Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joaaa

Nie mogę nosić stanika w ciąży

Polecane posty

Gość Joaaa

Mam problem, bo każdy materiał pod biustem mnie strasznie ciśnie - nie wiem czemu. Nawet jak nic nie mam, to czasem boli dość mocno, tak jakby mi uciskało żołądek/jelita bezpośrednio. A jestem w 6 miesiącu i brzuch mam wysoko. Znacie taką sytuację? Miałyście podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa,ze kazda odzież wkurza.nie martw się.Próbowałaś sportowych staników ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZ
Nie próbowałam, bo od tygodnia w ogóle chodzę bez staników... :/ zakładam tylko ciaśniejsze w biuście koszulki/bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaaa
Nie próbowałam, bo od tygodnia w ogóle chodzę bez staników... :/ zakładam tylko ciaśniejsze w biuście koszulki/bluzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam tak samo i to chyba juz od 4 m-ca. tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak miałam i to dosyć szybko:) tak jak wyżej staniki sportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze nic mnie wkurzają majtki!!!a staniki sportowe super sprawa dobrze dobrany nie uciska a trzyma biust w ryzach.cos nosić trzeba niestety inaczej grawitacja się na nas zemści i po ciążach będziemy miec biust do pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaaa
Trochę boję się, że mimo wszystko taki stanik nic nie zmieni, przecież każdy stanik musi mieć jakiś paseczek tuż po biustem, a mnie to od razu drażni. No ale może warto spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle nie noszę staników - tylko podczas ćwiczeń jak mi się zachce ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo. Tyle ze jestem już w 9 mc. Każdy stanik mi się wrzyna pod biustem podczas siedzenia. Próbowałam już wszystkiego: luzniejsze staniki, sportowe i tak pod koniec dnia szczypie mnie skóra pod piersiami! Bez stanika nie lubię chodzić. W ciazy sporo urósł mi biust i nie chce żeby mi oklapl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle tak nie miałam jak piszecie, nosiłam stanik normalnie przez całą ciążę, ale może po prostu ten brzuch który miałam to nie był umiejscowiony wysoko. ale wierze wam że tak możecie mieć bo każdy organizm jest inny i każdy ma inne problemy. Mnie np. targały mdłości a przecież inne kobiety mają że czują sie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może was szczypie bo skóra się naciąga, smarujcie się jakimiś tłustymi olejami naturalnymi do celów kosmetycznych bo może wam sie tam po prostu rozstępy robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaaa
U mnie to nie jest szczypanie. Podejrzewam, że to przez ucisk w tym środkowym punkcie, gdzie teraz są jakieś inne organy upchane i są one drażnione nawet samym biustem oraz brzuchem, nie mówiąc już o jakimkolwiek materiale.... No coż, najwyżej będę miała biust do pasa, ale pewnie tak źle nie będzie - brzuch mi biust będzie podtrzymywał haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było to samo! Ktoś już wyżej pisał - tylko sportowe staniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj tutaj: http://forum.gazeta.pl/forum/w,32203,125042285,125042285,Kiedy_WYGODA_delikatnosc_jest_NAPRAWDE_wazna.html Mnie w końcówce ciąży ratował właśnie wspominany tam Bestform, pewnie dalej robią podobnie miłe modele. Sportowce to jednak spory wydatek jeśli mówimy o takich porządnych, typu ShockAbsorber, naprawdę robiących, co mają robić (a nie o szmatkach z NIke czy Adidasa, bo to to się na ścierki do podłogi nie nadaje IMHO ;) ), ale można polować na Ebayu, mniej chodliwe kolory - głównie bialy - można trafiać za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka127575
Hmm... a próbowałaś sobie dobrac stanik w profesjonalnym sklepie? Alles ma spacjalne staniki dla kobiet w ciązy, a wsklepach pomagają dobrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam o Allesie, ale nawet polecę Ci konkret - mają taki stanik Mama Easy (jakoś tak) taki bezszwowy gładki, to możesz spróbować (sama nigdy tych mamowych nie nosiłam, ale jak przeglądałam ich fejsa to widziałam taki ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

No, ja niestety mam ten sam problem.

Chodze bez biustonosza a jak zakladam to wieczorem po zdjeciu z bolu nie moge zasnac. Cisnie mnie a biustonosz duzo za duzy pod biustem wlasnie zeby nie uciskalo.

Macie jakies rozwiazanie?

Sprobuje ze stanikiem sportowym albo jakas opieta koszulka, moze sie uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×