnie fartuchach w trybie ekspresowym na przyszły tydzień. Niestety większość drukarni w Warszawie zajmuje się hurtem lub nadrukami tylko na swoich materiałach. Czekam na info. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanekDuńczyk
Hej, Najlepsza miejscówka do niezrobienia takiego zamówienia to Projektant Nadruków: http://projektantnadrukow.com.pl/ Takiego miejsca w Wawie brakowało gdzie można nadrukować od ręki grafikę na swoim ubraniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek78
Podłączam się do tematu . Janek a wiesz może czy sa jakieś ograniczenia aby zrobić nadruk na ubraniu ? już wyjaśniam o co mi chodzi- nasze hostesy maja bluzki z wiskozy z domieszką bawełny dlatego nie wiem czy na takim czymś da się zrobić nadruk reklamowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to wygląda w kwestii nadruku na tkaninach, ale na foliach na pewno robią w www.totalmarket.pl. Wiec możesz sprobować tam podpytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Siemaszko

Cześć,

u mnie w firmie korzystaliśmy z kilkunastu firm ale zostaliśmy przy najbardziej rzetelnej zajmującej się nadrukami na koszulkach i całą poligrafią www.brand-skills.pl , robimy też tam grafiki i inne tematy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Siemaszko

Cześć,

u mnie w firmie korzystaliśmy z kilkunastu firm ale zostaliśmy przy najbardziej rzetelnej zajmującej się nadrukami na koszulkach i całą poligrafią  http://brand-skills.pl , robimy też tam grafiki i inne tematy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×