Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Bernadett

Chciałabym a boję się.

Polecane posty

:-D:-D:-D teraz to burdel dopiero zrobimy wesoły.No!Jeśli nie będziecie mieli palącej ochoty na rozmowę z kimś innym.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Ani myślę Zono:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Po przerwie reklamowej o złych kobietach możemy wrócić do "chlupania"?:D co to za słowo Zono :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
A ten Tomasz Organek to wydaje się sympatyczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On cały jest do schrupania.Gitarę też ma fajną zapewne.:-D Suko czy dziś ozp w jakimś extra wydaniu planujesz?:-D:-p Pomysł podrzuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be - niestety nie jest mojego autorstwa :( widziałam kiedyś taki temat: komu chlupała jakaś tam (pewnie Kosmata :P) do słuchawki? Coś w ten deseń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja - nic Ci nie podrzucę! kręcimy 17 część Greya w nieco zmienionej konfiguracji i wybacz ale tajemnica biznesowa! Jak będą przecieki to nikt do kina nie przyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do chlupania, to cała noc mi chlupala woda w akwarium. Dobrze, że mam mocny sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki a co w takim razie o miłości lesbijskiej lub przynajmniej bi napiszecie?:-D:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Haja nie czytałaś całego topiku i głupie pytania zadajesz! Bardzo chętnie!!! Tylko na razie w sferze marzeń... Ale bałamucę Be na mailu a i Oksy nie miał nic przeciwko żeby mnie ze swoją żoną połączyć, więc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
No dobrze. Nie wyobrażam siebie tego ale dźwięk gitary podczas kąpieli z Organkiem wydaje się kuszacym.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z ciebie Suka,wiesz?! :-p To trudno,zostanę przy moim fotelowym środowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PSuj2015 dziś Haj, no przecież nie będę wertował 80 stron z wpisami pomarańczowego gówienka smiech.gif yyy jednak ślepy jesteś. wszystkie wklejki to teksty haji pisane z gościa, nie oszczędza w słowach. gnój, świnie, szambo, udany seks w realu itd to jej teksty, chora baba z żółtymi papierami. opowiedz psuj jaki masz seks z żoną, rencisto i idz posprzątać biurko :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNatemat
Dzień Dobry. Mam dziś 3 ogórki, nie wiem czy wystarczy ? ;) Zatem komu ogórka?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Bernadett :) jak mija dzień w pracy masz już czas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.01 Nie zrozumiałeś,ale pisałam,że nie ta liga.Linka do erotycznej rozmowy z Sileną też nie wrzuciłeś.To tutaj wcześniej erotyczną rozmową nazywasz?Potrafię erotycznie pisać,oj ku/tas by ci oko mógł wybić jezyk.gif ale adorując Silenę po prostu na to nie zasługujesz.Prosiłeś mnie przy niej,a co to k*****a test jakiś?Myślisz,że poprosisz i dostaniesz?Jesteś lepszy bo piszesz z niebieskiego z ciałkiem z katalogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja - mów tak jeszcze! a Cię znajdę i zachlupie na śmierć! I gdzieś mam Twoje żółte papiery :P Oksy - o tak... to taka naturalna kontynuacja... chlup, chlup :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ona jest prymitywna,a tobie pala stoi.Co za zenada. " "Kobieto podziwiam Cię.Ślęczałaś tu do 4tej i od 6stej znów napieprzasz.Faktycznie Twój adwersarz trafił w końcu na kobietę na swoim poziomie-absolutnego nolifa .To nie obraza,to tylko stwierdzenie faktu. " "Jaki talent? Ona nie potrafi zdań składać. Nie wie co to stylistyka. Zenada. A ludzi poznaje po piśmie. Taaaa..na pewno,na ekranie komputera. Slodko winna,poznać możesz po sposobie pisania.Takie niby drobiazgi,a raza. " "Ma talent. Takich byków ortograficzych i stylistyki nie ma niktusmiech.gif 20/24 h dziennie przy komputrze może coś zmieni w tej kwestii. Ciekawe tylko kiedy ortograficzna persona majtki pierze i czy po nieustannej pisaninie jest w stanie wyjąc d.uu.p.ę.ę z krzesła czy już jej przyrosła. Nie nazywaj szamba perfumerią jak zwykł mówić klasyk. Ale dajcie se na wstrzymanie.Chcą pisać niech piszą. " "Nie jestem purystka,jednak jeśli ktoś pretenduje do miana talentu literackiego to powinien prezentować jakiś poziom. Inaczej jest to śmieszne i zenujace. " "Hehe,nietuzinkowa? Powinna może tylko zasięgnąć porad dotyczących stylistyki i gramatyki,bo tej grafomanii czytać się nie da. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Tak mam około parunastu minut , wiec zdążę zjeść ogórka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNatemat
Zaraz, zaraz moje ogóry, więc ja też chcę być tam gdzie i one :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
Chcesz być w naszych dłoniach czy pomiędzy mną a małżonką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ona jest prymitywna,a tobie pala stoi.Co za zenada. " "Kobieto podziwiam Cię.Ślęczałaś tu do 4tej i od 6stej znów napieprzasz.Faktycznie Twój adwersarz trafił w końcu na kobietę na swoim poziomie-absolutnego nolifa .To nie obraza,to tylko stwierdzenie faktu. " "Jaki talent? Ona nie potrafi zdań składać. Nie wie co to stylistyka. Zenada. A ludzi poznaje po piśmie. Taaaa..na pewno,na ekranie komputera. Slodko winna,poznać możesz po sposobie pisania.Takie niby drobiazgi,a raza. " "Ma talent. Takich byków ortograficzych i stylistyki nie ma niktusmiech.gif 20/24 h dziennie przy komputrze może coś zmieni w tej kwestii. Ciekawe tylko kiedy ortograficzna persona majtki pierze i czy po nieustannej pisaninie jest w stanie wyjąc d.uu.p.ę.ę z krzesła czy już jej przyrosła. Nie nazywaj szamba perfumerią jak zwykł mówić klasyk. Ale dajcie se na wstrzymanie.Chcą pisać niech piszą. " "Nie jestem purystka,jednak jeśli ktoś pretenduje do miana talentu literackiego to powinien prezentować jakiś poziom. Inaczej jest to śmieszne i zenujace. " "Hehe,nietuzinkowa? Powinna może tylko zasięgnąć porad dotyczących stylistyki i gramatyki,bo tej grafomanii czytać się nie da. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZupełnieNatemat
Być między dwiema kobietami to marzenie każdego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy dziewczyny nic tak miedzy sobą ?:) tylko facetem się będziecie zajmować?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Bernadett
To kanapkujcie się ;) Z chęcią skonsumowalabym coś, ale to później;) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×