Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak podawać niemowlęciu wodę

Polecane posty

Gość gość

Mój synek ma 5 miesięcy i jest karmiony piersią. Zaczęliśmy rozszerzanie diety i chciałabym podawać mu wodę/herbatkę/sok. Problem w tym, że on nie lubi pić z butelki. Łyżeczką ładnie je papki, ale czy uczuć go też pić z łyżeczki? Jak podajcie płyny dzieciom, które nie przepadają za butelką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysrac z d**y prosto do pyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupskiem po klacie japą rozmazac popierdułe z dupska popuszczac a kutochem strzepując ser spod napleta prosto w otwor gębowy gryzonia podhalanskiego popierdujacego hymn z kloaki wykloakowanej przez kloakmistrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być z łyżeczki, z łyżki.spróbuj może zmienić smoczek z butelki,albo dawaj z bidonu. Najlepiej tylko czysta wodę. Nie ucz słodkich soków. Może być np napar z.koperku,rumianek. Ale słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podawałam łyżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka też niechętnie pije z butli, czasami mleko, ale to awaryjnie. Ja kupiłam niekapek 4m+ i od razu załapała. W sumie nie ma sensu dziecka w tym wieku przymuszać do butli. Mamy chwalą sobie jeszcze ten kubek doidy, to też jest rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam, że niekapek można dać takiemu maluchowi, bo łyżeczką to trzeba się strasznie namachać a i tak połowa wody ląduje na ubranku. Muszę spróbować z tym kubkiem. Maluch rączkami coraz zgrabniej operuje, więc może da radę. Ten kubek doidy też wygląda ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×