Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałabym żeby komuś na mnie zależało

Polecane posty

Gość gość

Tak bezinteresownie; Do tej pory to tylko z mojej strony były bezwarunkowe piękne uczucia których nikt nie docenił. A rzekomo kazdy tego szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus Ciebie kocha i ty go pokochaj 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezwarunkowe piękne uczucia się buduje jak partner ma takie same :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcący facett
Ja byłem w związku, kilka miesięcy i... podczas jednej ze sprzeczek, gdy stwierdziłem, że wychodzę z mieszkania od mojej Kobiety usłyszałem słowa : chciałabym aby komuś naprawdę na mnie zależało.... tak mnie to ruszyło, że wróciłem do niej za 2h i od tej pory faktycznie uświadomiłem sobie, jak mi zależy. Niestety związek się rozpadł niedługo później, pomimo,że nie było zdrad, wyzwisk i innych brzydkich rzeczy jedynie jakieś sprzeczki inicjowane przez moją drugą wtedy połówkę. Więc ja nie wierzę jak ktoś mówi,że chciałby aby zależało komuś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoworonka
Też tak mam. Kolejna nieudana relacja, mam już dosyć. Człowiek boi się, że już zawsze będzie sam. Siedzę i płaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcący facett
Ja mam już 35 lat nie piję ( nigdy nie miałem problemu ale od 6 lat temu po prostu odstawiłem alko ) nie palę, dbam o siebie, szanuje ludzi. I też miałem kilka związków wszystkie się rozleciały... i co ja mam powiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoworonka
Jak na mężczyznę to jeszcze nie taki straszny wiek, ale już blisko ;) Nie wiem czemu nie można spotkać tej drugiej osoby. U mnie ludzie spotykając mnie mają za kogoś innego chyba, a jak poznają i okazuje się normalna dziewczyna, która daje serce na tacy to zwrot i ich nie ma. Człowiek jest już tym zmęczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dobrzy ludzie nie trafiają na sobie podobnych tylko na manipulantów. Jak by obie strony myślały podobnie i dbały o związek to by on kwitł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoworonka
gość dziś Bo dobrzy ludzie nie trafiają na sobie podobnych tylko na manipulantów. Jak by obie strony myślały podobnie i dbały o związek to by on kwitł. Pójdę nawet dalej. To nie jest tak, że trafiamy na manipulantów. Ja ostatnio uświadomiłam sobie, że podświadomie ciągnie mnie do takich i takich wybieram. Chociaż zawsze na początku wydaje mi się, że to przecież dobry człowiek, nie skrzywdzi mnie, zależy mu, a potem płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu zaczyna się temat pod tytułem :"kobiety kochają drani a normalnych mają w d..e " oraz "mili chłopcy nie bzykają(ru..ją)". Wałkowane na tym forum milion razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoworonka
gość dziś I tu zaczyna się temat pod tytułem :"kobiety kochają drani a normalnych mają w d..e " oraz "mili chłopcy nie bzykają(ru..ją)". Wałkowane na tym forum milion razy. Nie zgodzę się. Typowych drani zawsze unikam jak ognia. Po prostu wybieramy ludzi niedostępnych emocjonalnie dla nas. Czego na początku naprawdę nie widzmy, bądź nie chcemy widzieć. Dopiero jak relacja zaczyna robić się poważna, to wychodzi kim się jest dla kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:37 to są mądre słowa dojrzałego człowieka. A te oklepane slogany "Kobiety kochają drani bla bla bla" są wypowiadane przez emocjonalną dzieciarnie nie mającą pojęcia o życiu. Rzygać mi się chcę od tego upraszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcący facett
dobre stwierdzenie : "niedostępnych emocjonalnie" Ja nie jestem jakiś nadmiernie miły , jestem wygadany, tylko po jakimś czasie zaczyna mi zależeć bardziej niż drugiej stronie a dalej to już wiadomo:) Dziwi mnie jak czasami ludzie dobierają się i są sobie i im się jakoś układa, tak po prostu. Ja wiem,że o związek trzeba dbać i to musi wychodzić z obu stron jednak , to ciągła praca a nie tylko nastawienie na doznania i branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcący facett
