Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Le Troll

Typy kobiet.

Polecane posty

Gość niestała     czytaczka
Zgadzam się. :) Juk ? To Ty, czy kolejne pokolenie podszywów ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojego typu nie ma :D w sensie jestem jedyna i niepowtarzalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj tak skarbie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też nie ma. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:01 Skarbie? Chyba o czymś nie wiem :) Mój typ ma nieco mniej tu i nieco więcej tam, więc podtrzymuję jestem jedyna w swoim rodzaju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutki
naga kobieta a fuuuu. ja akceptuję je tylko w seksownych ciuszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebieranki są dla tych, których naga kobieta już nie kręci. Ale pończochy sama lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutki
naga kobieta nie ma w sobie nic podniecającego, a facet który rozbiera babę do naga podczas seksu po prostu bada ją od stóp do głów i ocenia czy się nadaje na matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No skoro Ty, to cześć mały ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 i 3 ma z******te bidony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pomarańczy obrażasz, z na zalogowanym całujesz damom rączki? Kurfa, i tak 10 lat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken akurat rozwalił te forum. Wyjątkowo obślizgły typek. W CV ma przepędzenie dziadka ze Sląska i stalking do dziś niepełnosprawnej psychicznie dziewczyny z Poznania na ogólnym. Plus, dowala z oranje na erotycznym dzień w dzień. Od czasu do czasu loguje się, żeby zgrywać belmondo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłeś zdjęcie w internecie i co? Takich zdjęć są całe serie. Mamy pod twoją fotkę walić/ pocierać czy komentować, gdy ty będziesz wyzywać innych z pomarańczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum, to forum, na litość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 z lewej, normalnie sobowtór mojej Izy. Z piątku na sobotę bzykaliśmy się pół nocy.Lubi to, z czego się cieszę.Ma 19 lat i mieszka ze starymi, ale wieczorem wpadnie na kilka godzin.Znowu zagłębię się w jej ciasną p**deczkę i prędko nie wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusze dusze ze slunska orange- tobie ukrywanie w pomarańczy nic nie daje bo ciągle czuć tą "duszną" głupotę i nied***banie mozgowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba masz paranoję smyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie za dużo trzepie pod zdjęcia znalezione w czeluściach internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wszyscy z zero.Trzepią pod wszystko.Onaniśc****isarze i gawędziarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken znalaz fote z serii dressed/undressed i sie podniecil, Az przerwal nadawanie z pomaranczy i zalozyl nowy temat. Teraz pewnie tez szarpie wafla pod jpg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej siedzieć cicho, bo nas przetyra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczy Roman
Damianku, możemy się zabawić w cwela jeśli chcesz. Nawet kolegów mogę zawołać i przetyramy twoją dziurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian ;) jest pewna słabo dostrzegalna różnica u Junksia. Wiem że to nieistotne ale mówisz o dwóch różnych rzeczach. Nie można nazywać pedałem kogoś nawet jeśli jego żona to pokraka a dzieci to niedojdy. Mr. Weekday nie zasłużył sobie na miano pedała. Owszem swym skomleniem opluwa świat! To prawda! Ale popatrz na to z jego strony. Bez swoich projektów byłby jedynie bezbarwnym doopolizem którego koledzy rozpoznają tylko dlatego że stawia piwo. Owszem praca zobowiązuje więc jako piśmienny ma szansę egzystencji tutaj na naszym oceanie absurdu. Nikt nie ma prawa zabronić mu trolowania czy hejtowanie. Życie wówczas dla niego straciło by sens. Kto by się chciał odezwać do oslinionego pyszalkowatego dupska z wybuchły ego? A tu? Ja np. Go lubię bo jest jak selekcja naturalna. Może i nicpoń z niego ale skutecznie utrzymuj***arierę dla tych którzy nie powinni się brać za publikowanie własnych myśli. To jest właśnie nasz Jukensik:) i niech takim zostanie. I nie pedał! Błagam! Nie osłabiają autorytetu naszej blokady antyspamowe. Nie mamy innej więc toleruje choćby idiote bo kto wie kto przyjdzie po nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×