Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mnie zostawił, rodzice wyrzucili mnie z domu a teraz ojciec chce

Polecane posty

Gość gość

żebym wróciła. Rozwiódł się z matką i powiedział mi, że chce bym wróciła do domu bo nie chce bym mieszkała kątem po znajomych. Nigdy nie zapomnę tego jak brat mnie trzymał a matka okładała po twarzy, ojciec przytaknął matce i wyrzucili mnie z domu. Teraz jakoś wyrzucił brata z domu, z matką się rozwiódł i chce bym została. Ma mi pomóc w walce o alimenty, oraz pomóc finansowo. Widać było, że ma wyrzuty sumienia. Patrzył z miłością na 2-letniego wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybadaj jego intencje i motywy i idz... zrozum ze stracil duzo i moze teraz tanczyc inaczej... duzo bardziej na Twoja korzysc. przemysl jego sytuacje i mozliwe ruchy. serio moze Ci sie to oplacac, odpoczniesz, polepszysz relacje. To moze miec przyszslosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła patologia :classic_cool: opowiesz coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat Cię trzymał, by matka mogła Cię bić? :O Boże :/// Nie zasługują nawet na Twoje spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak było a ojciec zawsze robił to co matka mu zagrała.. Teraz przyszedł do mnie i powiedział, żebym zostawiła to wszystko i wprowadziła się do niego. Matki ani brata już nie ma w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pewnie że wróć :) :) ❤️ skoro przeprosił to znaczy że kocha ciebie i chce kontaktów z wnuczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ojca dotarło to wracaj i nie pytaj. Skoro sam z siebie takie coś proponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chce zjeść wnuczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×