Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbarella78

Nie wchodź w moją ciszę

Polecane posty

Gość barbarella78

Pospiesznie pita kawa zalewająca klawiaturę mojego ciężko zapracowanego od lat komputera. Mentolowy papieros wypalany nazbyt szybko bez momentu zapomnienia. Analiza własnej odległej już radości i nieustanne poszukiwania plastrów, okładów z miłości... tylko po to żeby wreszcie się wyzwolić... Polecam powieść Alicji Masłowskiej-Burnos - szczególnie kobietom w różnym wieku, kobietom wahającym się nad bardzo współczesnym wyborem - kariera czy macierzyństw. Książka to swoistego rodzaju mix gatunku, który czyta się jednym tchem http://bonito.pl/k-90484635-nie-wchodz-w-moja-cisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytacik65
Zrozumiesz co zrobiłeś jak wyjdziesz ze swojego szału, zrozumiesz, a teraz zejdź mi z drogi i nigdy więcej „Nie wchodź w moją ciszę” , w moją największą żałobę. Nigdy więcej nie śmiej jej zakłócać morderco ! Teraz stoję nad krawędzią ... Wiedz jedno - jeżeli uda mi się z niej wrócić, z krawędzi własnej rozpaczy, to wrócę jako zupełnie inny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka_87
Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie fakt iż nie był to kolejny erotyk, a szybko wciągający kryminał, przeplatany problemami emocjonalnymi bohaterki, związanymi z całkowitym poświęceniem pracy. Nie raz czytając człowiek ma ochotę potrząsnąć bohaterką i wytłumaczyć jej co jest w życiu ważne:) Dodatkowo pojawiające się wątki gorącego romansu nadają ciekawego charakteru całej książce. Szkoda tylko, że przeskoki w czasie są takie spore. Podsumowując bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×