Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Le Troll

Typy kobiet.

Polecane posty

Gość gość
a może są tu z innych powodów? moze to pułapka? sztuczny wir, z którego nie ma ucieczki wywołany przez jakieś drapieżne istoty, które kiedy juz obezwładnią go tym bezsensem to go skonsumuja ze smakiem po czym wykorzystaja gazy z jeli t do wywołania kolejnego wiru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudzi im się? tylko w internecie są jeszcze ludzie którzy nie wiedzą z kim maja do czynienia i ich bawi ta ignorancja? \\WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie na muszkę. Jak bidulka przeżywa .Jakie eleboraty , przemyślenia. Niedopchnięte babsko , które razem z tą drugą przeżywającą jak chory sraczkę midsummer eve pomyliło życie z kafee:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka śmierdziuszka dziś Androgen, pokazałam mu to co mam duże, ale to nie były cycki. Myślisz, że to nie wystarczy? x Mucha, jesteś na forum wystarczająco długo by wiedzieć, że tylko cycki, ci/pa i dupa działają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akcja z kredkiem tylko potwierdziła ze lubisz jak ci c****j w d***e chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredek jest potwierdzonym homisiem od lat :-D skoro akceptujesz jego zaloty to wniosek jest prosty :classic_cool: Szkoda mi tylko Romana który nie wie ze się puszczasz .... :o szmato. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken po co ty z nim dyskutujesz? Z debilem nie ma co gadac. Na niego trzeba nie zwracać uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię jak ten synek k***y i złodzieja sili się na riposte 1,5 h :D nie jesteś trollem, nie zrozumiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken ale to jest jak z gó/wnem :O Raz wdepniesz a śmierdzi ciągle. Daj sobie z tym spokój. Szkoda forum na to rzyganie tego Imbecyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałem do ciebie niepewny swej orientacji seksualnej gimnazjalisto z munchen :D X pomarańczo - z tego co się orientuje to ta kupa śmierdzi od października :o czas aby ktoś wyrzucił ją tam gdzieś jej miejsce czyli do klozetu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juken, Detektyw cię niszczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho, bo Juken cię ztroluje bez litości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak ze daje ci rade lub nie, na razie delikatne cie szturcham, a ty juz płaczesz jak mała d***** i Biegasz za mną jak pies po topikach . :D Solidny wp*****l dostaniesz jak przyjdzie czas a ja się znudzę twoim gamoniowatym stylem egzystencji . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdefekuje ci do ryja a ty będziesz grzecznie łykał ;-) doskonale wiesz ze to nie uniknione. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on (detektyw) jest mocny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×