Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Le Troll

Typy kobiet.

Polecane posty

Nie polecam ;) jakoś nikt do tej pory nie miał z tego tytułu przyjemności hehe choć dziękuję za zainteresowanie no chyba że jako podszewka lubisz rodzynki sultanskie. Poza tym jestem już za stary na takie emocje i może Ci usiąść brunatny motylek na nosie. Za to jeśli masz chwilę to kolejkę szkockiej czemu by nie :D wiem że jesteś zajęty tyraniem matolkow więc co Cię będę zatrzymywał hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczy Roman
dziś Kredek a może chcesz abym i tobie wylizał ďupę? Jeśli masz tak smaczną jak Smof to możemy współpracować x możesz moją spróbować Damianku, dzidę też możesz chapnąć. Ostatnio mówiłeś, że Ci dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian rozumiem że naostrzyles motyke w przekonaniu słuszności swych racji ale nie przebrniesz. Do księżyca daleka droga więc zajmij się własnym ogródkiem ;) bo sam wiesz jak to jest w życiu. Kiedy pies we wsi zawodzi w nocy to zawsze się ktoś znajdzie z bezsennościa co pójdzie kopa sprzedać! Chyba że lubisz :D to napisz chłopakom by wiedzieli jak tyrać bo na razie jadą tak po omacku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damian frajer strzela z ucha, nie gadajcie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Definicja idioty? Cholera wie, jak brzmi, dlatego należałoby omijać, a nie dyskutować. Bo przypadkowy odbiorca wrzuci i tak do jednego wora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektyw to teraz jakaś wyrocznia na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim jesteś złym człowiekiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który skrzywdziłeś człowieka prostego Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając, Gromadę błaznów koło siebie mając Na pomieszanie dobrego i złego, Choćby przed tobą wszyscy się kłonili Cnotę i mądrość tobie przypisując, Złote medale na twoją cześć kując, Radzi że jeszcze dzień jeden przeżyli, Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta. Możesz go zabić - narodzi się nowy. Spisane będą czyny i rozmowy. Lepszy dla ciebie byłby świat zimowy I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta. Herbert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś mocny bo dyskredytujesz ludzi, których nie znasz? Wow, rzeczywiście jesteś z******ty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widać, słychać i czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescarator-Oczywiście że to Miłosz.Przepraszam za idiotyczny lapsus.Myślałam o innym wierszu (właśnie Herberta "Barabasz", podobna wymowa i sens) stąd ten okropny błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Rescator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian ;) sam miałeś już kilka projektów i nadal błądzisz po omacku! Może i z Ciebie DeTekt-yw ale opluwanie innych za to ze robią to samo co Ty? no skoro to ta biegłosc to już zazdroszczę ;) mam nadzieję że moje IQ będzie wiecznie mniejsze od Twojego hihi. Balcerowicz musi odejść hehe! jak dobrze ze jestem tylko mameja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kredku, jesteś pozytywną mameja :D Gdyby wszyscy faceci byli takimi mamejami...świat byłby lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłem że dwóch osobników płci męskiej liże sobie jajka na mym temacie, czyż miłość nie jest piękna kredeczku , damianku ? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałeś być szefem kafeteryjnej gupy a zwyczajnie bierzesz brudnego c***ja do d**y [cool ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I taki Le Troll promuje trola. Pisze z nim i nakręca. Chyba lubi, ale nie przeszkadzajmy, niech sobie pogadają, liścia sobie nie wypłacą, bo chociaż ryj nie szklanka to się o tym chyba ani jeden ani drugi nie przekonał, bo innym szkoda było ich lać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A To co robisz Gia ??? Wchodzisz na temat widząc że autorem jest niejaki le troll, co już mówi samo za siebie , jak na użytkowniczkę o dużym stażu to w tej chwili nie błysnęłaś :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadzaj sobie, letrolu. Gadaj zdrów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszedłem dla sławy ;) nikt mnie nie lubi i nie zauważa więc przy blasku takich sław to i Jupitery na mameje idą. Macie zęby? To się gryźcie a mi nic do tego. Boję sie spamowania tak samo jak tyrania hehe. Ale wszedłem popatrzeć jak koguty po sobie skaczą! A tych dwóch się chyba naprawdę czubi tylko jeszcze sobie tego nie wyjaśnili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×