Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TVP i PIS

Polecane posty

Gość gość

Mam nadzieje że PiS zrobi wreszcie porządek z TVP! Mam naprawdę dość tego niskiego poziomu polskiej tv za ktory płaci każdy z nas i to nie mało. Nie rozumiem po co TVP nadaje Walking Dead i Homelanda z 2 letnim opóźnieniem - wszyscy już sobie obejrzeli na Foxie albo w necie. Jak dla mnei program TVP powinien wyglądać następująco: 1) Poniedziałek - Piątek 5.00-8.00 - wiadomości z kraju i ze świata o pogodzie i najważniejszych informacjach w tym o korkach i ważnych wydarzeniach w poszczególnych miastach w Polsce 8.00 - 16.00 zajęcia edukacyjne czyli retransmisja z lekcji w prawdziwych polskich szkołach i wykłady profesorów, kampanie edukacyjne czyli o zdrowiu i bezpieczeństwie. 16.00 - 19.00 dawne polskie seriale ( zmiennicy, alternatywy, czterdziestolatek itp.) 19.00 - 20.00 Dobranocka 20.00 - 22.00 wiadomości 22.00 - 22.30 reklamy 22.30 film fabularny + wywiad z jednym z aktorow, reżyserem etc. sobota 5.00-8.00 - wiadomości z kraju i ze świata o pogodzie i najważniejszych informacjach w tym o korkach i ważnych wydarzeniach w poszczególnych miastach w Polsce 8.00 - 16.00 sport, gotowanie, sztuka 16.00 - 19.00 film fabularny + wywiad z jednym z aktorow, reżyserem etc. 19.00 - 20.00 Dobranocka 20.00 - 22.00 wiadomości 22.00 reklamy niedziela 5.00-8.00 - wiadomości z kraju i ze świata o pogodzie i najważniejszych informacjach w tym o korkach i ważnych wydarzeniach w poszczególnych miastach w Polsce 8.00 - 12.00 msza święta, nauki kościoła 12.00 - 14.00 reklamy 14.00 - 19.00 film fabularny + wywiad z jednym z aktorow, reżyserem etc 19.00 - 20.00 Dobranocka 20.00 - 22.00 wiadomości 22.00 film fabularny + wywiad z jednym z aktorow, reżyserem etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie TVP nie interesuje, jak dla mnie moze tego nie byc, prawie w ogole niczego tam nie ogladam :D g*******e programy, g*******e filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu reklamy jako dodatek do tv a nie główny punkt programu :) Mamy tyle dobrych starych seriali i filmów nie tylko straych : cześć tereska, bejbi blus, obietnica, plac zbawiciela, kogel mogel, listy do m, tylko mnie kochaj, teraz albo nigdy, panna nikt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim ty jestes ze chcesz decydowac jak "powinien" wygladac program? w d**e se wsadz swoje powinien, pieprzona wyrocznia sie znalazla. Swoja droga musisz miec bardzo nudne zycie skoro miales czas i ochote wyskrobac te wypociny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuupppppppppp
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nikt z kinomanów nie ogląda telewizji bo nic w niej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×