Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki zawód skreśla kobietę w oczach faceta?

Polecane posty

Gość gość

piszcie piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca fizyczna, praca na kasie, wszelka praca dla osob niewykwalifikowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjerka, barmanka, pielęgniarka, sprzątaczka, hostessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co jest złego w pielęgniarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się ze zawody typowo meskie skreslaja , tzn moze nie skreslaja ale odrzucaja mezczyzn. mówi sie ze kobieta mechanik jest sexy, nooo nie wydaje mi się chyb ze na fotach w palyboy'u :P Seksowne są typowo kobiecej, nauczycielka tanca, masażystka-to podobno pociąga obie płcie wzajemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masażystka masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, ogolnie chcialbym zeby moja zona miala przede mna porownanie i wybrala mnie dlatego ze jestem jej najlepszym kochankiem + przyjacielem mimo wszystko zdecydowanie wolalbym zeby byla mechanikiem niz masazystka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 odpowiedzi i temat wyczerpany :D a niżej babki dyskutują na kilka stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasjerka, fryzjerka w osiedlowym salonie (co innego fryzjerka stylistka z talentem), ekspedientka w galerii np w zarze czy innym reservdzie, kelnerka w fast foodzie, salowa, u mnie skreślone są tez biurwy w urzedach i firmach ktore kserują, dzwonią, piją kawke, panie marketingowe ktore tak naprawde nic nie robią, telemarketerki, pracownice w bankach (wiele razy spotkalem się z tępotą, niekompetencją, krzywymi spojrzeniami, wymalowane lalunie), kosmetyczka i masażystka tez mnie nie pociągają... Kobiety z pasją tak, byl kiedys w programie Galileo material o kobiecie szewcu z Niemiec, obecnie mieszkaąca w Mediolanie, takie kobiety lubie, plebs mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy poza prostytutką. Tylko prostytutka ma szacunek o wartościowych facetów, bo kocha to co robi i nie udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dokladnie, poniewaz wiekszosc facetow to klasa srednia, to interesuje nas najlepiej tez klasa srednia... zwyczajnie nie chcemy byc z kims bez pasji i praca najnizszego szczebla. dzis robotnik z fachem czyli np mechanik to juz dzis tez klasa srednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko prostytutka ma szacunek o wartościowych facetów, bo kocha to co robi i nie udaje. - hahahaa noo w ogóle nie udaje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o prostytutkach najwiecej wiedza ludzie ktorzy nie byli nawet u 5, klasyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję w administracji czyli jestem biurwą i chciałabym się zapytać gdzie są te mistyczne firmy z baśni i legend gdzie nie wypieprzą cię na zbity pysk jak się obijasz popijając kawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wszystkie panstwowe + u prywaciarzy polaczkow wyzyskiwaczkow kiedy jestes tam po znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jw, W PANSTWOWYCH I PO ZNAJOMOSCI moja kuzynka dostała oczywiście po znajomości prace w warszawskim ZUSie, skończyła studia kierunek administracja i zarządzanie oraz policealną kierunek finanse bankowość, NIGDY nie pracowała poza pracą na umowe zlecenie w sieciówce z ciuchami ale uciekła bo dla niej taka praca to poniżenie, marna płaca i woli siedzieć w domu...więc ciotka a jej matka z ojcem pogadali z inną ciotką, ów ciotka dostała fure mięsa do mrożenia, domowe wędliny, pasztety i po pół roku kuzyneczka wyjechała do stolicy objąc stanowisko biurowe na umowe o prace z mozliwoscią awansu :classic_cool: z tego co wiem to w pracy super, pelen luz, zadowolona, warszawianka słoik, stała praca, szkolenia jak to w zusie... Jak się tak dostaje prace ? po ogłoszeniu zapotrzebowania na pracownika podrzuca się CV odpowiedniej osoby lub szepta dobre słówko do osoby odpowiedzialnej jesli ma sie z nią kontakty ;) ludzie wysylają jak debile CV a kandydat juz jest zaklepany. Prywaciarze to samo, pracuje w firmie rodzinnej, spora firma, 70% pracownikow to rodzinka, ciotki, kuzyni, pociotki itp, oni robią co chca, jak chcą, pracują na pół gwizdka, trzeba sie podlizywać bo mogą donieść szefowej, dama rodu K. :O a reszta musi zapieprzac na tych nierobów, krzywo sie spojrzysz, odmowisz zostania po godzinach = wypowiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to tak dokladnie wyglada jak opisano wyzej :D a potem ludzie mysla ze juz nigdzie w polsce nie ma normalnych firm gdzie wlasciel jest komercyjny i zarzadzanie przyzwoite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha zazdrosne qoorfy same byście chciały takie znajomości mieć co? Żal śmierdzące doopska ściska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa... bo w praca w zusie niby jest atrakcyjna. Może i jest stała, jest 13 itd. ale zarobki marne i praca mało ambitna... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policjantka- przewaznie wszystkie paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej -haha tajemnica poliszynela że masa pań mundurowych to są less ...stąd panowie u nich są bez szans haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracownica laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fryzjerka, ekspedientka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wytrzymam:) Jakby to była prawda to te wszystkie kobiety byłyby samotne, sama jestem sprzątaczką, a mam faceta który jest ze mnie dumny bo jestem uczciwa osoba i radzę sobie w życiu :) I uwaga wziął mnie nawet z dwójka dzieci z poprzedniego małżeństwa :) więc nie dość że sprzątaczka to jeszcze samotna matka z balastem ha ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:05 Nic tylko współczuc. Acoekawe co on robi pewnie równie ambitne zajęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wyuczone trzy zawody -krawcowa ,masażystka(masarz rehabilitacyjny-leczniczy,masaż tajski-relaksacyjny)opiekun osoby niepełnosprawnej i starszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×