Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 80

Wysokie libido

Polecane posty

Gość gość 80

Witajcie.Jestem facetem po trzydziestce i praktycznie nieustanną ochotę na sex. Mam wspaniałą kobietę w życiu i nasze życie erotyczne jest udane. Niemniej ja mógłbym kochać się codziennie. Czy macie jakiś sposób sposoby jak sobie z tym poradzić ktoś ma podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to coś złego kochać się codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trzy razy dziennie,i co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, wysokie libido to nie choroba, więc nie ma się czym martwić. Na razie proponuję porozmawiać z żoną o Twoich potrzebach, jeśli masz mądrą kobietę to zrozumie i na pewno postara Ci się pomóc. My kobiety również miewamy dni/okresy gdy nasz libido jest ponad kreską-to strasznie trudne dni, szczególnie dla singielek. Pobudzenie można w sobie dusic, przez co dochodzi czesto do nie przyjemnych sytuacji wsród otoczenia, chodzisz zły, rozdrażniony bo po prostu brakuje Ci czegoś co potrzebne jest każdemu prędzej czy później. Taki nadmiar można też rozładować własnie z partnerem.ką lub no cóż.... sam na sam. Wiem że to moze byc zbyt kontrowersyjne dla niektórych z was wiara kościół czy wasze spostrzeżenia na temat wierności i czystości w stosunku do ukochanej osoby. Są więc 3 wyjścia 1.Przecierpieć i czekać na seks z żoną/mężem 2. Pomóc sobie samemu żeby otoczenie ie cierpiało przez nasze humorki 3.Porozmawiać z zoną i zwiększyć aktywność seksualną w małżeństwie. Powodzenia, mam nadzieję ze się się uda i jendak zdecydujesz się na rozmowę z żonką :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona wie o tym że mam większe potrzeby niż ona i bardzo się stara. Jest cudowna. Sam na sam to nic złego i nie jest mi obce. A przecierpieć się nie da. Czasami tak skręca że trudno wytrzymać. A czy korzystanie z czatów erotycznych może jakoś pomóc? Ktoś próbował jak się na takie rozwiązanie zapatrujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(20:26) Spróbuj! Na każdego działa wszystko iACZEJ, MASZ 30 LAT WIEC POWINIENES DOSKONALE ZNAC SOJE CIAŁO I PSYCHIKĘ. Spróbuj, jeśli czat pomoze to dobrze, a jesli nie to moze wizyta u seksuologa? Czasami wystarcza prosta rozmowa... I co znaczy ze zona sie stara? Rozmawiacie więcej czy wiecej sie kochacie? To ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie na temat masturbatorów dla mężczyżn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiamy i więcej się kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze zaraz tutaj przyjdzie mój podszyw i fan, ale fajnie jesli Twoja żona pozwoliłaby na trojkat... Mało realne, ale niektóre pary maja taki układ. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójkąt odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi wydaje sie ze trójkąt to tez jeden ze sposobow, wiec dlaczego odpada? Z racji Twoich przekonan czy zonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przekonań żonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×