Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nataliia F

lampy z portem USB

Polecane posty

Gość Nataliia F

Szukając czegoś oryginalnego i nowego znalazłam super lampki iStar przy których można ładować telefon i mają możliwość nawet 10 urządzeń. W ogóle rewelacja, kumpiłam ją dla chłopaka i jest bardzo zadowolony. Czy ktoś też może ma te lampki ? Ta firma Nilsen w ogóle ma takie fajne nowoczesne lampki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi ci o to, że mają port usb? ja na twoim miejscu bym taka lampke rozkręcił zanim bym do niej cokolwiek podłączył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivikka
rozkręcił??? nie widzę sensu grzebania w nowej lampie. mam tą lampę z nilsena, testowałam już kilka lam ledowych, te ich serie jednak są najlepsze, wzrok się nie męczy przy pracy i jest wielostopniowa regulacja. jeżeli chodzi o podłącznie telefonu, przydatny gadżet, można sobie podładować telefon. i ogólnie duży plus za taki dizajnerski wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lurenata
Ja mam taką lampę z portem USB i ładuję cały czas jakiś sprzęt dzięki temu, jak nie telefon to komputer, laptopa i działa. Z tego co mi mąż mówił to one się iStar nazywają albo StarS także u mnie się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyy
iStar są bardzo popularne w gabinetach lekarskich i u prawników - są ładne, designerskie a dodatkowo ładują telefon, ja jestem bardzo zadowolona, świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×