Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

walka o godne życie

Polecane posty

Gość gość

pracujący, emeryci, pobierający świadczenia przedemerytalne czy zasiłki walczmy o godne życie. To zgroza co ten rząd z nami pracującymi wyczynia. Za leżenie się i pieprzenie rodziny dostaną po 500-4-5 tys. a za pracę po 20-50 latach 1300 zł., gdzie powinniśmy mieć najniższą krajową ponad 5 tys. tak ja np. w Niemczech. Tam dają na dzieci ale najpierw dają pracującym, a nie tak jak u nas. Pieprzony rząd. Nie dajmy się, idźmy walczyć bo nas zagłodzą za to że pracujemy. Niech nam pracującym teraz dają dodatki w kwocie 4 tysięcy za pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto do walki o godne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×