Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Im bliżej mi do 30stki tym rówieśniczki mniej mnie pociągają

Polecane posty

Gość gość
To ja autor - zarzucacie mi że przedmiotowo traktuję kobiety, ale kobiety są takie same, lecą tylko na hajs i pozycję faceta. Ja lecę na młode laseczki i się przyznaję, a wy? Hipokrytki nie potraficie się do tego przyznać, bo to wasza kobieca broń, zakłamywanie waszej natury. 16-25 i do końca życia będę w takie celował, innych nie tknę kijem, wstyd mi za to że jak byłem nastolatkiem to podobały mi się jakieś 30 letnie stare pruk/wy z filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja zaś powiem, że na ogół będziesz przezroczysty dla tego przedziału wiekowego x wręcz odpychający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małym piersiom nic nie szkodzi, są piękne i po 30-tce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on 30 lat to ja wczoraj nie moja wina, ze opadajace piersi kojarza mi sie ze stara babcia. podobnie nie lubie gaszczu w majtkach. x Możesz spokojnie polubić, bo i tak nie zobaczysz nigdy kobiety nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 30 lat to ja
"Zrobione" 40tki to bardzo bogate kobiety, a tamten kulturysta co prawda twarz ma nieciekawa, ale cialo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy lubi co lubi. Wolisz mlode i to twoje zdanie. Ja lubie starszych bo sa dla mnie bardziej mescy i dojrzali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 30 lat to ja
ale chyba mowisz o tych bez brzucha? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się autorze, ja wątpię, żebyś Ty z kolei pociągał jakąś 30latkę, bo jesteś tak głupi mimo swojego wieku, piszesz jak nastolatek. Poszukaj kogoś na swoim poziomie umysłowym, czyli gimnazjum, taka będzie do Ciebie pasować :) I nie piszę złośliwie, piszę całkiem szczerze. Mimo 30 lat w dowodzie to psychicznie masz 12, więc czemu nie możesz poszukać 12 latki? Do 30latki byś nie pasował mentalnie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 30 lat to ja
znalezc 30latke, ktorej nie wisza cycki, to jak chlopa ktoremu nie rosnie zarost na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 19 lat i dla mnie chłopak musi mieć minimum 19l ale nie wiecej niż 22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziwiłbyś się jakie ciało mają 30 latki, bym Ci pokazała ale nie mam zwyczaju dawać na neta nagich zdjęć (swoich), mam 31 lat (niedlugo 32), biust c/d jędrny okrągły, nie wisi (zdziwiony?), sterczy lepiej niż silikonowy biust natalii siwiec, która ma sztuczne a zwisy, a moje naturalne i nie wiszą, mam talię i biodra a teraz pelno kobiet bez talii z biodrami jak u chlopa. Aha i jestem bezdzietna, nie rodzilam a to tez ma znaczenie. Tak więc nie pisz że 30 latka jest stara bo sie osmieszasz, a nastolatki wcale takich super figur nie mają, co druga prosty kolek bez talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do 30latki byś nie pasował mentalnie po prostu. " jakbym był mentalnie niedojrzały to przejmowałbym się kitami które mi wciskasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-stki są stare bo mają inną skórę niż młode. 25 MAKSIMUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są 45+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 30 lat to ja
kolejna wada kobiet po 30tce jest taka - niespodziewanie mozna trafic na bobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jestes gładki jak ma sie rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ja naprawde cie rozumie ze moga ci sie podobac mlodsze kobiety, ale jak czytam te twoje odpowiedzi typu, ale to juz nie to samo, a bo ta ma cycki obwisle i z tymi cycami powatrzasz sie juz 50 razy, to tak sobie mysle, ze ty potrzebujesz kobiety nie madrej, nie szczerej i kulturalnej, nie takiej co przezyjesz z nia zycie i razem przez nie przebrniecie, tylko najwazniejsze żeby te cycki miala :) oczywiscie zycze Ci szczescia w poszukiwaniu 20_25 latki z jedrnymi cycami a w dodatku madrej delikatniej i nieskazitelnej jak to nazwales, ale wiesz, dlugo moga potrwac twoje poszukiwania :) teraz to mlode moze i na ciebie popatrza, a za 5 lat? Nie bardzo, ale coz sz u kaj szukaj pókis mlody :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 30 lat to ja
jajka, pachy i loniaki gladkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha a napewno jajka nie ogolnone ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 30 lat to ja
Nienawidzę mieć tam włosów, więc golę się regularnie. Skoro sam, u siebie, mężczyzny nie cierpię owłosienia, to tym bardziej nie lubię go u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle jaki cel ma ta dyskusja? wielokrotnie wyraziłeś swoje zdanie. co chcesz osiągnąć ciągnąc ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie juz kilka set razy to powtarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem 30 prawiczkiem i swój pierwszy raz miałem przed 31 urodzinami z 16 latką, która jest teraz moją narzeczoną. Niedawno zdała maturę i rozpoczęła studia a ja dostałem awans. Mieszkamy razem odkąd skończyła 18 lat. Niedawno dowiedzieliśmy się, że jest w ciąży. Mimo to będziemy starali się robić wszystko by mogła dalej studiować i zdać studia. Różnie w życiu bywa. Wcale nie leciałem na młode dziewczyny po prostu wśród rówieśniczek ciężko było znaleźć taką stanu wolnego, bez dużego przebiegu i bez dziecka a jeszcze spełniającą choć kilka moich dodatkowych wymagań np. charakter, wartości itp. Ona sama zagadała do mnie i tak to się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×