Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dietific Kraków OPINIE

Polecane posty

Gość gość
diety od 65 zł - 90 zł za dzień, ale w ramach tego oferują znacznie więcej i lepszej jakości niż konkurencja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę , troszkę dużo, co nie? czy mi się tak wydaje? w sumie nie orientowalam się jak to jest w innych firmach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tobie, że są firmy, które mają jeszcze większe ceny niestety catering dietetyczny nie jest tani, ale opłaca się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, korzystam z Dietific już pół roku i powiem wam, że to też jest jakaś oszczędność, bo czasu i pieniedzy i nie musicie zastanawiać się co kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy wcześniej nie korzystałam z takiego cateringu, bo myślałam, że to strata pieniędzy, ale dzięki dietific zmieniłam podejście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam! pani doktor bardzo troszczy się o swojego pacjenta, można jej w pełni zaufać ale muszę pochwalić też catering dietetyczny ;) dania sa kolorowe, nie nudzą i nie jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodizłam do różnych dietetyków, ale dopiero pani doktor Krystyna pomogła mi tak naprawdę dzięki niej waże dzisiaj 65 kg i jestem z siebie mega dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina988

Od jakiegoś miesiąca korzystam z https://fitking.pl/gdansk/ i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×