Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głupia jajaja

Nigdy w zyciu całowania na pierwszej randce!!! Za żadne skarby!!!

Polecane posty

Gość Głupia jajaja
Ok, przyznaję się - temat porażka. Nie drążę go zatem już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Ale wyciągnęłaś słuszne wnioski, nie całować się na pierwszej randce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Dobra... już się nie obrażaj tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jajaja
Taki jeden - sam widzisz, śmiejesz się z mojego tematu, a zaraz piszesz, że wyciągnęłam słuszne wnioski. Nie rozumiem zatem co jest śmiesznego, a co nieśmiesznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pierwszej randce zrobiłam loda bo chłopak był przystojny. I dziś jest moim mężem. Gdybym tego nie zrobiła to pewnie straciłby zainteresowanie i nic by z tego nie wyszło. Wniosek taki, że trzeba się szybko decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Nawet z takiego tematu da sie cos wyciągnąć. Ok, nie mam już czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość e
Nie słuchaj tych idiotów. Tylko szanujące się laski zasługują na uwagę.Dziś większość sypia z byle kim. Ty jesteś inna,nie daj się ściągnąć w to bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jajaja
No właśnie chyba mam jakieś poczucie winy. I dlatego już tak nie zrobię, chociażbym miała 30 lat. Tutaj i tak nie da się nic wskórać, ale myślę, że warto poczekać, popatrzeć, poznać. Nie pali się, a kontrakt fizyczny na początku zawsze prowadzi do jednego - porażki. Są może wyjątki, ale to tylko wyjątki. Tutaj jestem na siebie zła, ze nie dałam sobie czasu i dałam się ponieść emocjom. A kobieta po takim czymś już nie myśli racjonalnie - facet wręcz przeciwnie - myśli wtedy, że ona nie nadaje się do związku, bo każdy na starcie może ją mieć. Taki finał, Dziękuję, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Czyli do związku nadają się tylko te niedostępne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jajaja
A według Ciebie dostępne też? Chodzi mi o prawdziwy związek :) P.s. Myślałam, że nie masz czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Tak mnie zaintrygowałaś, ale to mój ost. wpis. Wedlug mnie trzeba się komuś spodobać. A mowilaś mu ilu miałaś wcześniej czy sam wpadł ? Nie odpowiadaj, już nie przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jajaja
Hehe, intrygowanie to moja specjalność :p Szkoda, bo czegoś bym sie ciekawego dowiedziała jeszcze :P Nie opowiadam na początku znajomości o moich byłych ani o żadnych intymnych ciągotkach, sytuacjach itp. Raczej uważam to za śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jajaja
Ktoś jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro z tej mąki chleba nie będzie, to nikt już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jajaja
Znaczy może są tu jacyś wyśmienic****ekarze i ja się nie znam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jajaja
Co ja gadam, ja jestem najlepszym piekarzem swojego życia. I tanio swojej skóry nie sprzedam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jajaja
Spróbowałam jeszcze, olał mnie totalnie. Ale czym jak się przejmuję? Widocznie nie jest mnie wart. Nie jest wart mojego zainteresowania. Next. A tak serio to jakos mnie zauroczył choć na początku w ogóle mi się nie podobał (chyba pod wpływem mamy, która mi tak pięknie go przedstawiała się ugięłam). Ale już na 1 randce się nie całuję. A inni niech robią jak chcą (co nie zmienia faktu, że człowiek dojrzały naprawdę miałby to gdzieś czy całowałam się z nim na pierwszej czy na dziesiątej randce). Trafiłam na niedojrzałego Pana i tyle. Nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jednak przeczytałem ale dopiero dzisiaj. Czemu niedojrzalego ? Po prostu niezainteresowanego. Nawet jakbyś sie nie calowala to z tego i tak by nic nie bylo. Ja tez kiedys jedna laske zaprosilem do siebie ale odmowila. Nie nazwalem jej niedojrzalą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jajaja
Ok, rozumiem, niezainteresowanego. Ale wcześniej był zainteresowany. Poznaliśmy się na imprezie i on wtedy mi się nie podobał, olewałam go, ale nie dawał za wygraną i w końcu dostał mój numer. A potem przez same smsy się wkręciłam w to lekko. No widocznie musiałam spieprzyć coś na randce, że mu nagle przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jajaja
Poza tym dziwne, bo następnego dnia normalnie się do mnie odezwał. Może poznał kogoś później, nieważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jajaja
Dobra Taki jeden, fakt przesadziłam, masz rację, jakby miało coś z tego być to by było i tyle. Widzę, że niegłupi facet z Ciebie. Czasem to facet jednak musi sprowadzić na ziemię. Lubię mężczyzn ;) Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jajaja
Jest coraz gorzej, coraz więcej o nim myślę i właśnie o tym jakie błędy popełniłam... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błędnie to ty rozumujesz..dlaczego myślisz,że Tobie nie wypadało się całować na 1 randce a jemu już tak? przecież on sie całował z Tobą,czyli wg tego sam jest "łatwy i każdy może go mieć" tutaj nie ma podwojnej moralnosci,rozdzielania na plec ze facet moze wiecej a kobieta mniej..to juz nie sredniowiecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×