Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kuszenka jest super

Polecane posty

Gość gość

I ma oczy jak sarenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak super że w sylwestra kiblowała na forume. Zazdrość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to samotna matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec dziecka nie płaci alimentów , z wrażenia pomieszało się jej w głowie. Robi podszywy i spamuje :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza zaloguj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Co to jest "kuszenka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest ślub z Wilkiem? :-D:-Dco znaczy "lizałem różowe oko Imperium".:-D:-D:-D Kusza, Samansara, 4 Imp. Kokos, Petrov, Widmok i Wilk to najgorsze patole 🖐️ V Kreska kontynuuj spam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kusza, samansara, 4 imp. kokos, petrov, widmok i wilk x tak wygląda prawdziwa lista patologii ero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Dlaczego ja to patologia? :( Nie pojmuję. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt z corvą gadać nie chce. Obrobiła pałę Kokosowi i waruje czekając na Najszybszego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.30 daj już spokój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tamci to patologia? Jesteś zerem, szmata, kórfą i dnem moralnym. Na codzień jesteś nikim, popychadłem, tlukiem. W tym gnoju udajesz dame. Jesteś Szamberium i nikim więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.32 już nikogo nie udaje Czar prysł :O I po co o tym gadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kusza, samansara, 4 imp. kokos, petrov, widmok i wilk x tak wygląda prawdziwa lista patologii ero x idźmy dalej. Naj za dwulicowość i k****enie sie zdradzanie żony. Mucha za oczernianie innych bez dowodów i hejtowanie z pomarańczy. Oto para patoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestała, frida, słowiana, nowy w mieście, to jest banda czworga patolów co wszystkich hejtowali z orandża często bez powodu dla własnej chorej ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
gość dziś Dlaczego tamci to patologia? Jesteś zerem, szmata, kórfą i dnem moralnym. Na codzień jesteś nikim, popychadłem, tlukiem. W tym gnoju udajesz dame. Jesteś Szamberium i nikim więcej. Bardzo się mylisz. :) gość dziś Nikt z corvą gadać nie chce. Obrobiła pałę Kokosowi i waruje czekając na Najszybszego Mylisz się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciotki wszystkie dziewczyny wyhejtowały z pomarańczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent za hejtowanie i donoszenie do Abuse Widmo za spam i wyzwiska Wilk za chamstwo, niszczenie tematów Koke za kilkaset projektów i kurestfo Imperium za zdradzanie męża i fałsz Mucha za zazdrość Petrov za pomówienia i ohydne wyzwiska Samansara za oskarżenia bez dowodów Kusza za robienie podszywów i hejty kilkuletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium jesteś patologia bo maz na morzu a ty szukasz c.h.u.j.a do d.u.p.y na forum o kupie i *********.s z się z obcymi desperatami. Kropka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kokej , naj , frii ,nwm , imp , kusza , sw , mucha , wolf, kreska x Patologia Ero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest warta kobieta która miała romans ze śmierdzielem Wilkiem? Brała ślub, debil latał po forume i zapraszał nicki :-D Gdzie mąż Władca Lalek? Która ośmieszył Cynika? Wiemy , że Koke widział twoją ci.pę nie tylko na jpegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.52 dramatyzujesz koke to alfons wiec dlaczego całe odium na agę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
imp nie tlumacz sie. Nie ma sensu. Oni i tak wiedzą lepiej. ja bardzo cie lubie i to jest to co mnie interesuj****** do listy dopisuje siebie nie tylko za bledy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żmij i Nowy to hejterzy :-O Koke to męska dzifka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deja vu :O Z św było tak samo, szkoda, że rybki mają małe rozumki i nie wyciągają wniosków :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest i błędny:-D Stary pijany hejter. Piertolił się w brudnej windzie. Na hotel dziada nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sw to jedna dzięsieciu patoli kiedy koke "przycisł "ją do ściany miała już męża i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Tak szczerze. To, ze Wilk coś sobie uroił na temat miłości góralskiej to nie do mnie. Wilk cóż, to nie jest facet w moim typie i nigdy nie będzie. Nigdy. :) Koke- nie ma nic z nim wspólnego. Pisał sobie tutaj i ja też. To wszystko. Cynik, znamy się od dawna i nie ośmieszyłabym go. A jeśli ktoś nawalony ma urojenia nie moja wina. Za to patologia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Dzięki Błędny, ja Ciebie uwielbiam, wiesz za co i nie tylko. ;) Już się nie tłumaczę. I tak wiedzą lepiej i przekręcają fakty jak im pasuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×