Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Spor rodzinny jak go rozwiazac

Polecane posty

Gość gość

Czesc. Od swiat z mezem mamy ciche dni. Poszlo o sprawy rodzinne. Wigilie robilismy u nas, byla moja rodzina, my i tesciowa. Rodzina mojego M. nie przyjechala i tak jest od 4 lat czyli od naszego slubu. Zadnych odwiedzin, zadnych zaproszen. Moj M. byl bardzo rodzinny, mielismy torche inny poglad na pewne sprawy ( wesela ). Ja nie chcialam, on uwazal ze trzeba zrobic. Ostatecznie stanelo na moim. Oprocz rodzicow, dziadkow, chrzestnych i swiadkow - nikogo wiecej nie powiadomilismy. Wzielismy slub - na obiad nie poszli ani moi rodzice ani tesciowa, rowniez moi dziadkowie ani chrzestny sie nie zjawili. Wiec zjedlismy obiad tylko ze swiadkami. Mojego M. ogarnelo wedy 1 raz w zyciu wielkie przygnebienie, mimo ze nie robil mi wyrzutow czy klotni za to. Przez ostatnie 4 lata w jego rodzinie byly 2 sluby i chrzciny, jakas 18stka syna jego kuzynki. Tesciowa byla a nas nie zaprosili, nie wierzylam ze tak postapia jak mowil ,ze obraza sie o glupie wesele. Odwiedzac nas tez nie odwiedzaja, mimo ze odwiedzaja tesciowa a mieszkamy z nia dzialka obok dzialki. Nasze ciche dni pojawily sie w ostatnie swieta. Moja kuzynka wtedy nas zaprosila na swoje wesele. Moja mama rzucila cos w stylu ze nasza rodzina trzyma sie razem, a moj M. sie tylko usmiechnal i powiedzial ze nie maja co liczyc na nasza obecnosc na slubie. Gdy wszyscy poszli zrobilam mu o to awanture, a on jakby zamknal sie na wszystko i wszystkich, takze na mnie. To wszystko jes nie do wytrzymania, co zrobic by odzykac go takim jaki byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×