Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapraszam do wzięcia udziału w tworzeniu Poradnika dotyczącego lizania tzipki

Polecane posty

Gość gość

:classic_cool: krok po kroku 😴 proszę o opis kobiet jak lubią być lizane 😴 niech młode pokolenie się uczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krok 1 zdzierasz z niej majty😴 krok 2 bieresz wkładasz tam łapy krok 3 otwierasz paszcze krok 4 wywalasz jęzora krok 5 wsadzasz glowe bliżej i lizesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ale z was nieuki. :P -liżesz ją po wewnętrznie strony ud -przysysasz się do nich -wkładasz jej dwa poślinione palce do pochwy -końcem wilgotnego języka przesuwasz po jej łechtaczce -zamykasz na łechtaczce usta jakbyś całował usta -lekko, bardzo lekko przysysasz -ślinisz ją -wkładasz język do ci=pki i przesuwasz w górę aż wyjdzie koło łechtaczki -liżesz ją z oddaniem jak pies -i liżesz -i liżesz -i kółeczka dookoła -i przygryzasz ustami wargi sromowe -i liżesz po tyłku -i jedno tempo... Obyście dobrze się sprawiali. Idźcie i grzeszcie. Amen. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool: a gdzie ten p3dal od grupowego roochjania, upd fapania kafemen :classic_cool: gada o ******iu a minety strzelić nie umie c3p :D:D:D:D:D:D:D buahahaahahahhahahaahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ty biedny jestes. Tylko mnie na forum widzisz. Musiałes/las długo nie mieć partnera. Stad te twoje frustracje. Moze trzeba tez troche nauki kościoła brac mniej rygorystycznie, bo zwariujesz na tym forum. A moze po prostu zażyj odpowiednia ilosc leków... Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roztwórz wargi tak żeby obnażyć łechtaczkę. Teraz możesz delikatnie polizać. A później ruchem posuwistym nie w poprzek tylko wzdłuż. Masaż dzyndzela (łechtaczki) zalecany paluszkiem dość szybko ale nie tak żeby zabolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperium, wszystko napisała. Tylko te poslinione palce dał bym pod koniec listy. A na deser można delikatnie wessac się w lechtaczke i delikatnie palec w tyleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium dobrze pisze. Mąż ją bardzo kocha: władca lalek dziś Drogi Cyniku Bardzo mi schlebia fakt,że wciąż pamiętasz o Agnieszce.Cieszy mnie też ,że wspominasz o jej wnętrzu,pisaniu, o wszystkim...choć o cipce,tyłku,cyckach możesz zapomnieć Jednak,jak wspomniałeś wcześniej,jest zajęta.Masz rację!Jestem jej mężem Ty-jesteś naiwny(Twoje słowa),cyniczny(ale o tym szczególe każdy wie). Sam Twój login mówi za siebie.Co do Twych słów(str.4 Twego tematu) cyt. ,,....po spotkaniu z takim pięknem pozostanie mi celibat przez resztę samotnego i smutnego życia, z jedynymi uśmiechami na myśl o tych chwilach..." niestety tylko to Ci pozostaje szkoda tylko - dla Ciebie , że spotkanie nigdy nie miało miejsca , zresztą to drobny szczegół. ale niech i tak będzie godzę się na to z jednego względu - lubiłem czytać o tym co i jak piszecie. Jeżeli uważasz , że kłamię,oszukuję lub jestem niewiarygodny podaj e-maila(odpiszę Ci z chęcią i podam szczegół bardzo dokładny-myślę,żę kopara ci opadnie) In! pozdrawiam Cię serdecznie.Spoko z Ciebie facet! ...co do pomarańczy,niebieskich,hejterów itp itd -WBIJCIE SOBIE DO TYCH ZAKUTYCH ,ZGNIŁYCH GŁÓW !!!ze mnie KOKE-jak z koziej d**y trąba ps. mimo to pozdrawiam wszystkich serdecznie Cyniku czekam na e-maila nie am czasu grzebać i szukać Twego namiaru oszczędż mi tego...proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jaki ty biedny jestes. Tylko mnie na forum widzisz. Musiałes/las długo nie mieć partnera. Stad te twoje frustracje. Moze trzeba tez troche nauki kościoła brac mniej rygorystycznie, bo zwariujesz na tym forum. A moze po prostu zażyj odpowiednia ilosc leków... Kafemen@wp.pl X a co to ma do tego fabue grupowego seksu bez doswiadczenia 😴 jestes debil i tyle i wydało się nie umiesz minety strzelić :classic_cool: a taki roochacz jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nazywasz ją suką 2. Ona obrażona próbuje Cię uderzyć. 3. Łapiesz rączkę, wykręcasz obracasz tyłem do siebie, łapiesz za włosy, przyciskasz do ściany 4. Walisz kolanem pod jej kolano tak, by wymusić uklęknięcie 5. Zdzierasz z nie ciuchy 6. Spinasz rączki kajdankami, przykuwasz do czegokolwiek 7. Taką wkùrwioną możesz wyrùchać, wylizać jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można andro pod warunkiem, że wyczuwa sie słabnący opór i rozoochocenie pomieszane ze złością. Jeśli kobieta krzyczy nie, a Ty dalej to robisz, to zwyczajnie ją gwałcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w jaskini, zanim wymyślono język. Cool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to sobie możesz kozaczyć z panną którą znasz sto lat, i wiesz że nie doniesie na najbliższy komisariat. :D Mimo wszystko dobry herbatnik z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym do listy dopisał jeszcze strzała z piąchy centralnie w ryj. Będzie bardziej w****iona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium, udzielasz może korepetycji? 😴 Bo jak coś to bym się pisał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole palcowkę strzelać :classic_cool: i glupio cieszyć się kiedy laska mdleje :classic_cool: i robi zezy z rozkoszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pamiętaj że łechtaczka jest bardzo wrażliwa. 2. Nie ryj się tylko do łechtaczki, nie pomijaj innych elementów krocza. 3. Sio z suchymi paluchami. 4. Palec to nie penis. 5. Bądź delikatny jak jeszcze nigdy. 6. Wsłuchuj się w partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was nieuki. jezyk.gif -liżesz ją po wewnętrznie strony ud -przysysasz się do nich -wkładasz jej dwa poślinione palce do pochwy xxx zatem gowno wiesz o doskonalym kochanku, skoro twoj musi swoje paluchy slinic, bo twoja picza to jeszcze suchar na tym etapie:O:O:O i co on ma tam niby zlizywac? naskorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ten poradnik masz szanse dostac Nagrode Nobla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupskiem po klacie japą rozmazac popierdułe z dupska popuszczac a kutochem strzepując ser spod napleta prosto w otwor gębowy gryzonia podhalanskiego popierdujacego hymn z kloaki wykloakowanej przez kloakmistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×