o widzę,że nie tylko ja to zauważyłem :) emocjonalnie niedostępne , dodam od siebie,że ta niedostępność robi się po jakimś czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoworonka
chcący facett dziś Nie wiem czy to robi się po jakimś czasie, jestem zdania, że sygnały są już wcześniej, ale ignorujemy je, jakoś podświadomie nawet sobie je tłumaczymy. Bo przecież zależy mu/jej ale teraz ma trudny okres w pracy, ma problemy (wstaw obojętnie co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcący facett
Skowronka, ale nie wiem czy do końca tak jest ,że nie widzimy tej emocjonalnej niedostępności. Ta niedostępność pojawia się chwilę później.... Ja chyba podświadomie wybieram ludzi z problemem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchcący facett
właśnie u mnie z tym "trudnym okresem" jest po jakimś czasie, że tą drugą osobę zaczynamy tłumaczyć z tego,że nie dba o relację a my tego byśmy chcieli / oczekiwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoworonka
chcący facett Zgodzę się, że podświadomie wybieramy ludzi z problemem, bo ja rozumiem można raz, dwa razy źle trafić, wybrać. Ale jeśli wzorzec się powtarza to znaczy, że my mamy problem. Cóż ja z pewnością go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcący facett
Ja najwyraźniej też.... bo tyle osób pyta się jak to jest ,że jestem sam albo,że "zadużam" się w jakiejś "panience" która "powinna za mną latać" a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoworonka
Pytanie czemu tak robisz? U mnie jak nic wynika to z niezbyt szczęśliwego dzieciństwa i wyniesionych negatywnych wzorców związku. Niestety nie poratfię wykorzystać tej wiedzy i zmienić coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcący facett
u mnie też to są wzorce z dzieciństwa, pochodzę z rozbitej rodziny. i chyba podświadomie wybieram takich "emocjonalne chłodnych ludzi".... Też nie umiem nic z tym zrobić... Ale z drugiej str znam parę osób z rodzin gdzie alko lało się strumieniami były wojny awantury i ci ludzie są w związkach wieloletnich mają dzieci są zupełnie normalni i na zewnątrz przynajmniej nie widać aby były problemy , więc już sam nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoworonka
Nie mówię, że jest to reguła i każdy z nas powiela jakiś zły wzorzec z dzieciństwa, ale ma na nas to ogromny wpływ, jeśli chodzi o budowanie relacji z drugą osobą. Dwa bardzo ładnie napisałeś "na zewnątrz" tak naprawdę nie wiesz jak jest naprawdę. Nie wiesz jak na co dzień ci ludzie odnoszą się do siebie. Ja przy pierwszym kontakcie wydaje się być pewną siebie, przy bliższym poznaniu okazuje się, że mam mnóstwo kompleksów. Na co dzień przy powierzchownych kontaktach na ogół każdy z nas jest szczęśliwy i zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcący facett
w każdym bądź razie rozstałem się jakiś czas temu, bez konkretnego powodu, cierpię teraz i pewnie będzie za jakiś czas powtórka z rozrywki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoworonka
ja zakończyłam relację niedawno i już boję się próbować, więcej już nie dam rady się pozbierać, jestem tym zmęczona, po prostu zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcący facett
a najgorsze jest to,że gdyby moja ex wyraziła chęć powrotu pewnie bym się zgodził i to chyba z radością.... masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcący facett
Lato - no jakie jest takie jest, człowiek zdrowy -przynajmniej fizycznie, tyle fajnych rzeczy dookoła a zadręcza się takimi niedorzecznymi sytuacjami spowodowanymi przez samego siebie ale i te emocjonalnie niedorzeczne osoby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×