Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzynkowej program

Polecane posty

Gość gość

Czy będziecie oglądać? Nie mogę jej sprawić.Miszczak jednak mówi że ludzie na nią czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mogę jej oglądać.Perfekcyjnie nienaturalna i podstarzała baba,która wszelkimi sposobami chce zaistnieć w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miszczak bredzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jej nie lubię, nie będę oglądać, w tym piekielnym hotelu (oglądałam ze 2 odcinki po 5 min bo więcej się dało) była taka wyniosła, wielka ekspertka od hotelarstwa, wiecznie napuszona, okropna baba. nie lubię jej i szkoda mi nawet tego Majdana że sobie takie stare próchno udające nastolatkę wziął za konkubinę. szkoda chłopaka. wydaje mi się że program będzie klapą bo ludzie jej nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten hotel to mial byc jak kuchenne rewolucje tylko chociaz wielu nie lubi Geslerowej to fakt jest takize Geslerowa sama wymysla wystruj lokalu , sama przeglada papiery i finanse restauracji , sama wymysla menu widac ze wie co nieco o biznesie a Rozenkowa wpadala do hotelu pomarudzi zadzwonie po ekonomiste zadzwoni po dekoratora wnetrz co ona w tych hotelach robila oprocz fukania i przespania za darmola nocy?? wszystkie inne rzeczy robili za nia inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam tego oglądać bo:nie lubię p.R i nie oglądam w ogóle stacji TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze z 10 lat temu bardzo lubiłam TVN. Ale teraz, programy porażka. Oglądam jedynie dd.tvn, raczej słucham, przy sprzątaniu. Gessler nie da się już oglądać. Ciągle to samo. Rozmowy w toku, tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pudelku byly nie dawno fotki jak rozenkowa w mini, kozaczkach, z papierosem w reku , chyba lekko wstawiona poprawia sobie majtki nie wiem czy je wogóle miala ale tak to wygladało moze sie drapała po tyłku w kazdym razie miala wsunięta reke pod spodnice... i taki ktoś ma być wzorem? to jest dama? smiech na sali wszyscy po niej jada ! taki program powinien poprowadzic ktos taki jak np jolanta kwasniewska to jest babka z klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie ta sztuma jednak puszczana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×