Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

wychowawczy a kolejna ciaza

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego dalas sie zwolnic w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oni i tak nie mogliby cie zwolnić bo miałaś umowę na czas nieokreslony a ponadto byłaś w ciązy. Wypowiedzenie w takiej sytuacji jest niemożliwe. Po przerwaniu wychowawczego dałabyś L4 a potem normalnie macierzyński rok a potem znów mogłabyś iść na wychowawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety dała sie wyrolować, niby nie jej wina bo pewnie nie wiedziała, ale od razu powinna zasięgnąć porady prawnej. nie można dać się tak zrobić, oni ją zmusili i to też jest nie zgodne z prawem pracy. szkoda, bo wymusili to na niej i jest stratna. mnie szef też tak szantażował przy 1 ciąży, ale zadzwoniłam do znajomego prawnika i jeszcze do znajomej kadrowej i powiedzieli że g..... może mi zrobić, że nie może zwolnić, ani nic mam nie podpisywać!!!! to było przy 1 ciąży, więc przy 2 ciąży nic nie mówiąc wysłałam L4, to w ramach wdzięczności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Ale oni i tak nie mogliby cie zwolnić bo miałaś umowę na czas nieokreslony a ponadto byłaś w ciązy. Wypowiedzenie w takiej sytuacji jest niemożliwe" wypowiedzenie na wychowawczym jest możliwe . Byłam kadrowa w dużym zakładzie pracy i tak na wychowawczym zwolniliśmy ok 2o kobiet . Jest przepis z którego mozna skorzystać w takiej sytuacji aleee jak kobieta odwola sie do sadu to i tak w 100 % wygra z zakladem pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej szefowej nie bylo. Dowiedziałam sie tylko ze ona by chciała bym.juz w kwietniu wrócił do pracy chociaż urlop wych kończę z końcem.maja Teraz sobie mysle ze wezmą kogoś jeszcze do pomocy i potem juz mnie nie przyda:/ Dodam ze jest to stanowisko w budzetowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×