Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odzyskać kochanka

Polecane posty

Gość gość

Miałam długi 2 letni romans z kochankiem żonatym, ja jestem mężatką, mamy córkę 4 letnią ale seks nie jest najlepszy. Z kochankiem było wspaniale, gdy mąż był w delegacji spotykaliśmy się, czasami mieliśmy cały weekend dla siebie. Problem w tym, że on postanowił wrócić do żony, nie wiem dlaczego mu się nagle coś odmieniło ale chciałabym go odzyskać i żyć w tym układzie jaki był przez ostatnie 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zarzyganą żałością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wrócił do żony, to byłaś tylko do jednego... Daj sobie z nim spokój. Widocznie przejrzał na oczy i zdał sobie sprawę, że dla d**y na boku nie warto sobie życia komplikować. I możesz mi wierzyć lub nie, ale często, gęsto tak właśnie jest, że jak żona się dowie, to facet z podkulonym ogonem do niej wraca i skamle jak pies. Oni dopiero jak uzmysłowią sobie co mogą stracić, to zaczynają myśleć. Współczuje Ci, bo u nich teraz jast sielanka, a Ty sią miotasz i boli Cię pewnie, że to nie Ty go pogoniłaś... Dla mnie wszystkie kochanki, to zdziry i k...y, z poczuciem niskiej wartości. W ten sposób chcą się dowartościować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×